صفحه 86 از 144 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاه رو خیلی بعید میدونم. کانادا دانشگاه درجه سه یا غیرمعتبر به اون معنی اصلانداره. مثل امریکا نیست. کالج شاید. بهترین راه اینه که ایمیل بزنید از خودشون مینیمم معدل لازم رو بپرسید.
    مشکل اصلی شما ویزاخواهد بود.

ویزا برای چی؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    ویزا برای چی؟؟؟
    شما بالاخره برای رفتن به کانادا ویزای تحصیلی لازم دارین دیگه نه؟ یا اینکه اقامت دائم کانادا رو دارین؟ اگرنداشته باشید باید ویزای تحصیلی بگیرید که برای مقطع لیسانس و کالج ممکنه ساده نباشه. چک کنید ببینید کسی برای مقطع لیسانس تونسته از سفارت کانادا ویزای تحصیلی بگیره و در مورد مدارک لازم اطلاعات کسب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما بالاخره برای رفتن به کانادا ویزای تحصیلی لازم دارین دیگه نه؟ یا اینکه اقامت دائم کانادا رو دارین؟ اگرنداشته باشید باید ویزای تحصیلی بگیرید که برای مقطع لیسانس و کالج ممکنه ساده نباشه. چک کنید ببینید کسی برای مقطع لیسانس تونسته از سفارت کانادا ویزای تحصیلی بگیره و در مورد مدارک لازم اطلاعات کسب کنید.
    بله درسته..وقتی من پذیرش بگیرم دیگه ویزا رو حتما میدن دیگه..مشکلی که پیش نمیاد؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    بله درسته..وقتی من پذیرش بگیرم دیگه ویزا رو حتما میدن دیگه..مشکلی که پیش نمیاد؟؟
    خیر، تضمینی نداره. بخش ویزای دانشجویی کانادا را ملاحظه بفرمایید عده زیادی تقاضای ویزاشون رد میشه یا اینکه ماهها طول میکشه تا جواب بگیرن.

Junior Member

سلام . من معدل لیسانسم پایین 13.9 و 70 واحد آخر 15.2. چکار میتونم انجام بدم؟ کجا ها شانس دارم؟ معدل 70 واحد آخر رو میشه از دارالترجمه خواست که جدا ریپورت کنه ؟
    اینم باقی رزومم :

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : سجاد مشهد+ کامپیوتر سخت افزار+13.91
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد قزوین + کامپیوتر - معماری کامپیوتر+19.13 شاگرد اول ارشد با نامه رسمی
    3- نمره تافل: 91 iBT و w25 s20 r23 l23
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) 5 کنفرانس IEEE - و 2 کنفرانس ACM و 2 جورنال بین المللی
    6- سابقه کار 2 سال تدریس و 2 سال TA
    7- موارد دیگر : معدل لیسانسمو چکار کنم؟ با بقیه رزومم نمیخونه

Junior Member

سلام. توی فرم اپلیکیشن SFU توی قسمت سوابق آکادمیک پرسیده please provide the cumulative average for each institution as well as selecting grade scale used به نظرتون این معدل من را می خواد یا معدل دانشکده را آخه نگفته Your cumulative average گفته the?!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

1. Completion of secondary school (i.e. Grade 12) with a minimum overall average of 70% in five academic Grade 12 courses
    دوستان من اخرش متوجه نشدم این معدل کتبی دیپلم رو میخاد یا معدل کل دیپلم یا معدل پیش دانشگاهی؟؟؟

با سلام

من قصد اخذ پذيرش براي مقطع دكترا را دارم. وقتي در سايت دانشگاهها مينويسن كهGPA =3 يا مثلا معدل 15 از 20، منظور معدل فوق ليسانس است؟ يا هم معدل فوق ليسانس منظور مي گردد و هم ليسانس؟ يعني هر دو بايد در محدوده ذكر شده باشد؟ يا ميانگين معدل ليسانس و فوق ليسانس را مد نظر مي گيرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    با سلام

من قصد اخذ پذيرش براي مقطع دكترا را دارم. وقتي در سايت دانشگاهها مينويسن كهGPA =3 يا مثلا معدل 15 از 20، منظور معدل فوق ليسانس است؟ يا هم معدل فوق ليسانس منظور مي گردد و هم ليسانس؟ يعني هر دو بايد در محدوده ذكر شده باشد؟ يا ميانگين معدل ليسانس و فوق ليسانس را مد نظر مي گيرد؟
    میانگین دو معدل که اصلاً نیست.

برای کانادا، بیشتر به معدل ارشد بها میدند و برای امریکا، بیشتر به معدل لیسانس. درستش رو باید از مسئول همون دپارتمان و یا توی مطالب مربوط به پذیرش در وب سایت همون دپارتمان جویا بشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

من ایمیل زدم به دانشگاه, جواب دادن معدل دو سال آخر. به نظر من مبهمه که آیا منظور همان دوره فوق لیسانس میشه یا دو سال آخر لیسانس؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)