صفحه 136 از 144 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

برای اپلای در دانشگاه های کانادا و دوره دکترا، شرط معدل برای ارشد هست یا لیسانس یا هر دو؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheykhsoroush نمایش پست ها
    برای اپلای در دانشگاه های کانادا و دوره دکترا، شرط معدل برای ارشد هست یا لیسانس یا هر دو؟
    سایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط livewaves نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی ارشد الکترونیک و کارشناسی مخابرات دارم. میخام برای ارشد مخابرات اپلای کنم. شرط معدلی که در نظر میگیرن برای کارشناسی رو مد نظرشونه یا ارشدم رو؟
    اگر کارشناسی مدر نظرشون باشه من 9 ترمه تموم کردم. مدل دو سال آخرم میشه همون معدل 4 ترم آخرم؟ اینجوری بالای 16 میشم.
    مد نظرشون کارشناسی خواهد بود
    اینکه دو سال آخر رو بخوان یا کل معدل رو باید توی سایت های خود دانشگاهها چک کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امکان که همیشه هست ولی باید تلاش کنید استاد پیدا کنید. رزومه شما نکته برجسته ای نداره که بخودی خود نظر استادها را جلب کنه.
    سلام. عذرخواهی میکنم این که میفرمایید باید تلاش کنند استاد پیدا کنند، به چه خاطر هست؟ برای فاند گرفتن؟
    اگه این استاد پیدا نشه و برای پذیرش مستقیما اقدام کنیم چه اتفاقاتی میوفته؟ احتمال پذیرش نشدن داره؟ یا ویزا نشدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad6666 نمایش پست ها
    سلام. عذرخواهی میکنم این که میفرمایید باید تلاش کنند استاد پیدا کنند، به چه خاطر هست؟ برای فاند گرفتن؟
    اگه این استاد پیدا نشه و برای پذیرش مستقیما اقدام کنیم چه اتفاقاتی میوفته؟ احتمال پذیرش نشدن داره؟ یا ویزا نشدن؟
    بله برای فاند و پذیرش گرفتن در رشته های تز دار. اگر برای دوره های ارشد بدون تز اقدام میکنید استاد احتیاج ندارید و فاند هم نمیگیرید.
    بدون استاد اقدام کردن مسلما امکان پذیرش نشدن داره. برای رشته های تز دار یا مقطع دکترا باید استادی سرپرستی پروژه شما را قبول کند وگرنه پذیرش به شما نمیدهند. طبعا میتوانید مستقیما اقدام کنید و امیدوار باشید که استادی خودش متوجه رزومه شما بشود ولی شانس خودتان را به این روش پایین می آورید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله برای فاند و پذیرش گرفتن در رشته های تز دار. اگر برای دوره های ارشد بدون تز اقدام میکنید استاد احتیاج ندارید و فاند هم نمیگیرید.
    بدون استاد اقدام کردن مسلما امکان پذیرش نشدن داره. برای رشته های تز دار یا مقطع دکترا باید استادی سرپرستی پروژه شما را قبول کند وگرنه پذیرش به شما نمیدهند. طبعا میتوانید مستقیما اقدام کنید و امیدوار باشید که استادی خودش متوجه رزومه شما بشود ولی شانس خودتان را به این روش پایین می آورید.
    متشکرم. برای رشته ای مثل MBA نیازی به این کار هست یا نه؟
    اصلا با این رشته میتونم امیدی به ویزا شدن داشته باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad6666 نمایش پست ها
    متشکرم. برای رشته ای مثل MBA نیازی به این کار هست یا نه؟
    اصلا با این رشته میتونم امیدی به ویزا شدن داشته باشم؟
    برای MBA تماس با استاد لازم نیست و فاند هم معمولا نمیگیرید. اگر هزینه را بتوانید تامین کنید بله امکان ویزا هم هست.

سلام دوستان. از دانشگاه برای مسترز افر لتر اومده برام ولی دو تا شرط داره که عبارتند از
    Conditions of Offer:1. Provide original (official/certified) academic transcripts
    2. Must maintain a CGPA of 2.75 or better in the first semester
    به نظرتون من با این شرایط برای ویزا اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟
    من معدل لیسانسم 13.24 بوده.
    با دانشگاه که صحبت کردم گفت ما این شرایط رو برای تمام دانشجو های اینترنشنال میزاریم سفارت هم میدونه.
    تو فروم رد شدن ویزای تحصیلی خوندم که بعضی هارو به خاطر معدل کم سفارت ریجکت میکنه.
    کسی تجربه مشابه داره اینجا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سلام دوستان. از دانشگاه برای مسترز افر لتر اومده برام ولی دو تا شرط داره که عبارتند از
    Conditions of Offer:1. Provide original (official/certified) academic transcripts
    2. Must maintain a CGPA of 2.75 or better in the first semester
    به نظرتون من با این شرایط برای ویزا اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟
    من معدل لیسانسم 13.24 بوده.
    با دانشگاه که صحبت کردم گفت ما این شرایط رو برای تمام دانشجو های اینترنشنال میزاریم سفارت هم میدونه.
    تو فروم رد شدن ویزای تحصیلی خوندم که بعضی هارو به خاطر معدل کم سفارت ریجکت میکنه.
    کسی تجربه مشابه داره اینجا؟
    در کل مساله رد یا قبول ویزا به این شکل که دقیقا کسی بگوید داشتن این کاندیشن یعنی رد شدن پرونده یا خیر نیست. فرض کنید کیس A با چنین کاندیشنی رد شده باشد نمی توان نتیجه گرفت کیس B هم با همین کاندیشن رد می شود یا قبول و برعکس. در کل مساله کیس به کیس بسته به سایر شرایط هم دارد و نتیجه کلی نمی توان گرفت. داشتن کاندیشن برای معدل ترم اول مساله خاصی نیست. ارسال کارنامه رسمی هم قبل از اقدام برای سفارت می توانید با ارسال کارنامه در صورت در دسترس بودن کلیر کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان.من ورودی سال 94 ارشد هستم.بعد سال ما قانون وضع شد که نمره پایان نامرو وارد میکنن توی کارنامه ولی توی معدل کل حساب نمیشه.حالا سوالم اینه که بعضی دانشگاها زده دو ترم اخر ارشد معدلش باید مثلا 3 به بالا باشه.میخوام ببینم منظورش معدل ترم پایان نامه و ترم قبلیشه؟میتونم امید داشته باشم که بتونم توی admission requirement رد نشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)