صفحه 5 از 129 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    سلام،
    من از نظر مالی قادر به خرید مدرک فوق نیستم، از طرفی معدل لیسانس 14.5 و معدل فوق 17.5. قصدم اینه که دوباره فوق بخونم و واسه مستر پذیرش بگیرم. به نظر شما چون من مدرک لیسانس رو می خوام آزاد کنم بفرستم. اونا قضاوتشون با ریزنمرات لیسانسمه یا به ریز نمرات فوق هم نگاه می کنن که فاند بدن. مرسی!
    نمی دونم سربازی دارید یا نه. که اگر ندارید به تعداد انسانهای روی زمین روش برای ندادن هزینه آزادسازی مدرک فوق هست. یکیش توی همین سایت به روش کاریابی. یک نگاه بندازید . شما یک مشکل رو باید حل کنید نه اینکه از کنارش عبور کنید. چون دو سال زندگیتون بوده اون مدرک فوق با اون معدل خیلی خوب.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    نمی دونم سربازی دارید یا نه. که اگر ندارید به تعداد انسانهای روی زمین روش برای ندادن هزینه آزادسازی مدرک فوق هست. یکیش توی همین سایت به روش کاریابی. یک نگاه بندازید . شما یک مشکل رو باید حل کنید نه اینکه از کنارش عبور کنید. چون دو سال زندگیتون بوده اون مدرک فوق با اون معدل خیلی خوب.
    ممنون از راهنماییتون. من سربازی هم دارم ولی خوب با وثیقه می خوام برم. راستش به این که 2 سال عمرم هدر میره فکر کردم ولی به این نتیجه رسیدم که اگه نرم مجبورم برم سربازی دو سال من اینجوری طی میشه. آیا نظام وظیفه مخالفت می کنه با خرید مدرک لیسانسم؟ ممنون!

Junior Member

Question پاسخ : شرط معدل

با سلام خدمت دوستان عزیز.شاید سوالم متعلق به این تاپیک نباشد ولی گشتم و جایی جز اینجا برای مطرح کردنش نیافتم.ممنون میشم اگر جواب بدید.
    1-داشتن چند درس مهم در کارنامه با نمره ی20 ولی به صورت معرفی به استاد و همینطور گذراندن پروژه در ترم فشرده ،موقعی که پرونده در admission commiteeبررسی میشه به ضررمه(با توجه به اینکه نحوه ی کسب نمرات رو چک می کنند)؟
    2-با توجه به اینکه این واحد های معرفی به استاد و فشرده ،معدلم رو از زیر 17 به بالای 17 میرسونه،این نمره ارزش داره یانه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط u8702257 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.شاید سوالم متعلق به این تاپیک نباشد ولی گشتم و جایی جز اینجا برای مطرح کردنش نیافتم.ممنون میشم اگر جواب بدید.
    1-داشتن چند درس مهم در کارنامه با نمره ی20 ولی به صورت معرفی به استاد و همینطور گذراندن پروژه در ترم فشرده ،موقعی که پرونده در admission commiteeبررسی میشه به ضررمه(با توجه به اینکه نحوه ی کسب نمرات رو چک می کنند)؟
    2-با توجه به اینکه این واحد های معرفی به استاد و فشرده ،معدلم رو از زیر 17 به بالای 17 میرسونه،این نمره ارزش داره یانه؟
    اينها در ريز نمراتتون كه در آينده ميگيريد ذكر ميشه؟ اگر نميشه كه اصلا متوجه نخواهند شد. ترم فشرده منظور تابستونه ؟‌شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

1-ببینید در حال حاضر(91/5/6)، 9 واحدم مونده.برای اینکه تا 31شهریور فارغ التحصیل بشم،میخوام 3 واحدنظری رو ترم تابستون بردارم ،3 واحد نظری دیگه رو با 3 واحد پروژه ، تحت عنوان "ترم فشرده" که دانشگاه گذاشته (برای اونهایی که میخواهند زودتر فارغ التحصیل شوند)بگیرم تا،تا آخر این ماه فارغ التحصیل شوم(محض اطلاع، 6 واحد نظری رو ترم پیش کامل رفتم سر کلاس و ازشون نمره دارم، ولی چون اونها رو انتخاب واحد رسمی نکردم نمرش تو سیستم آموزش دانشگاه نیست).
    حالا ترسم از اینه admission commite ی دانشگاه مورد نظر به این 9 واحد گیر بده و پیش خودشون فکر کنند طرف این 9 واحد رو ماست مالی کرده.(درضمن تو ریزنمرات ترم تابستون و ترم فشرده و... ذکر میشه.) .حالا میخوام بدونم ممکنه این اتفاق بیفته؟
    2-با توجه به اینکه این 9 واحد،معدلم رو از زیر 17 به بالای 17 میرسونه،این 17 ارزش داره یانه؟
    ببخشید اگر پیچیده شد.ان شا الله به کار هیچ کس گره نیفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات دانشگاه تهران

سلام
    کسی رو میشناسید با معدل 14 از دانشگاه های کانادا فاند گرفته باشه؟
    ویرایش توسط mohammad9 : June 17th, 2013 در ساعت 10:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع آب دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان.من یه سوال داشتم.شنیدم میگن اکثر دانشگاه های کانادا معدل 2 سال اخر براشون مهمه.معدل 2 سال اول لیسانس من حدودا 12 است.ولی خب وقتی تصمیمم جدی شد معدل 2 سال اخرم به حدود 16 میرسه اگه خدا بخواد(هنوز 2 ترمم مونده)
    میخواستم ببینم اگه واسه دانشگاههایی که معدل 2 سال اخر رو میخوان مثل university of calgary اصلا معدل 2 سال اول واسشون مهم نیست؟امکان گرفتن fund رو پایین نمیاره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vivaldi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه سوال داشتم.شنیدم میگن اکثر دانشگاه های کانادا معدل 2 سال اخر براشون مهمه.معدل 2 سال اول لیسانس من حدودا 12 است.ولی خب وقتی تصمیمم جدی شد معدل 2 سال اخرم به حدود 16 میرسه اگه خدا بخواد(هنوز 2 ترمم مونده)
    میخواستم ببینم اگه واسه دانشگاههایی که معدل 2 سال اخر رو میخوان مثل university of calgary اصلا معدل 2 سال اول واسشون مهم نیست؟امکان گرفتن fund رو پایین نمیاره؟

اینکه شما معدل دو ترم آخرت چند باشه، جز minimum requirement ها هست، مثل اینکه باید تافل رو مثلا بشی 92. یعنی تازه مرحله اول رو رد میکنی

اما اینکه معدل کلت چقدر هست، این دیگه در تصمیم گیری نهایی تاثیر میزاره، اما با این حال من افراد زیادی رو دیدم که معدل دو سال اولشون همین حدود بوده و پذیرش با فاند گرفتن، و قطعا از ویژگیهای دیگه شون و همینطور عملکرد خوبشون در دو سال آخر استفاده کردن

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    اینکه شما معدل دو ترم آخرت چند باشه، جز minimum requirement ها هست، مثل اینکه باید تافل رو مثلا بشی 92. یعنی تازه مرحله اول رو رد میکنی

اما اینکه معدل کلت چقدر هست، این دیگه در تصمیم گیری نهایی تاثیر میزاره، اما با این حال من افراد زیادی رو دیدم که معدل دو سال اولشون همین حدود بوده و پذیرش با فاند گرفتن، و قطعا از ویژگیهای دیگه شون و همینطور عملکرد خوبشون در دو سال آخر استفاده کردن
    البته احتمال اون دوستان شما سایر رزومشون خیلی قوی بوده
    من با معدل 12 دو سال اول ندیدم کسی فاند بگیره تو کانادا اونم calgary
    جاهای دیگه دیدم ولی خوب سایر موارد رزومشون خیلی بالا بود
    سربلند باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    البته احتمال اون دوستان شما سایر رزومشون خیلی قوی بوده
    من با معدل 12 دو سال اول ندیدم کسی فاند بگیره تو کانادا اونم calgary
    جاهای دیگه دیدم ولی خوب سایر موارد رزومشون خیلی بالا بود
    سربلند باشی
    آره همینطور بوده، الان که کامنت رو دوباره خوندم دیدم خیلی روی رزومه قوی تاکید نکرده بودم تو کامنت.

مثلا همچین رزومه ای بوده: 5 مقاله ISI و مقام تو خوارزمی (حالا نمیدونم براشون چقدر مهمه)

یا یکی دیگه: تدریس در دانشگاه، و حدود 10 مقاله بین المللی کنفرانسی و ژورنالی (مقاله ISI یکی داشت)

و چند مورد شبیه این

البته این مواردی هم که میگم، معدل لیسانسشون پایین بوده و برای PhD اقدام میکردن، یعنی معدل فوق لیسانس خوب داشتن

ممنون که تذکر دادی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)