صفحه 18 از 144 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط try hard نمایش پست ها
    سلام من ليسانس صنايع دارم از دانشگاه علم و صنعت
    با معدل 14.5 مي تونم براي فوق اقدام كنم؟؟؟
    سلام
    با اینکه معدل تون پایین هست اما برای بعضی‌ جاها شانس دارید. البته بدون fund!
    MEng تو دانشگاه concordia اپلای کنید احتمالا پذیرش میگیرید. concordia امسال پذیرش MEng بدون fund زیاد داده. دانشگاه windsor هم احتمالا میتونید بگیرید.
    MSc هم بستگی داره که بتونید استاد پیدا کنید یا نه! اما با شرایط شما سخته!

با سلام
    من لیسانس عمران با معدل 14.20 از دانشگاه ازاد , ibt 102 , با 2 سال سابقه کار مرتبط ( پالایشگاه در بخش civil ) و recommend خوب از شرکت و مدارک نرم افزارهای مربوطه.
    با توجه به پایین بودن معدل , شانس پذیرش در کدام یک از دانشگاهها را دارم ؟
    امکان پذیرش با فاند کم وجود داره!!!؟ (در حد نیمی ار شهریه )
    Msc یا Meng ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim2281 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس عمران با معدل 14.20 از دانشگاه ازاد , ibt 102 , با 2 سال سابقه کار مرتبط ( پالایشگاه در بخش civil ) و recommend خوب از شرکت و مدارک نرم افزارهای مربوطه.
    با توجه به پایین بودن معدل , شانس پذیرش در کدام یک از دانشگاهها را دارم ؟
    امکان پذیرش با فاند کم وجود داره!!!؟ (در حد نیمی ار شهریه )
    Msc یا Meng ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دانشگاههایی هستن که براشون نمره دوسال آخر مهمه. البته MEng هم پذیرشش امکانش براتون هست. اما بسیار بعید میدونم بتونید فاند بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    دانشگاههایی هستن که براشون نمره دوسال آخر مهمه. البته MEng هم پذیرشش امکانش براتون هست. اما بسیار بعید میدونم بتونید فاند بگیرید
    معدل دو سال اخرم 15:60 هستش . مثلا کدام دانشگاهها ؟
    با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من مهاجر کبک هستم و میخواستم قبل از ورود به کانادا از دانشگاه کنکوردیا یا دانشگاه مونترال پذیرش بگیرم. لیسانس شیمی کاربردی ( آزاد تهران) دارم و 7 سال سابقه کار و آیلتس 7 آکادمیک ولی معدلم پائینه (13.63) میخوام برای فوق پذیرش بگیرم.
    چقدر شانس پذیرش دارم؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط migrant نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من مهاجر کبک هستم و میخواستم قبل از ورود به کانادا از دانشگاه پذیرش بگیرم. لیسانس شیمی کاربردی ( آزاد تهران) دارم و 7 سال سابقه کار و آیلتس 7 آکادمیک ولی معدلم پائینه (13.63) میخوام برای فوق پذیرش بگیرم.
    چقدر شانس پذیرش دارم؟
    مرسی
    برای بعضی از دانشگاهها معدل دو سال آخر ملاکه با مینیمم 15، اگه به شرایطت میخوره برای اونها باید اقدام کنی و البته دوره های MEng هم ممکنه بتونی پذیرش بگیری اما در کل شانس خیلی بالایی نیست

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim2281 نمایش پست ها
    معدل دو سال اخرم 15:60 هستش . مثلا کدام دانشگاهها ؟
    با تشکر
    مثلا ryerson ،dalhousie و carleton رو میدونم دو سال آخر رو میبینن، در کل باید وقت بذاری بری پیج admission requirement هر دانشگاه رو بخونی. گاها حتی رشته به رشته فرق می کنه و اگه درست وقت بذاری برای گشتن مسلما پیدا میکنی.

Junior Member

سلام...من دانشجو موئسسه اموزش عالی سجاد (تو مشهد) هستم...الان ترم 7م..معدل کل الانم 13.40 هست ولی چون یه سری فعالیت ها میکردم که میتونن رزومه خوبی هم واسه از ایران رفتن باشه درسمو 10 ترمه تموم میکنم..رشتم کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار)..تا سال دیگه مدرک زبانمم اماده میشه حتما..(IELTS 7) ..اگه بخوام میتونم با یکی از استادام یه مقاله خوب هم بنویسم و تو یه مجله معتبر چاپ بشه..ولی شنیدم زیاد از یه دانشجو کارشناسی انتظار مقاله ندارن واسه همین فعلا شروع نکردم..معدلمم میتونم تو این 4 ترم بیارم بالا..سوالم اینه:اون دانشگاهایی که به معدل 4 ترم اخر نگاه میکنن واسشون فرقی نمیکنه که این 4 ترم ترمهای 7و8و9و10 بوده؟و اینکه با این شرایط شانس گرفتن پذبرش از کانادا دارم؟اخه دانشگاهمم غبر انتفائیه...ممنون

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

Exclamation سوال ضروری درباره ی قانون 2 سال آخر

سلام
    من رشته ام مهندسی برق هست و برای استفاده از معافیت کفالت، لیسانسم رو 5 سال و نیمه ( در طی 11 ترم ) به پایان می رسونم. اکثـــر دانشگاههای کانادا هم مگن معدل 2 سال آخر برای ما مهمه.
    مـــی خوام ببینم برای من که 5.5 ساله لیسانسم رو گرفتم. معدل 2 سال آخرم رو چه جوری حساب می کنن؟
    یعنی وقتی می خوام online application پر کنم، باید معدل 4 ترم آخر را اعلام کنم؟ یا جور دیگه ای هست؟ چون اگر اشتباه اعلام کنم بعدها ب مشکل می خورم
    خـــــــــــــواهش می کنم بچه هایی که پذیرش گرفتن یا می دونم این برنامه چه جوریه، تو این پست به من لطف کنن و جواب بگذارن
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elias_ns8 نمایش پست ها
    سلام...من دانشجو موئسسه اموزش عالی سجاد (تو مشهد) هستم...الان ترم 7م..معدل کل الانم 13.40 هست ولی چون یه سری فعالیت ها میکردم که میتونن رزومه خوبی هم واسه از ایران رفتن باشه درسمو 10 ترمه تموم میکنم..رشتم کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار)..تا سال دیگه مدرک زبانمم اماده میشه حتما..(IELTS 7) ..اگه بخوام میتونم با یکی از استادام یه مقاله خوب هم بنویسم و تو یه مجله معتبر چاپ بشه..ولی شنیدم زیاد از یه دانشجو کارشناسی انتظار مقاله ندارن واسه همین فعلا شروع نکردم..معدلمم میتونم تو این 4 ترم بیارم بالا..سوالم اینه:اون دانشگاهایی که به معدل 4 ترم اخر نگاه میکنن واسشون فرقی نمیکنه که این 4 ترم ترمهای 7و8و9و10 بوده؟و اینکه با این شرایط شانس گرفتن پذبرش از کانادا دارم؟اخه دانشگاهمم غبر انتفائیه...ممنون
    معدل ۲ سال آخر منظورشون نیمه دوم تحصیل شماست. یعنی‌ ۷۰ واحد آخر. با این معدل شانس شما برای کانادا پایین است. مگه اینکه حسابی‌ بیاریش بالا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)