صفحه 52 از 144 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    نگرانم که حتی اگه استاد بهم فاند بده بر اساس مقاله ها خوب اونجا دستم رو میشه که خودم مقاله ندادم فاندم قطع میشه و اصلا ممکنه از پس پروزه استاد بر نیام.جراتشو ندارم.تورو خدا کمکم کنین
    اولا که کار درستی نکردین (احتمالا 90% ایرانیا با شنیدن این حرف توی دلشون میخندن)
    حالا که این کارو کردین به نظرم بهترین راه اینه:1. کاملا برین مقالاتو بخونین و از ریز جزئیاتش سر در بیارین..شاید این همون فیلد کاری باشه که قراره شما توی اون تخصص پیدا کنین 2. به استاد بگین من به عنوان دانشجوی لیسانس کمترین نقش رو توی مقاله داشتم و من فقط مثلا به عنوان دستیار دستیار دستیار کار میکردم ولی با این وجود در جریان جزییات کار هستم

سلام
    برای دکتری معمولا شرط معدل فوق و خود لیسانس چقده؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط izadmanesh نمایش پست ها
    سلام
    برای دکتری معمولا شرط معدل فوق و خود لیسانس چقده؟
    معمولا حداقل 15 البته دانشگاه به دانشگاه متفاوته، سایت هردانشگاه به طور مشخص تعیین کرده که چه معدلی کمتر رو نمی پذیره

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان، من معدل لیسانسم پایینه، 13.5، اما معدل فوقم بالاست، 17.93، میخواستم ببینم چقدر اثر معدل پایین لیسانسم، میتونه منجر به ریجکت من بشه؟
    نمرات زبانم خوبه، مقاله هم سه تا دارم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان، من معدل لیسانسم پایینه، 13.5، اما معدل فوقم بالاست، 17.93، میخواستم ببینم چقدر اثر معدل پایین لیسانسم، میتونه منجر به ریجکت من بشه؟
    به من گفتن به همه بگم فول فاند قبولي. از شوخي گذشته
    نمره ي زبان خوب و نميدونم اما اگر نمره ي زبان عالي و مقالات قوي داشته باشي دونت ووري
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    بستگی به شرایط دانشگاهی داره که اقدام میکنید. اگر دانشگاه ملاک رو معدل مدرک اخر در نظر بگیره که هیچ اما اگر نه با معدل 13.5 دچار مشکل می شید. توی سایت دانشگاه مورد نطرتون میتونید چک کنید. هر حال مسئله معدل جدای از مقاله و نمره زبان، شما اگر آیلتس 8 هم بیارید 10 تا مقاله هم داشته باشید باید مینیم معدل درخواستی دانشگاه رو داشته باشید تا دانشگاه پذیرش بده. پس همونطور که گفتم کاملا بستگی به این داره که دانشگاه چه معدلی پائین تر رو نپذیره و دوم اینکه آیا معدل هر دو مقطع و در نظر داره یا فقط مقطع آخر.
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    به من گفتن به همه بگم فول فاند قبولي. از شوخي گذشته
    نمره ي زبان خوب و نميدونم اما اگر نمره ي زبان عالي و مقالات قوي داشته باشي دونت ووري

نمرات عمومي در برخي جاها ملاك نيست ازشون ايميلي بپرس و بدون اونا معدلتو حساب كن. برخي جاها فقط دو سال آخر براشون مهمه. كلا به دانشگاهت بستگي داره. بپرسي نتيجه ي بهتري ميگيري.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

یعنی اگر معدل نزدیک به مینیمم هم داشته باشی صد در صد رد میشه درخواستت؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Nickiboodi نمایش پست ها
    یعنی اگر معدل نزدیک به مینیمم هم داشته باشی صد در صد رد میشه درخواستت؟
    در کانادا بله. در آمریکا بستگی به دانشگاه و رزومه داره.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام دوستان من معدلم قاطی پاتیه یکم یعنی معدل کلم 13/5 معدل درس های 4 ترم اخرم16 شاید بشه گفت معدل درس های 4 ترم اولم هم 11 دانشگاه ازاد تبریزم حالا با یه تافل 100 به بالا و داشتن مقام از مسابقه ی رباتیک .......... احتمال پذیرشم چقدره؟؟؟؟؟؟؟رشتم برق الکترونیک واسه master پذیرش می خوام
    ضمنا من ترم بندی رو به هم زدم کلا برا همون گفتم قاطی مثلا بوده درسی از ترم 2 که ترم 6 پاس شه و درسی از ترم 4 که ترم 2 پاس شه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)