صفحه 7 از 144 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

ببین اگه بخوای بیای کانادا فقط باید به این فک کنی که این چند ترمی که از درست احتمالا مونده معدلت بره بالا که اون موقع معدل دو سال آخرت میره بالا....دانشگاههای کانادا حرف حساب سرشون نمیشه...اگه شرط معدلشونو نیاری ریجکت می کنن... حالا در کنارش داشتن پروژه های خوب و احتمالا مقاله میتونه بهت کمک زیادی بکنه...پس اول از همه حواست به معدلت باشه...

سلام به همه دوستان

من کارشناسی ارشد انسان شناسی دارم با معدل 18.09 و نمره پایان نامه 19.5 در ضمن سابقه چاپ کتاب و مقاله رو هم در همین زمینه دارم. جهت ادامه تحصیل قصد دارم برای کانادا اقدام کنم دانشگاه guelph .
    البته در این دانشگاه مقطع ارشد انسان شناسی رو دارن . این احتمال وجود داره که من با مدرک کارشناسی ارشد از ایران دوباره بتونم در همین مقطع در کانادا پذیرفته بشم؟
    در ضمن با توجه به معدل و رزومه احتمال گرفتن فاند هست؟

ممنون می شم اگر کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaffaria نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من کارشناسی ارشد انسان شناسی دارم با معدل 18.09 و نمره پایان نامه 19.5 در ضمن سابقه چاپ کتاب و مقاله رو هم در همین زمینه دارم. جهت ادامه تحصیل قصد دارم برای کانادا اقدام کنم دانشگاه guelph .
    البته در این دانشگاه مقطع ارشد انسان شناسی رو دارن . این احتمال وجود داره که من با مدرک کارشناسی ارشد از ایران دوباره بتونم در همین مقطع در کانادا پذیرفته بشم؟
    در ضمن با توجه به معدل و رزومه احتمال گرفتن فاند هست؟

ممنون می شم اگر کمک کنید.
    به طور قطع شما شانس گرفتن پذيرش و فاند رو داريد. در مورد اينكه شما ارشد داريد و مجدد مي خواين ارشد بخونيد مشكلي نيست و توي اين فروم خيلي ها بودن كه چنين كاري كردن ولي حتما بايد از admission اون دانشگاه بپرسيد تا مطمئن بشيد. راستي تا اونجا كه مي دونم در ايران انسان شناسي نداريم-منظورتون باستان شناسيه كه در زمينه انسان شناسي كار كردين؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان من لیسانس اقتصاد از تهران مرکز دارم با معدل 60/18 ولی مشکل اینجاست که نمره تافل من 72 شده .فکر میکنید با این وضعیت بتوانم برای دانشگاههای کانادا اقدام کنم . 3 سال سابقه کاری مرتبط با resume خوب دارم.gre هم منتظر جوابش هستم. برای دانشگاههای فرانسوی زبان چطور؟ برای کدام دانشگاهها میتونم؟؟ممنون

Junior Member

سلام
    من معدلم حدودا 13 هست از دانشگاه صنعتي اصفهان به نظرتون بايد بي خيال گرفتن پذيرش از كانادا يا آمريكا بشم؟
    برا كجا اقدام كنم بهتره؟
    متشكرم

Junior Member

سلام سال نو تون مبارک:
    من معدل قوقم 15.5 می خام ببینیم با این معدل دانشکاه های رنک بالای کانادا منو میگیره یا باید حتما بالای 16 می خاد؟
    من معدل لیسانس17
    منظور من:waterloo,torento,ubc,mcgill است.
    دستتون درد نکنه!

بنظر من شما بهتره رنک رو کمی پایین بیارین چون اکثرا معدل ارشد برای اینا که گفتی بالای مینیموم3.5/4 هستش یا همون 17-17.5 خودمون یا اینکه باید رزومتون قوی تر باشه

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام بچه ها سال نو مبارک.
    من معدل کاردانیم 16.24 که سه ترم آخرش بالای 17 هستش.
    ولی متاسفانه معدل کل کارشناسیم شد 14.72 یعنی 0.28 معدل کم دارم. به نظرتون شانسی هست؟
    کدوم دانشگاها اقدام کنم واسه عمران سازه؟؟

مرسی
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member civilca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural engineering at CA

بطور کلی هردانشگاهی شرط معدل خودش رو داره، یعنی معدل شما نباید از حداقل های در نظرگرفته شده کمترباشه،
    اما این همه ی داستان نیست. این یه شرط کلیه، شما با داشتن رزومه ی خوب، شانس قبولیتون رو افزایش می دید.
    رزومه بیش از معدل اهمیت داره، اما معدل هم بعنوان یک گزینه مطرح است و نه تنها گزینه!

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon1360 نمایش پست ها
    ok obviously having good GPA can help you for getting admission in a phd course..but i ask about eligibility . .assume I have GPA=13 in bachelor but 17 in master and minimum required GPA is 16..Can i apply for that...and what is exact rules about GPA in canadian universities,both english and french...I think it is different
    for each university. can you tell me which universities I am eligible for applying?
    این سوال اصلی این تاپیکه که متاسفانه بدون پاسخ مونده. سوال من هم هست. لطفا اگه کسی می دونه جواب بده. البته بیشتر قسمت اول سوال مد نظره. یعنی: assume I have GPA=13 in bachelor but 17 in master and minimum required GPA is 16..Can i apply for that

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)