صفحه 99 از 144 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک شریف

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام من معدل 60 واحد آخرم 17.2 و معدل کلم 15.5 و رشته ام مهندسی مکانیک به نظرتون کجا اپلای کنم که هم رنک خوبی داشته باش و هم فول فاند باش ؟

سلام دوستان

من در حال حاضر دارم امتحان های ترم آخر رو میدم و این ترم درسم تموم میشه .

معدل ام نزدیک 15 هست میخوام 20 واحد ترمیم معدل بزنم

اما الان فهمیدم که تو کارنامه درج میشه ترم ترمیم معدل و تاریخ فارغ التحصیلی بعد از ترم ترمیم میخوره !!! میخوام بدونم به نظر شما اینکه معدل ام بالاتر بشه بهتره یا اینکه یک ترم ترمیم و فارغ التحصیلی یک ترم بیشتر بخوره!!! بعد این ترم در کارنامه به چه اسمی ترجمه میشه و آیا برای پذیرش گرفتن مشکلی پیش میاد؟؟؟؟!!!!!!! با تشکر

سلام
    من مدرک فوق دیپلم کامپیوتر دارم با معدل 15.30 از دانشگاه ازاد .
    واسه لیسانس می خوام اقدام کنم ، قبول میکنن ؟

Junior Member

سلام
    مهندسی عمران دارم از دانشگاه دولتی یاسوج با معدل 14.34
    بدون مقاله
    آیلتس اور آل 6 با اسپکینک 6.5
    آیا شانسی در کانادا و آمریکا و استرالیا دارم؟ با فاند البته

با سلام ، ارشد مکانیک دارم با معدل 18.34 . در قسمت ملزومات علمی اکثر دانشگاه های کانادا نوشته شده است نمره 15/20 یا 16/20 و قید نکرده است این معدل است یا نمره هر درس، چون بدبختانه من نمره یک درسم زیر 15 است . می توانید بگویید این معدل است یا نمره هر درس ؟ به مشکل نخواهم خورد؟.مرسی

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa7211 نمایش پست ها
    با سلام ، ارشد مکانیک دارم با معدل 18.34 . در قسمت ملزومات علمی اکثر دانشگاه های کانادا نوشته شده است نمره 15/20 یا 16/20 و قید نکرده است این معدل است یا نمره هر درس، چون بدبختانه من نمره یک درسم زیر 15 است . می توانید بگویید این معدل است یا نمره هر درس ؟ به مشکل نخواهم خورد؟.مرسی
    دانشگاههایی که نمره دروس مد نظرشون هست علنا این نکته رو اعلام میکنند. وقتی فقط نوشته مینیمم فلان، منظورشون معدل هست. نمره فقط یک درس اصلا اهمیت نداره. به خصوص با توجه به معدل بالای شما. این نشون میده که احتمالا با مشکلی برخورده بودید و تلویحا میتونید دلیل قانع کننده ای براش تو SOP و یا PS ذکر کنید.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Guru

با سلام
    همونطور که دوستمون گفتند معدل را ذکر میکنند نه نمره تک تک دروس
    ضمن اینکه به هیچ وجه اون شرط نمره تک تک دروس منطقی نیست.
    در این صورت از ایران فکر میکنید کسی میتونست پذیرش بگیره؟ بالاخره هرکی حداقل یه نمره زیر 16 داره! نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    دانشگاههایی که نمره دروس مد نظرشون هست علنا این نکته رو اعلام میکنند. وقتی فقط نوشته مینیمم فلان، منظورشون معدل هست. نمره فقط یک درس اصلا اهمیت نداره. به خصوص با توجه به معدل بالای شما. این نشون میده که احتمالا با مشکلی برخورده بودید و تلویحا میتونید دلیل قانع کننده ای براش تو SOP و یا PS ذکر کنید.

سلام
    دانشجوی ترم آخر برق قدرت کارشناسی دانشگاه سراسری خواجه نصیرم ؛ اما معدلم خیلی کمه حدود 13 اما معدل final half درسام میشه حدود 14
    از لحاظ زبان و recom هیچ مشکلی ندارم و از زبانم کاملا مطمئنم
    به نظر شما شانسی برای پذیرش با fund دارم ، و یه سوال دیگه این که چجوری با استادا ارتباط برقرار کنم ، منظورم اینه که خودم مستقیما قبل از این که برای دانشگاه رزومه بفرستم ، به استادا ایمیل بزنم ؟
    پروژه ی فارغ التحصیلی در مورد feeder reconfiguration دارم می نویسم و استاد راهنمام میگه در حد پروژه ی ارشده
    لطفا راهنماییم کنید مخصوصا در مورد نحوه ی ارتباط با استادا ، خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanrazaghi نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی ترم آخر برق قدرت کارشناسی دانشگاه سراسری خواجه نصیرم ؛ اما معدلم خیلی کمه حدود 13 اما معدل final half درسام میشه حدود 14
    از لحاظ زبان و recom هیچ مشکلی ندارم و از زبانم کاملا مطمئنم
    به نظر شما شانسی برای پذیرش با fund دارم ، و یه سوال دیگه این که چجوری با استادا ارتباط برقرار کنم ، منظورم اینه که خودم مستقیما قبل از این که برای دانشگاه رزومه بفرستم ، به استادا ایمیل بزنم ؟
    پروژه ی فارغ التحصیلی در مورد feeder reconfiguration دارم می نویسم و استاد راهنمام میگه در حد پروژه ی ارشده
    لطفا راهنماییم کنید مخصوصا در مورد نحوه ی ارتباط با استادا ، خیلی ممنون
    از نظر معدل سعی کنید در این ترم آخری هم که شده قدری معدل را بالاتر بیارید. برای کانادا اصلا با این معدل شانس زیادی ندارید. برای دانشگاههای متوسط آمریکا نیز به شرط داشتن GRE بالا شاید بتونید پذیرش بگیرید ولی رزومه را بهتر است تقویت کنید. یکی از راههای مطمین اینستکه از پروژه حداقل یک مقاله ژورنال بدهید و این برای دانشجوی کارشناسی امتیاز خوبی است.
    برای مکاتبه با استاد رزومه خود را آماده کنید و از فرومهای مربوطه میتونید این کار را انجام بدید. اینجا را به عنوان نمونه ببینید.
    بعد از تهیه رزومه اساتیدی که در زمینه کاری شما کار میکنند یا علاقه به رشته و تحقیقاتشان دارید را از طریق سایتهای مربوطه پیدا و رزومه خود را به همراه علاقه مندیتان به کار با ایشان اعلام کنید و منتظر بمانید.
    نمره زبان بالا و GRE و سوابق مناسب شما زمینه ساز جذب اساتید به ادامه کار شما در گروه تحقیقاتی آنها شود می توانید برای اچلای رسمی به سایت دانشگاه مراجعه و مدارک لازم را جمع آوری و ارسال کنید. برخی مواقع نیز بدون ارتباط با استاد از طریق دانشگاه اقدام و خودشان برای اساتید مربوطه رزومه شما را ارسال و پیگیری میکنند

فقط یه نکته دیگه که به پاسخ اضافه کنم اینه که اگر براتون خیلی الزام نیست برای ارشد به خارج برید می تونید ارشد را همینجا بخونید و برا دکتری اقدام کنید
    اینجوری شانس شما شاید به مقدار قابل توجهی با بهبود رزومه در دوره ارشد افزایش پیدا کنه و دانشگاههای بهتری با فاند بهتری هم جذب شید. ضمناطبق قوانین فروم نیازی به تشکر نیست!!! به هر حال این سایت برای همین منظور و تبادل نظر دوستان هست.
    ویرایش توسط niyazahmadi : April 19th, 2015 در ساعت 03:55 AM دلیل: مرتبط به هم
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام.
    این درسته که تز رو از داخل نمرات حذف می کنند و جی پی ای رو محاسبه می کنند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)