صفحه 59 از 144 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط omidr1370 نمایش پست ها
    دوستان می دونم یکمی بحث تکراریه ولی به طور مثال دانشگاه تورنتو که شما گفتین دو سال آخر رو نگاه میکنه اگه یکی بخواد برای phd مکانیک اقدام کنه یعنی فقط معدل ارشدش رو نگاه می کنن وکاری به معدل کارشناسی ندارن اینم لینک دانشکدهhttp://www.mie.utoronto.ca/admission...quirements.php اگه نظر بدین ممنون میشم چون از هرکی پرسیدم می گه برای تورنتو معدل کارشناسی باید حداقل 15باشه حالا تو اگه حتی ارشد معدلت 20هم باشه ردت میکنن نظرتون چیه؟من که گیج شدم؟
    شرط معدل برای دو سال آخره (هر کدوم از سال ها - جداگانه - باید بالای 16 باشه)
    این یعنی زیر مینیمم نباید اپلای کنید. اما برای تصمیم گیری ممکنه معدل کارشناسی شما هم مد نظر کمیته (و یا استاد اگر قراره تصمیم بگیره) قرار بگیره.

Junior Member omidr1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    این یعنی زیر مینیمم نباید اپلای کنید. اما برای تصمیم گیری ممکنه معدل کارشناسی شما هم مد نظر کمیته (و یا استاد اگر قراره تصمیم بگیره) قرار بگیره.
    1.خب پس این جوری که من فهمیدم یعنی معدل ارشدو درنظر میگیرن واگه معدل کارشناسیت بالا باشه به عنوان یه نکته مثبت درنظر گرفته میشه درسته؟
    2.آخه راستش من این همه سوال می پرسم چون معدل کارشناسیم زیادبالا نیست14 هستش دارم برای آزمون ارشد توی ایران درس می خونم و می خوام معدل ارشد خوبی بیارم و برای دکتری خارج اقدام کنم ولی با این حرفا که یه عده زدن کلا دیگه به دانشگاه های کانادا امیدواریم خیلی کم شده وهرموقع بحث معدل میشه حسابی روحیمو ازدست میدم چون که یک نکته منفی بزرگ تو رزومه من هستش وخلاصه احساس می کنم که دیگه نمیشه درستش کرد کلا به خاطر این معدل فکرکنم افسردگی گرفتم ضمنا کلا به کانادا علاقه دارم

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidr1370 نمایش پست ها
    1.خب پس این جوری که من فهمیدم یعنی معدل ارشدو درنظر میگیرن واگه معدل کارشناسیت بالا باشه به عنوان یه نکته مثبت درنظر گرفته میشه درسته؟
    2.آخه راستش من این همه سوال می پرسم چون معدل کارشناسیم زیادبالا نیست14 هستش دارم برای آزمون ارشد توی ایران درس می خونم و می خوام معدل ارشد خوبی بیارم و برای دکتری خارج اقدام کنم ولی با این حرفا که یه عده زدن کلا دیگه به دانشگاه های کانادا امیدواریم خیلی کم شده وهرموقع بحث معدل میشه حسابی روحیمو ازدست میدم چون که یک نکته منفی بزرگ تو رزومه من هستش وخلاصه احساس می کنم که دیگه نمیشه درستش کرد کلا به خاطر این معدل فکرکنم افسردگی گرفتم ضمنا کلا به کانادا علاقه دارم
    با اینکه قوانین ادمیشن کانادا سخته! ولی شما با معدل ارشد بالای 18 و داشتن مقاله یا حداقل کار آزمایشگاهی و موضوع پایان نامه خوب، میتونید نظر استاد را جلب کنید. در اینصورت تا حدی شرط معدل برای لیسانس را برای شما چشم پوشی خواهند نمود، + دیگه کاریش که نمیتونید بکنید، شما به فکر قبولی تو 5 دانشگاه اول کشور باشید. دانشگاه های کانادا همشون خوبه، مطمئنا از یکیش میگیرید.
    (در ضمن شرط معدل لیسانس برای کسانی از مستر به دکترا بیشتر در دانشگاههای آمریکا در نظر گرفته میشود.)

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    خب چرا اعلام نمی کنند؟ چرا نمی گن دقیقا این قضیه رو؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    برای این که دستشون باز باشه هیچ وقت قوانین مدون نمیریزن واسه پذیرش دانشجو... هیچ جا این کار رو نمی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    معدل کاردانی من 14/5 هست و معدل کارشناسی ناپیوسته من 16/2 هست.
    یعنی معدل 2 سال اخر کارشناسی ناپیوسته من ، برای پذیرش محسوب میشه ؟
    از 4 ترم کارشناسی ناپیوسته ،1 ترم معدلم 15 بوده و بقیه ترم دیگم 17 بوده.
    شانسی دارم ؟
    ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    پذیرش یک امر رقابتی است و ظرفیت پذیرش محدود، درنتیجه شانس پذیرش شما بستگی به رزومه بقیه متقاضیان هم دارد. بعبارت دیگر یک وقت ممکن است رزومه شما بحدی جلوتر از بقیه متقاضیان باشد که اصلا بررسی معدل لیسانس لازم نباشد. ولی در یک شرایط دیگر ممکن است تعداد زیادی از متقاضیان شرایط بالاتر از مینیمم داشته باشند که در این صورت سایر عوامل و کل رزومه شما تاثیر گذار خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

دوستان من کارشناسی مهندسی خودرو میخونم دانشگاه علم و صنعت تا آخر ترم چهار معدل کلم حدود 18.30 هست راستش میخواستم بدونم شانسی واسه دانشگاههای تاپ کانادا دارم یا نه(البته فول فاند)؟ و اینکه معدلمو تا چند نگه دارم تا مقاله نداشتنم کمرنگ تر بشه؟ در ضمن من حداکثر تا چه تاریخی میتونم آیلتس بگیرم که مشکلی پیش نیاد برای پذیرش و اینکه نمرش باید چند باشه برای فول فاند؟
    تشکر از همگی
    ویرایش توسط mortezanear : July 16th, 2012 در ساعت 01:13 AM

Banned

دوستان یک سوال معدل کل 16.90 با 17 خیلی فرق داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    با اینکه قوانین ادمیشن کانادا سخته! ولی شما با معدل ارشد بالای 18 و داشتن مقاله یا حداقل کار آزمایشگاهی و موضوع پایان نامه خوب، میتونید نظر استاد را جلب کنید. در اینصورت تا حدی شرط معدل برای لیسانس را برای شما چشم پوشی خواهند نمود، + دیگه کاریش که نمیتونید بکنید، شما به فکر قبولی تو 5 دانشگاه اول کشور باشید. دانشگاه های کانادا همشون خوبه، مطمئنا از یکیش میگیرید.
    (در ضمن شرط معدل لیسانس برای کسانی از مستر به دکترا بیشتر در دانشگاههای آمریکا در نظر گرفته میشود.)
    وقتی نگفته پس میتونید چون مثلا دانشکده میم شیمیش مشخصا هم لیسانسو گفته هم ارشد رو که بالای 15 باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)