صفحه 21 از 144 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : سوال ضروری درباره ی قانون 2 سال آخر

سلام
    ببخشید، اکثر دانشگاههای کانادا معدل 2 سال آخر رو می خواهند. حالا وقتی که ما ترم آخرمون مونده و apply می کنیم. ایها از کجا متوجه می شن که ما معدل 2 سال آخرمون چه قدر می شه در حالی که ما ریز نمرات ترم آخر رو براشون نفرستادیم؟؟؟ یعنی بر میگردن یه ترم عقب، یا باید صبر کنیم و بعد پایان درسمون apply کنیم؟؟
    این واقعــــــــــــا گیج کننده هستش. لطفا اگر اطلاع دارید کمک کنید که چه زمانی apply کنم؟ because, the sooner, the better
    مرسی

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید، اکثر دانشگاههای کانادا معدل 2 سال آخر رو می خواهند. حالا وقتی که ما ترم آخرمون مونده و apply می کنیم. ایها از کجا متوجه می شن که ما معدل 2 سال آخرمون چه قدر می شه در حالی که ما ریز نمرات ترم آخر رو براشون نفرستادیم؟؟؟ یعنی بر میگردن یه ترم عقب، یا باید صبر کنیم و بعد پایان درسمون apply کنیم؟؟
    این واقعــــــــــــا گیج کننده هستش. لطفا اگر اطلاع دارید کمک کنید که چه زمانی apply کنم؟ because, the sooner, the better
    مرسی
    دو سال آخر یعنی دو سال آخر! پست بالا هم یه نگا بندازی بد نیست بیشتر تاکید رو 60 واحده که حدود دوساله؛ کل فوقو ممکنه یه سال حساب کنن چون 30 واحده!

یعنی چی کی اپلای کنم!؟ هروقت دوس داشتی!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط INGWAY نمایش پست ها
    دو سال آخر یعنی دو سال آخر! پست بالا هم یه نگا بندازی بد نیست بیشتر تاکید رو 60 واحده که حدود دوساله؛ کل فوقو ممکنه یه سال حساب کنن چون 30 واحده!

یعنی چی کی اپلای کنم!؟ هروقت دوس داشتی!
    Hi!
    مرسی از جوابت ولی پست بالا هم یه نگا بندازی بد نیست! من برای master می خوام برم. 30 واحد چیه؟ من می پرسم وقتی از 2 سال آخرم 24 واحدش نمرش معلوم نیست، اونا روی چه حساب و کتابی معدل 2 سال آخر رو حساب می کنن؟
    tnx

INGWAY
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    Hi!
    مرسی از جوابت ولی پست بالا هم یه نگا بندازی بد نیست! من برای master می خوام برم. 30 واحد چیه؟ من می پرسم وقتی از 2 سال آخرم 24 واحدش نمرش معلوم نیست، اونا روی چه حساب و کتابی معدل 2 سال آخر رو حساب می کنن؟
    tnx
    من نگفتم مستری! گفتم اگه 2 سال مستر داشتی هم باز یه سال محسوب ممکن بود بشه یعنی: فقط تعداد واحد مهمه
    شما اگه مثلا 120 تا حالا پاس کردی از ترمی که توش 60 تا رو رد کردی حساب کن بیا جلو که احتمالا 4 ترم اخیرت می شه و البته این یعنی دوسال اخر!
    ویرایش توسط INGWAY : December 2nd, 2010 در ساعت 11:58 AM

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام.
    من دوسال آخر لیسانسم معدل 19 دارم اما معدل ارشدم 15.12 ایناست!! تا جایی که می دونم UBC ، Toronto، Waterloo حداقل معدل ارشد 16 می خوان، به نظرتون با این شرایط قطعا" پذیرش من منتفی هستش یا نه امیدی هست، اگه بقیه Requierment ها رو داشته باشم؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سلام.
    من دوسال آخر لیسانسم معدل 19 دارم اما معدل ارشدم 15.12 ایناست!! تا جایی که می دونم UBC ، Toronto، Waterloo حداقل معدل ارشد 16 می خوان، به نظرتون با این شرایط قطعا" پذیرش من منتفی هستش یا نه امیدی هست، اگه بقیه Requierment ها رو داشته باشم؟
    والا برای پذیرش دکتری معدل فوق خیلی مهمه و کانادایی ها روی مینیمم هاشون خیلی حساسن و معمولا کوتاه نمیان. به هر حال اگر اصرار دارید که بفرستید برای اون دانشگاهها قبلش می تونید از coordinator برنامه مشورت بگیرید

سلام خدمت دوستان عزیز

معدل لیسانس عمران من 13.86 از صنعتی امیرکبیر است 70 واحد اخر می شود 14.13
    معل فوق ایسانس بدون پایان نامه 15.72 با پایان نامه 16.4 همون دانشگاه گرایش مدیریت ساخت
    2 تا سوال داشتم
    1- شانس پذیرش برای دکترا دارم؟ شانس پذیرش برای ارشد چطور
    2- برای رشته MBA یا یک کارشناسی ارشد دیگر در قسمت معدل برای ارشد رو حساب می کنند یا برای کارشناسی؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

سلام ممنونم از راهنماییتون. deadlineچی هست؟ متوجه نشدم؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام ممنونم از راهنماییتون. deadlineچی هست؟ متوجه نشدم؟
    منظورم deadline برای اپلای کردن در دانشگاه‌ها هستش! یعنی‌ اگه هنوز ielts ثبت نام نکردید بهتره زوتر ثبت نام کنید چون deadline دانشگاه‌ها خیلی‌ نزدیکه!

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalihamid نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

معدل لیسانس عمران من 13.86 از صنعتی امیرکبیر است 70 واحد اخر می شود 14.13
    معل فوق ایسانس بدون پایان نامه 15.72 با پایان نامه 16.4 همون دانشگاه گرایش مدیریت ساخت
    2 تا سوال داشتم
    1- شانس پذیرش برای دکترا دارم؟ شانس پذیرش برای ارشد چطور
    2- برای رشته MBA یا یک کارشناسی ارشد دیگر در قسمت معدل برای ارشد رو حساب می کنند یا برای کارشناسی؟
    ممنون از راهنمایی دوستان
    برای ورود به دوره ارشد معدل لیسانتون معیاره. برای دوره دکتری معدلتون برای جاهایی که مینیمم B+ دارن مشکلی نیست اما برای دکتری خیلی پایینه و رقابتی نیست. معدل لیسانستون هم زیر مینیمم هاست ولی برای دوره های مستر مهندسی MEng ممکنه مورد قبول باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)