صفحه 14 از 144 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان من معدل لیسانسم متاسفانه 13.5 هست. ولی در فوق سرم به سنگ خورد و به راه راست هدایت شدم و معدلم 18 هست. میخواستم ببینم شانسی برای کانادا دارم؟ رشته ام هم عمران هست
    سلام،
    دوست خوبم معدل لیسانستون متاسفانه برای کانادا خیلی کم هست. اما با توجه به معدل خوب دوره ارشدتون، ممکنه برای کانادا هم شانس داشته باشید. بهترین کار اینه که به graduate coordinator دانشگاه مورد نظرتون ایمیل بزنید و سوال کنید. پیشنهاد می کنم که بخش نتایج پذیرش هم مرور کنید و ببینید که دوستان با شرایط مشابه از کانادا پذیرش داشتن یا خیر. با آرزوی موفقیت.
    The best way to predict the future is to invent it

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،
    دوست خوبم معدل لیسانستون متاسفانه برای کانادا خیلی کم هست. اما با توجه به معدل خوب دوره ارشدتون، ممکنه برای کانادا هم شانس داشته باشید. بهترین کار اینه که به graduate coordinator دانشگاه مورد نظرتون ایمیل بزنید و سوال کنید. پیشنهاد می کنم که بخش نتایج پذیرش هم مرور کنید و ببینید که دوستان با شرایط مشابه از کانادا پذیرش داشتن یا خیر. با آرزوی موفقیت.
    از راهنماییتون ممنونم.
    حقیقتش یکی از دلایلی که معدل دوره لیسانسم خوب نبود علاقه نداشتن به گرایشم بود که در دوره فوق لیسانس با انتخاب گرایش مورد علاقه ام طبیعتاً وضعیتم هم بهتر شد. فکر میکنید این میتونه امتیاز مثبتی داشته باشه؟
    با تشکر مجدد از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    از راهنماییتون ممنونم.
    حقیقتش یکی از دلایلی که معدل دوره لیسانسم خوب نبود علاقه نداشتن به گرایشم بود که در دوره فوق لیسانس با انتخاب گرایش مورد علاقه ام طبیعتاً وضعیتم هم بهتر شد. فکر میکنید این میتونه امتیاز مثبتی داشته باشه؟
    با تشکر مجدد از راهنماییتون.
    سلام
    ببينيد شما اصلا نگران معدل ليسانستون نباشيد. معدل ارشدتون خيلي خوبه اگه بتونيد كه نمره زبان بالا بياريد و 1-2 تا مقاله بدين براي پذيرش با فاند موقعيتتون بالا ميره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bme

با سلام
    دانشجوی مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد تبریز هستم معدل کلم 17 هست.
    میخواستم بدونم که پذیرش از دانشگاه های کانادا منوط به دانشگاه تحصیلیمون تو ایران هست یا نه؟
    من که الان تو دانشگاه آزادم آیا شانسی برام هست یا نه؟(رزومه و تافل و... برکنار , من نگرانیم بیشتر بابت دانشگاه و معدلمه)
    مرسی

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalgirl نمایش پست ها
    با سلام
    دانشجوی مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد تبریز هستم معدل کلم 17 هست.
    میخواستم بدونم که پذیرش از دانشگاه های کانادا منوط به دانشگاه تحصیلیمون تو ایران هست یا نه؟
    من که الان تو دانشگاه آزادم آیا شانسی برام هست یا نه؟(رزومه و تافل و... برکنار , من نگرانیم بیشتر بابت دانشگاه و معدلمه)
    مرسی
    سلام،

نه دوست گرامی از بابت دانشگاهتون خیلی نگران نباشید. درسته که دانشگاههای کانادا ترجیحشون اینه که از دانشگاههای خوب ایران دانشجو بگیرن، اما اگه رزومه مناسبی داشته باشید، با توجه به معدلتون شانس خواهید داشت. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

سلام
    من معدلم 14.3 هست از یکی از دانشگاه های دولتی تهران ،می خواستم بدونم با این معدل می تونم برای دانشگاه های خوب کانادا به صورت self fund اپلی کنم (رنک زیر 200)
    دانشگاه های آمریکا چه طور؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط casper66m نمایش پست ها
    سلام
    من معدلم 14.3 هست از یکی از دانشگاه های دولتی تهران ،می خواستم بدونم با این معدل می تونم برای دانشگاه های خوب کانادا به صورت self fund اپلی کنم (رنک زیر 200)
    دوست عزیز بسیاری از دانشگاههای کانادا که رنک متوسط و خوب دارن روی معدل حساسن و حتی در صورت وجود واحد افتاده اپلیکنت رو ریجکت می کنن و این موضوع به فاند ربطی نداره. بعلاوه حتی در صورت پذیرش ممکنه آفیسر سفارت به دلیل genuine student ریجکت کنه. حتما با با دانشگاههای مد نظرتون مشورت کنین در این زمینه.
    در مورد امریکا هم بستگی به GRE تون داره تا حدود زیادی

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط casper66m نمایش پست ها
    سلام

سلام
    برای master of engineering MEng شاید بتونید از concordia ، windsor ، carlton, UOIT بگیرید اما MSc احتمالش کمه!

Junior Member

سلام

رشته ام عمران هست. لیسانسم معدلش 14 هست واحد افتاده هم دارم . فوق لیسانسم از امیر کبیر با معدل 16.97 هست میخواستم ببینم برای دکتری بدون فاند شانس پذیرش تو دانشگاهای خوب کانادا رو دارم یانه ؟در ضمن من دارم اقامتم تو کانادا جور میشه یعنی دانشجوی International حساب نمیشم لطفا یکی بهم کمک کنه

Junior Member

سلام بچه ها .
    از اونجایی که اطرافم دیدم همه واسه گرفتن بورسیه سر آیلتس و معدل و اینا مشکل دارن من تصمیم گرفتم از الان مقدمات بورسیه گرفتنم رو انجام بدم ( دوم دبیرستان هستم ) . برای آیلتس که هیچ مشکلی ندارم فقط انتخاب دانشگاه یکم برام سخت شده . یعنی نمیدونم بهترین دانشگاه ها برای رشته تجربی چیه که برنامه ریزی دقیق کنم ...
    بعد من خودم خیلی به رشته ی دامپزشکی علاقه دارم میخواستم ببینم آیا اصلا می ارزه من برم این رشته یا نه ؟ و اینکه شرط معدل چند باید باشه ..

ممنون میشم یکی کمک کنه ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)