صفحه 57 از 144 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    توصيه ي من به شما مورد 1 هست اما به اين صورت:
    1- خوندن براي كنكور و معدل بالا در ارشد و خوندن براي زبان با نمره ي بالا و كار روي مقاله
    اينها حداقل خيلي بخودت زحمت بدي 2 سال و نيم زمان ميبره . پس از فرصت استفاده كن. اگرم ميخواي و هزينهي اپلاي برات مهم نيست شانست رو براي اپلاي هم امتحان كن. يعني در كنار اين كارها يه چند جا هم مداركتو بفرست تا دستت بياد كه اوضاع به چه سمت و سوييه. شاد زي

اگر جاي تو مي بودم اين دو ترم خودمو ميكشتم معدلم بياد بالاي 15. البته نميدونم چند واحد داري ولي حدس ميزنم با دو ترم واقعا تلاش بي اندازه بتوني معدلو جبران كني. من ميگم الان بي خيال همه چي شو برو اين يك موردو اصلاح كن بعد بيا اينجا بيشتر صحبت كنيم. نظرت چيه؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من امسال پیش دانشگاهی رو با معدل 19.90 تموم کردم.
    آیا امکان scholarship برای من هست یا نه؟

با تشکر

Junior Member

اگر جاي تو مي بودم اين دو ترم خودمو ميكشتم معدلم بياد بالاي 15. البته نميدونم چند واحد داري ولي حدس ميزنم با دو ترم واقعا تلاش بي اندازه بتوني معدلو جبران كني. من ميگم الان بي خيال همه چي شو برو اين يك موردو اصلاح كن بعد بيا اينجا بيشتر صحبت كنيم. نظرت چيه؟
    راستش الان دقیقأ معدلم 14.1 هست و 37 واحد دیگه دارم، تنها در صورتی که همه ی اینا 17 بشن میتونم برم بالای 15 که با توجه به درسایی که مونده و استادا یکمی فکر کنم زیاد خوشبینانه باشه... اما خوب بالأخره باید تلاشم و بکنم ضمن اینکه به نظرم پیشنهاد sahand11_m27 به نظرم شدنی تر میاد،<<مقاله و gre>>
    به هر حال که تلاشم و برای همشون میکنم، از شما و سایرین هم خیلی ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_rasa نمایش پست ها
    راستش الان دقیقأ معدلم 14.1 هست و 37 واحد دیگه دارم، تنها در صورتی که همه ی اینا 17 بشن میتونم برم بالای 15 که با توجه به درسایی که مونده و استادا یکمی فکر کنم زیاد خوشبینانه باشه... اما خوب بالأخره باید تلاشم و بکنم ضمن اینکه به نظرم پیشنهاد sahand11_m27 به نظرم شدنی تر میاد،<<مقاله و gre>>
    به هر حال که تلاشم و برای همشون میکنم، از شما و سایرین هم خیلی ممنون
    دو ترم از دنيا و خوشيهاش منفك شي بالاي 17 كه سهله بهت قول ميدم بالاي 19 هم بتوني بياري. من هنوزم ميگم اين شانسو از دست نده خيلي دانشگاه ها از معدلي كه تعيين كردن به هيچ وجه كوتاه نميان . بازم آپ تو يو

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram_me نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    من شنيدم اينجور كمك هزينه ها براي خودشونه بازم شايد دوستاند ديگه تجربه داشته باشن. در مورد كشورهاي ديگه هم اطلاعي ندارم.ولي اگر بود همچين امكاني الان تو فارم به بخشم براي اينجور مسائل داشتيم.چرا با اين معدل خوب همين جا يه دانشگاه خوب ادامه نميدي كه بعد با كارشناسي ارشد بتوني براي دكتري فاند بگيري؟‌

Junior Member

من شنيدم اينجور كمك هزينه ها براي خودشونه بازم شايد دوستاند ديگه تجربه داشته باشن. در مورد كشورهاي ديگه هم اطلاعي ندارم.ولي اگر بود همچين امكاني الان تو فارم به بخشم براي اينجور مسائل داشتيم.چرا با اين معدل خوب همين جا يه دانشگاه خوب ادامه نميدي كه بعد با كارشناسي ارشد بتوني براي دكتري فاند بگيري؟‌
    ممنون, راستش چون امکان رفتن برای من فراهمه می خواستم برم . چون بخوام بمونم 4 سال دیگه باید بمونم
    یعنی این معدل نمی تونه هیچ کمکی از لحاظ مالی و امتیاز قبول پذیرش کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram_me نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    درود.
    با توجه به این پست فکر کنم به این کاربر مراجعه کنید شاید بتونین جواب مطلوبتون رو بگیرین.

Junior Member

Who said that? You're wrong
    There are some scholarships, fellowships, studentships granted to talented international students. Be careful about your comments. you may change their future or make them disappointed

To behnam

More top-ranked universities you choose, better chance you have of being awarded scholarships. The financial condition of universities is highly related to their reputation and ranks except some of them. So choose some excellent universities according to your academic situation and and apply for them

You have an excellent GPA. It must be 4 out of 4(after converting). If you like Iran stay in Iran if not don't waste your time. Most people will kill for this opportunity that you have now. If you have a good diploma GPA and resume too you may apply for TOP universities in U.S, Canada, UK. You will be admitted definitely but getting scholarship is related to your resume too. If you have been active during your high school you have a good chance. I don't know how much you are ambitious but you can apply to Undergard. Programs offered in best universities in those countries

Just ask guidance from people having a good info about undergard admission process. They must be in this forum like this person : http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1764

Be more confident and have self-steem

Cheers
    ویرایش توسط Student11 : July 9th, 2012 در ساعت 08:52 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Student11 نمایش پست ها

There are some scholarships, fellowships, studentships granted to talented international students. Be careful about your comments. you may change their future or make them disappointed

To behnam

More top-ranked universities you choose, better chance you have of being awarded scholarships. The financial condition of universities is highly related to their reputation and ranks except some of them. So choose some excellent universities according to your academic situation and and apply for them

You have an excellent GPA. It must be 4 out of 4(after converting). If you like Iran stay in Iran if not don't waste your time. Most people will kill for this opportunity that you have now. If you have a good diploma GPA and resume too you may apply for TOP universities in U.S, Canada, UK. You will be admitted definitely but getting scholarship is related to your resume too. If you have been active during your high school you have a good chance. I don't know how much you are ambitious but you can apply to Undergard. Programs offered in best universities in those countries

Just ask guidance from people having a good info about undergard admission process. They must be in this forum like this person : http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1764

Cheers
    thanks for your guidance... But there is something I couldn't get I would be grateful if you give some explanation about being active during highschool. Thanks again

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Student11 نمایش پست ها

To behnam

Cheers

شما خط اول كامنت من رو با دقت نخوندي احتمالا. اونجايي كه دعوت كردم بيايي نظرتو بدي. حالا هم اتفاقي نيوفتاده. من اين معدلو كه ديدم شك ندارم اين فقط با درس خوندن بي وقفه حاصل شده و اگر اينجا نبوديد در دوران دبيرستان ، ما در دبيرستانامون دو دسته دانش آموز داريم اونا كه خودشونو حبس ميكنن و فقط ميخونن تا بشن تاپ و نتيجتا هيچ كار ديگه اي تو رزومه اشون ندارن از اون چيزايي كه شما مد نظرته يا اگر برن سراغ فعاليت جانبي همچين معدلي براشون خواب و خياله. من اميدوارم كه اين دوستمون همه ي عمرشو با كلاس و درس خوندن هاي طولاني و بي وقفه نگذرونده باشه تا طبق گفته ي شما بتونه همين الان بلند شه بره جايي كه دوست داره. ضمنا احتمالا سوال دوستمونم كامل نخونديد . ايشون درخواست كمك هزينه دارن و لينكي كه شما براشون گذاشتيد يه پذيرشه كه گرفتنش بدون ساپورت مالي خيلي هم مشكل نبايد باشه.
    ضمنا اميدوارم لينكي رو هم كه دوست ديگه دادن تست كنيد. يك نفر كه مجموع پستهاش 6 تاس و از سال 2011 خبري ازش نداريم و من به برخي اطلاعات نفرات در اين فارم هم نميتونم اطمينان كنم خصوصا حرفايي كه بار اوله زده ميشه.
    به هر حال بهنام عزيز و درسخون منكه نا اميدت كردم اميدوارم از جانب اين دوستمون كه قطعا كمكت خواهد كرد در پروسه يافتن اسكولارشيپ نا اميد نشي. من آرزوم موفقيت همه است اما با دقت پيش برو.
    شادزي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)