صفحه 54 از 144 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام،
    من از نظر مالی قادر به خرید مدرک فوق نیستم، از طرفی معدل لیسانس 14.5 و معدل فوق 17.5. قصدم اینه که دوباره فوق بخونم و واسه مستر پذیرش بگیرم. به نظر شما چون من مدرک لیسانس رو می خوام آزاد کنم بفرستم. اونا قضاوتشون با ریزنمرات لیسانسمه یا به ریز نمرات فوق هم نگاه می کنن که فاند بدن. مرسی!

Junior Member

سلام
    من معدل 4 ترم آخر لیسانسم 14.5 هست,میخوام ارشد با هزینه خودم کانادا بخونم.احتمال داره دانشگاه قبول کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

سلام
    اگر واحدی را در دانشگاه رد بشی برای حساب کردن معدل کل کارشناسی نمره ای که با ان درس را پاس کردی حساب میکنند؟
    در گرفتن بورسیه به تعداد واحدهای رد شده هم توجه میکنند؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    سلام،
    من از نظر مالی قادر به خرید مدرک فوق نیستم، از طرفی معدل لیسانس 14.5 و معدل فوق 17.5. قصدم اینه که دوباره فوق بخونم و واسه مستر پذیرش بگیرم. به نظر شما چون من مدرک لیسانس رو می خوام آزاد کنم بفرستم. اونا قضاوتشون با ریزنمرات لیسانسمه یا به ریز نمرات فوق هم نگاه می کنن که فاند بدن. مرسی!
    نمی دونم سربازی دارید یا نه. که اگر ندارید به تعداد انسانهای روی زمین روش برای ندادن هزینه آزادسازی مدرک فوق هست. یکیش توی همین سایت به روش کاریابی. یک نگاه بندازید . شما یک مشکل رو باید حل کنید نه اینکه از کنارش عبور کنید. چون دو سال زندگیتون بوده اون مدرک فوق با اون معدل خیلی خوب.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط spring92 نمایش پست ها
    سلام
    اگر واحدی را در دانشگاه رد بشی برای حساب کردن معدل کل کارشناسی نمره ای که با ان درس را پاس کردی حساب میکنند؟
    در گرفتن بورسیه به تعداد واحدهای رد شده هم توجه میکنند؟
    جواب هر دو سوالتون در اکثر دانشگاهها بله هست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    نمی دونم سربازی دارید یا نه. که اگر ندارید به تعداد انسانهای روی زمین روش برای ندادن هزینه آزادسازی مدرک فوق هست. یکیش توی همین سایت به روش کاریابی. یک نگاه بندازید . شما یک مشکل رو باید حل کنید نه اینکه از کنارش عبور کنید. چون دو سال زندگیتون بوده اون مدرک فوق با اون معدل خیلی خوب.
    ممنون از راهنماییتون. من سربازی هم دارم ولی خوب با وثیقه می خوام برم. راستش به این که 2 سال عمرم هدر میره فکر کردم ولی به این نتیجه رسیدم که اگه نرم مجبورم برم سربازی دو سال من اینجوری طی میشه. آیا نظام وظیفه مخالفت می کنه با خرید مدرک لیسانسم؟ ممنون!

سلام
    يك سوال
    دروس افتاده پايه(رياضي 1-معادلات(جمعا 10-12 واحد هستن ) كه تو رشته اي كه مي خوام ادامه بدم(علوم زمين) خيلي بحراني و مهم نيستيعني من با همين وضعيتم از دانشجو هاي خود اين رشته خيلي بيشتر ميدونم(رشتم مهندسي اكتشاف معدن) چقدر تو پروسه پذيرش تاثير داره چون اون درسايي كه بايد خوب نمره مي گرفتم رو گرفتم ولي با اين دروس رياضي محض وار مشكل دارم(افتاده دارم)اصلا همون جا رددم ميكنن يا چي؟كسي يه همچين وضعيت مشابهي داشته... معدل هم همون مينيمم ها رو ميگيره ماله من.اصلا كسي تجربش رو داره كه بدونه معدلش چطور حساب شده...عمومي ها رو حساب كردن يا نه(دروس عمومي يه 3 4 تا درس 11 12 شدم)....؟؟؟ با دروس تخصصي مشكلي ندارم همش خوبن.....خيلي برام مهمه اين موضوع چون رو كانادا زياد حساب ميكنم ...ممنون ميشم تو اين مورد يه راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال
    دروس افتاده پايه(رياضي 1-معادلات(جمعا 10-12 واحد هستن ) كه تو رشته اي كه مي خوام ادامه بدم(علوم زمين) خيلي بحراني و مهم نيستيعني من با همين وضعيتم از دانشجو هاي خود اين رشته خيلي بيشتر ميدونم(رشتم مهندسي اكتشاف معدن) چقدر تو پروسه پذيرش تاثير داره چون اون درسايي كه بايد خوب نمره مي گرفتم رو گرفتم ولي با اين دروس رياضي محض وار مشكل دارم(افتاده دارم)اصلا همون جا رددم ميكنن يا چي؟كسي يه همچين وضعيت مشابهي داشته... معدل هم همون مينيمم ها رو ميگيره ماله من.اصلا كسي تجربش رو داره كه بدونه معدلش چطور حساب شده...عمومي ها رو حساب كردن يا نه(دروس عمومي يه 3 4 تا درس 11 12 شدم)....؟؟؟ با دروس تخصصي مشكلي ندارم همش خوبن.....خيلي برام مهمه اين موضوع چون رو كانادا زياد حساب ميكنم ...ممنون ميشم تو اين مورد يه راهنمايي كنيد
    بگذارید من یه چیزی و توضیح بدم.... برای پذیرش گرفتن به خصوص همره با فاند در کانادا دو مرحله هست. اول گرفتن رضایت یک استاد . دوم تائید پذیرش توسط دانشگاه.
    گرفتن رضایت استاد دارای چارچوب خاصی نیست. یعنی یک استاد ممکنه حتی یک دانشجو رو با معدل زیر مینیمم دانشگاه قبول کنه اما وقتی اون شخص میره در مرحله دوم که همون گرفتن پذیرش از دانشگاه هست رد میشه. بر این اساس موردی که شما میگید یعنی داشتن مینیم معدل مورد نیاز دانشگاه و داشتن نمرات پائین در دروس عمومی ربطی بهم ندارند. اگر استادی و پیدا کنید که مشکلی با نمرات شما در دروس عمومی نداشته باشه ( که احتمالش هم زیاده چون ملاک های زیادی برای اینکه یه استاد تمایل به گرفتن یک دانشجو داشته باشه هست و قطعا نمرات عمومی در پائین این لیست قرار میگیرند) شما رو اکی میکنه و شما اقدام میکنید برای پذیرش و اونجا دیگه دانشگاه کاری به ریز نمرات شما نداره، اگر معدل درخواستی دانشگاه رو داشته باشید و سایر مورادی که دانشگاه به طور خاص ذکر کرده مشکلی نخواهد بود.
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

Junior Member

سلام

دانشگاه هایی که معدل 16 میخوان 15.8 رو بلافاصله رد میکنن دیگه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sahnd89 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه هایی که معدل 16 میخوان 15.8 رو بلافاصله رد میکنن دیگه یا نه؟
    قاعدتا... البته اگر هزینه اپلای براتون مهم نیست ، شانستون رو امتحان کنید. هرچند به طور کل زیر مینیمم معدل من ندیدم قبول کنند
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)