صفحه 98 از 144 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام
    دوستان می خواستم بدونم آیا برای دوره های فوق لیسانس بدون تز (meng) برای رشته مهندسی مکانیک هم شرط معدل وجود داره؟
    آیا من با معدل 13.03 از دانشگاه آزاد شانسی برای meng دارم؟
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط f18 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می خواستم بدونم آیا برای دوره های فوق لیسانس بدون تز (meng) برای رشته مهندسی مکانیک هم شرط معدل وجود داره؟
    آیا من با معدل 13.03 از دانشگاه آزاد شانسی برای meng دارم؟
    با سپاس
    شرط معدل معمولا در همه موارد اعمال میشه ولی برای دوره های meng نیازی به استاد پیدا کردن ندارید.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان٬من معدل ارشدم حدود ۱۷/۶۰ از دانشگاه شهید بهشتیه و تافل ۱۰۰ GRE subject 960 و GRE general با نمره ی خوب امممما معدل لیسانسم 12/40 هست!!!!روراست جواب بدید میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟
    مرسی
    دوست عزیز متاسافنه معدل لیسانستون شاید براتون درسر ساز بشه!
    ممکنه دانشگاه بابت معدل پایین لیسانس شما رو اصلا بررسی نکنه
    به هر حال این چیزی که پرسیدید مساله ای هست که دانشگاه به دانشگاه فرق داره شما باید ببینید چه دانشگاه هایی مد نظرتون هست با اونا چک کنید
    شما باید سراغ داشنگاه هایی برید که برای دکترا تمرکزشون رو ارشده و به نمره کارشناسیتون زیاد حساس نیستند
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

سلام از کچا میشه متوجه شد که کدوم دانشگاه ملاک ارشد یا لیسانس برای معدل داره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسافنه معدل لیسانستون شاید براتون درسر ساز بشه!
    ممکنه دانشگاه بابت معدل پایین لیسانس شما رو اصلا بررسی نکنه
    به هر حال این چیزی که پرسیدید مساله ای هست که دانشگاه به دانشگاه فرق داره شما باید ببینید چه دانشگاه هایی مد نظرتون هست با اونا چک کنید
    شما باید سراغ داشنگاه هایی برید که برای دکترا تمرکزشون رو ارشده و به نمره کارشناسیتون زیاد حساس نیستند

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها

ممنون
    معمولا در قسمت requirement ها برای اپلای ذکر میشه.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها

ممنون
    میتونید به بخش gradstudies دانشگاه مورد نظر ایمیل بزنید و بپرسید دوروزه جواب میدن.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه من هم راهنمایی کنید.خواستم بدونم کسانی که معدلشون کمی پایین تر از حد مینیموم دانشگاه هست . prمقاله و 2 تا ریکام قوی میتونه کمکش کنه برای پذیرش گرفتن در مقطع ارشد. در ضمن سابقه ی کار هم دارم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hashe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگه من هم راهنمایی کنید.خواستم بدونم کسانی که معدلشون کمی پایین تر از حد مینیموم دانشگاه هست . prمقاله و 2 تا ریکام قوی میتونه کمکش کنه برای پذیرش گرفتن در مقطع ارشد. در ضمن سابقه ی کار هم دارم.
    سابقه کار که خیلی براشون مهم نیست.برخی اساتید هستن که معدل براشون خیلی زیاد مهم نیست و قابلیت ریسرچ شما براشون مهمه. بنابراین بهترین کار مکاتبه با استادا و فرستادن رزومه است تا ببینید کدومشون بهتون حاضرن فاند بدن.ممکنه دانشگاه هم پذیرش مشروط بده.باز بستگی به استاد داره.اگه از رزومه شما خوشش بیاد میتونه نامه بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    سابقه کار که خیلی براشون مهم نیست.برخی اساتید هستن که معدل براشون خیلی زیاد مهم نیست و قابلیت ریسرچ شما براشون مهمه. بنابراین بهترین کار مکاتبه با استادا و فرستادن رزومه است تا ببینید کدومشون بهتون حاضرن فاند بدن.ممکنه دانشگاه هم پذیرش مشروط بده.باز بستگی به استاد داره.اگه از رزومه شما خوشش بیاد میتونه نامه بده.
    من فاند نمیخوام فقط پذیرش میخوامدرضمن مقاله ای که دادم در حد یه دانشجوی کارشناسی.منظورتون از پذیرش مشروط چیه؟به نظرتون راهکار دیگه ای هست که بتونم این معدل رو کاور کنم و رو سلکشن من تاثیر بذاره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hashe نمایش پست ها
    من فاند نمیخوام فقط پذیرش میخوامدرضمن مقاله ای که دادم در حد یه دانشجوی کارشناسی.منظورتون از پذیرش مشروط چیه؟به نظرتون راهکار دیگه ای هست که بتونم این معدل رو کاور کنم و رو سلکشن من تاثیر بذاره؟
    اگر فاند نخواید که مشکلی نیست. من دوستانی دارم که معدلشون 14 بوده ادمیشن گرفتن. شما با استادی که در زمینه مورد نظر شما کار میکنه ایمیل بزنید و بعد اگر بهتون قول ادمیشن میده که احتمالا مشکلی نباشه و کمیته تصمیم گیری هم قبول میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)