صفحه 17 از 144 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

-A به معدل ایران چند از 20؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط phonnixx نمایش پست ها
    -A به معدل ایران چند از 20؟
    A- معادل نمره 16 در سیستم نمره دهی ایرانه

Junior Member

رشته ام عمران هست. لیسانسم معدلش 14 هست واحد افتاده هم دارم . فوق لیسانسم از امیر کبیر با معدل 16.97 هست میخواستم ببینم برای دکتری بدون فاند شانس پذیرش تو دانشگاهای خوب کانادا رو دارم یانه ؟در ضمن من دارم اقامتم تو کانادا جور میشه یعنی دانشجوی International حساب نمیشم لطفا یکی بهم کمک کنه. اگر که نه مثلا میتونم با داشتن 2 تا ISI مثلا تو UBC برای MSC بدون فاند پذیرش بگیرم؟مرسی .لطفا منو راهنمایی کنیین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Clough نمایش پست ها
    رشته ام عمران هست. لیسانسم معدلش 14 هست واحد افتاده هم دارم . فوق لیسانسم از امیر کبیر با معدل 16.97 هست میخواستم ببینم برای دکتری بدون فاند شانس پذیرش تو دانشگاهای خوب کانادا رو دارم یانه ؟در ضمن من دارم اقامتم تو کانادا جور میشه یعنی دانشجوی International حساب نمیشم لطفا یکی بهم کمک کنه. اگر که نه مثلا میتونم با داشتن 2 تا ISI مثلا تو UBC برای MSC بدون فاند پذیرش بگیرم؟مرسی .لطفا منو راهنمایی کنیین
    شما كه اقامتتون جور شده. خوب تقاضا بدين براي فوق دوباره .
    معدل فوقتون خوبه. و اينكه فاند هم نميخواين باز هم يه جنبه مثبت. و اينكه اگر مقاله داشته باشين واقعا تاثير زياد داره.اگر سابقه كاري مرتبط با رشتتون داشته باشين باز هم خوبه.
    به نظر من اينكه ادم شانسشو توي همه دانشگاها امتحان كنه خوبه چون اينكه بگيم معدل ليسانس پايينه پس نميشه ! اين معيار از نظر ما هستش ولي اگه استاد خوشش بياد و جاي خالي توي گروهش داشته باشه دانشجو ميگيره.
    من يكي رو ديدم كه با معدل 15 ليسانس و فوق 16.9 ( دانشگاه فوق: دانشگاه تهران) از uwo , calgary نتونست پذيرش بگيره ولي از UBC پذيرش با فاند داشت.
    موفق باشين.

Junior Member

سلام
    مرسی ار راهنماییتون . یک سوال آیا با داشتن اقامت و با شرایطی که بالا توضیح دادم. شانسم برای فوق UBC خوبه ؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    مرسی ار راهنماییتون . یک سوال آیا با داشتن اقامت و با شرایطی که بالا توضیح دادم. شانسم برای فوق UBC خوبه ؟
    سلام
    با داشتن اقامت، شانستون خیلی‌ بالاتره! به نظر من میتونید بگیرید، به شرطی که PR باشید. البته به نظر من میتونید در صورتی‌ که PR شدید دانشگاه‌های بالاتر مثل toronto رو هم امتحان کنید، البته اگه نمیخواهید بنا به دلایلی در BC زندگی‌ کنید، چون در BC شهریه دانشجوهای international و citizen تقریبا یکی‌ هست و در حدود ۶،۰۰۰. اما در toronto برای citizen‌ها ۶،۰۰۰ اما اگه international باشید ۱۸،۰۰۰ هست!

Junior Member

سلام
    ممنون از راهنماییتون . پس شما هم نظرتون اینه که من با این شرایط دوباره برای فوق اقدام کنم تا دکترا؟

سلام. من معدل لیسانسم 01/15ومعدل کارشناسی ارشدم 87/18.چه لیسانس چه ارشد واحد افتاده ندارم) رشتمم بیماری شناسی(گیاهپزشکی)بنظرتون شرایطم از نظر معدل چطوره؟میخوام براphd اقدام کنم در ضمن تصمیم دارم scholarshipبگیرم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    ممنون از راهنماییتون . پس شما هم نظرتون اینه که من با این شرایط دوباره برای فوق اقدام کنم تا دکترا؟

به نظر من معدل شما بالا نیست اما انقدر هم پایین نیست که نتونید واسه PhD بگیرید. اگه شما PR باشید شانس اینکه fund بگیرید بیشتره! چون کلی‌ scholarship هست که شما برای اون‌ها eligible هستید اما دانشجوهای international نیستن! در ضمن استادا بیشتر تمایل دارن به شما RA بدن چون هزینه‌های شما خیلی‌ پاینتره! واسه گرفتن پذیرش PhD فقط باید استاد پیدا کنید. بعضی‌ دوستان بدون میل زدن هم اپلای می‌کنن و نتیجه هم میگیرن اما اگه رزومتون خیلی‌ چشمگیر نباشه بدون میل زدن و استاد پیدا کردن شانستون خیلی‌ پایین میاد. در ضمن اگه میرید کانادا میتونید برید همونجا حضوری با استاد صحبت کنید که اینجوری شانستون برای جلب نظرش خیلی‌ بالا میره! حالا اینکه برای فوق اپلای کنید یا برای PhD باید خودتون به نظر من تصمیم بگیرید، اما چون برای هر دوش شانس دارید بهتره PhD رو امتحان کنید که اینجوری ۲ ساله زندگیتون save می‌شه! اما فاکتور‌های دیگه هم هست که خودتون باید در نظر بگیرید. مثلا اینکه اگه فوق بگیرید و اقمتتون جور نشه اجازه خروج نمیتونید بگیررید یا ممکن سفارت بهتون ویزا نده! اگی اونجا کار هم بخواهید بکنید با داشتن PhD ممکن overqualified بشوید!

سلام من ليسانس صنايع دارم از دانشگاه علم و صنعت
    با معدل 14.5 مي تونم براي فوق اقدام كنم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)