صفحه 8 از 144 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط hach نمایش پست ها
    این سوال اصلی این تاپیکه که متاسفانه بدون پاسخ مونده. سوال من هم هست. لطفا اگه کسی می دونه جواب بده. البته بیشتر قسمت اول سوال مد نظره. یعنی: assume I have GPA=13 in bachelor but 17 in master and minimum required GPA is 16..Can i apply for that
    در کانادا و آمریکا شرایط هر دانشگاهی با بقیه فرق میکنه، برای گرفتن جواب سئوالتون باید با Graduate Assistant در هر دانشگاه تماس بگیرین و از اونا بپرسین. GPA با اینکه خیلی مهمه فقط یکی از آیتم‌هاست بقیه اگر خیلی خوب باشه شانس دارین.

سلام دوستان من معدل 14.98 در رشته برق هستم،می شه دانشگاهایی در کانادا را به من معرفی کنید که همچین معدلی را بپذیره؟با رنکینگ پایین تر باشه مهم نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حقوق-دانشگاه چمران

سلام من یک سوال دارم و ان اینه که برای پذیرش در دانشگاههای کانادا ایا معدل 14 برای رشته حقوق قابل قبول است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer universite de montreal

نقل قول نوشته اصلی توسط ksorena نمایش پست ها
    سلام دوستان من معدل 14.98 در رشته برق هستم،می شه دانشگاهایی در کانادا را به من معرفی کنید که همچین معدلی را بپذیره؟با رنکینگ پایین تر باشه مهم نیست!
    معدل شما خیلی کم حساب نمیشه تقریبا 15 به نظرم شما اگه بتونید با یه استاد مکاتبه کنید که از رزومه ی شما خوشش بیاد اونوقت نگرانی نداره چون اکثر دانشگاههای کانادا اینجوریه که اگه استاد برای ریسرچش شما رو بخواد دانشگاه دیگه به معدل گیر نمیده البته سراغ دانشگاههایی مثل Alberta و Dalhousie نرید که خیلی رو معدل گیر میدند

سلام
    داشتن مقاله برای گرفتن فاند تحصیلی در رشته ی فیزیک برای ارشد تا چه اندازه مهم است؟فاکتور اصلی برای گرفتن فاند و پذیرش چیه؟!!! من دانشجوی سال سوم فیزیکم و از نظر معدل و رتبه در دانشگاه(یکی از ده دانشگاه برتر ایران) وضعیت خوبی دارم و حتی بدون کنکور هم میتونم تو خود ایران برای ارشد ادامه ی تحصیل بدم.یک کتاب هم در دست چاپ دارم.ایا با یک نمره ی تافل و GRE سابجکت خوب (هنوز نگرفتم)و این وضعیت امید به گرفتن فاند و پذیرش در یکی از دانشگاه های خوب کانادا داشته باشم؟....
    ممنون

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان من معدل کلم 15 هستش و معدل دوسال و نیم آخرم 17.2 هستش و میشه گفت که تمام درس های تخصصیم رو تو این دو سال و نیم پاس کردم. تافل 84 دارم که میتونم با خوندن دوباره یه نمره بالای 100 بگیرم. حالا میخوام بدونم که آیا من میتونم با این شرایط از دانشگاه های متوسط و متوسط رو به خوب کانادا با فاند پذیریش بگیرم ؟ در ضمن من تو صنعتی اصفهان درس میخونم تو رشته مهندسی نرم افزار.

در ضمن الان رفتم پیش استادا اگه بشه همکاری کنم اسمم تو چند تا مقاله بیاد. به نظرتون اگه تو چند تا مقاله هم همکاری داشته باشم و اسمم توشون بیاد چه طور میشه شانس پذیرشم ؟

راستشو بخواید من واسه 2010 واسه سوید اقدام کردم اما منو به خاطر این که سال آخرم بود و تقریبا ۳۰ واحدم مونده بود ردم کردن. حالا تصمیم گرفتم که واسه پاییز 2011 واسه کانادا اقدام کنم. دوستان لطفا راهنماییم کنید و بگید که از کدوم دانشگاه ها اختمال پذیرش دارم ؟

موفق باشید

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان من معدل کلم 15 هستش و معدل دوسال و نیم آخرم 17.2 هستش و میشه گفت که تمام درس های تخصصیم رو تو این دو سال و نیم پاس کردم. تافل 84 دارم که میتونم با خوندن دوباره یه نمره بالای 100 بگیرم. حالا میخوام بدونم که آیا من میتونم با این شرایط از دانشگاه های متوسط و متوسط رو به خوب کانادا با فاند پذیریش بگیرم ؟ در ضمن من تو صنعتی اصفهان درس میخونم تو رشته مهندسی نرم افزار.

در ضمن الان رفتم پیش استادا اگه بشه همکاری کنم اسمم تو چند تا مقاله بیاد. به نظرتون اگه تو چند تا مقاله هم همکاری داشته باشم و اسمم توشون بیاد چه طور میشه شانس پذیرشم ؟

راستشو بخواید من واسه 2010 واسه سوید اقدام کردم اما منو به خاطر این که سال آخرم بود و تقریبا ۳۰ واحدم مونده بود ردم کردن. حالا تصمیم گرفتم که واسه پاییز 2011 واسه کانادا اقدام کنم. دوستان لطفا راهنماییم کنید و بگید که از کدوم دانشگاه ها اختمال پذیرش دارم ؟

موفق باشید
    سلام دوست عزیز البته فکر نمی کنم سوالتون کاملا مرتبط با موضوع باشه

اون تافل رو که حتما باید برسونید مخصوصا برای کانادا

اما کلا دوست عزیز تجربه ای که من داشتم این بود که ارتباط با اساتید خیلی مهمه ...حتی خیلی مواقع مهمتر از اون چیزایی که تو رزومت داری مثل معدل (گرچه باید حتما حداقل ها رو داشته باشی )
    مخصوصابرای کانادا این قضیه تشدید هم می شه . مسلما برای این که ارتباط موثر با اساتید داشته باشید داشتن مقاله خیلی کمک می کنه..

من تو این بخش ارتباط با اساتید یه کم کم کاری کردم و به درد سر افتادم .
    ضمنا من پیشنهاد می کنم حتما GRE بدید و برای آمریکا هم اقدام کنید .فقط برای کانادا اقدام کردن شانستون رو کم می کنه
    موفق باشید.

Junior Member

میشه در مورد شرط معدل برای phd هم اطلاعاتی بدید؟!
    معدل 16 ارشد رو قبول دارن؟
    کدوم دانشگاههای کانادا phd رشته سازه-عمران دارن؟

Junior Member

سلام
    شرایط من اینه آیا با این رزومه می تونم وضعیت معدلم رو جبران کنم. گرفتن فاند برام مهم نیست.
    معدل 14:46
    یک مقاله که در کنفرانس بین المللی در ایران به صورت سخنرانی ارائه شده
    یک کتاب به صورت گردآوری و ترجمه
    4 سال سابقه کار به عنوان کارشناس IT
    کمتر از یک سال سابقه کار به عنوان مدیر برنامه ریزی
    دو سال سابقه کار به عنوان مدیر تحقیقات بازار
    دوره های MCSE2003 رو مجتمع فنی گذروندم.
    تافل 580
    فرانسه هم 12 ترم رفتم ولی هنوز امتحان خاصی ندادم.

سلام دوستان

من مهندسي مكانيك خوندم و سال 81 فارغ التحصيل شدم و در ضمن هفت سال سابقه كار مرتبط و معدل 13.60 و آيلتس 7 دارم.ميخوام بدونم آيا ميتونم براي پذيرش فوق از دانشگاههاي كانادا اقدام كنم

ممنون
    FFN: 20 Dec 2010
    Medical Email 27 Aug 2013 / uploaded 5 Sep 2013 / Pass Request : 11 Mar 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)