صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

موضوع: ویزای کشور چک

پیش فرض پاسخ : ویزای چک

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemeng80 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده:
    کسی میدونه وقت گرفتن از سفارت چقدر طول میکشه و چه مدت بعد از اون صدور ویزا زمان میبره؟
    برای تایید سو پیشینه (که به انگلیسی ترجمه شده و به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسیده ) باید از سفارت وقت بگیریم یا همینطوری میشه برد؟ باید به زبان چکی هم ترجمه بشه؟
    توی سایت هیچ فرمی برای مدیکال ریپورت نیست. چطوری این مدیکال ریپورت رو میشه تهیه کرد. من چند تا آزمایش رو انجام دادم ایدز، ... . اگه دکتر ریپورت به انگلیسی بده کافیه؟ یا این هم باید ترجمه انگلیسی، چکی بشه؟ برای تایید مدیکال ریپورت هم باید وقت بگیریم؟
    هزینه تایید کردن این مدارک هم 30 یورو هست؟
    سلام. برای من حدودا 2 ماه طول کشید که زمان مصاحبه دادن و حدودا ویزا 2 ماه طول میکشه که بیاد.
    سو پیشین هم باید ترجمه بشه. ابتدا مدارک رو به انگلیسی توسط دارالترجمه رسمی ترجمه کنید و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه. بعد از سفارت وقت سوپر لگلایز بگیرید و اونها رو مهر کنن در موقع تعیین شده. سپس به چک بفرستید برای ترجمه چکی.
    از من مدیکال ریپورت نخواستن.
    حدودا هر مدرک 24 یورو هست.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چک

سلام دوستان.

یه سوالی داشتم. مگه توی تهران دارالترجمه رسمی زبان چک نیست؟ من یه سرچی کردم اینترنتی یکی دوتا پیدا کردم. اما با این توصیفاتی که شما نوشتید شک کردم. شاید هم اونها ارسال می کنن و همین پروسه رو انجام میدن؟؟؟!!!

یه سوال دیگه هم داشتم در مورد ویزای دانشجویی:
    1. اینکه چند ماهه ست؟
    2. این مدارکی رو که تو پست های قبلی نوشته آماده داشته باشیم برای روز نوبت سفارت چطوری به شما اعلام شده و میدونید؟ من الان نوبت بگیرم به من هم اعلام می کنن؟ یا اینکه همینا رو جمع و جور کنم حله؟
    3. در مورد ویزای همراه واسه همسر و پسرم باید چیکار کنم؟ بعد از اینکه ویزای خودم اوکی شد اقدام کنم باید؟

ممنون
    ویرایش توسط behnamhg : March 19th, 2018 در ساعت 02:37 PM دلیل: ترکیب پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون، برای همسرم چطور میتونم وقت بگیرم؟ میشه با هم وقت گرفت؟

اگه در مورد ویزای همراه اطلاعاتی به دست آوردید به اشتراک بگذارید ممنون میشم.

Junior Member

دوستان سلام
    کسی میدونه ترجمه شناسنامه اجباری هست یا نه؟

سلام،يه سوال داشتم در مورد اين كه شناسنامه كه گفته ترجمش الزامي نيست و مدرك كمكي محسوب ميشه،اگه شناسنامه رو ترجمه نكنيم و نبريم مشكلي پيش نمياد؟

سلام دوستان،
    من تقریبا سه سال پراگ تحصیل کردم و یکی دو هفته هست که برگشتم ایران و حالا دوباره برای دکترا میخوام برم جمهوری چک. سوالم اینه که این مدرک سو پیشینه ایران رو دوباره باید به سفارت ارائه بدم؟ واینکه من تو خود چک زندگی میکردم باز هم باید سو پیشینه جمهوری چک هم به سفارت تحویل بدم؟ به سفارت چند بار ایمیل زدم ولی جواب نمیدن، متاسفانه دسترسی هم به سفارت ندارم. ممنون میشم اگر کسی بتونه در این زمینه کمک کنه.

سلام یک سوال در رابطه با بیمه دانشجویی داشتم.
    برای یک دوره آموزشی یک ساله در یکی از داشنگاه های چک چه نوع بیمه ای باید خریداری کنم؟ هزینه یکسال بیمه چقدر میشه و اینکه آیا باید از ایران خریداری کنیم یا بعد از ورود به چک میتوان خرید(منظورم این هست که با یک بیمه مسافرتی برویم و بعدا بیمه یکساله رو خریداری کنیم)؟ چه شرکتهایی وجود دارند و دوستان چه چیزی رو پیشنهاد میکنید؟
    بسیار ممنونم اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه. با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز،
    من قصد دارم برای دوره ی یک ساله ی ارشد از یکی از دانشگاه های خصوصی پراگ اقدام کنم. ورودی ترم بهمن هست و دانشگاه مورد تایید وزارت علوم نیست. با مدیریت دانشگاه که مکاتبه کردم ایشون فرمودن حدود یک سالی میشه که کشور چک به ایرانیها ویزا نمیده. و با قاطعیت گفتن که کشور دیگه ای رو انتخاب کنم! وقتی اصرار به اخذ پذیرش کردم، ایشون گفتن بهم پذیرش میدن اما سفارت بهم ویزا نمیده! حتی گفتن امکان اخذ ویزا برای دانشجویان ایرانی دانشگاه های مطرح مثل چارلز هم الان خیلی پایینه و 10 درصد شانس دارن.
    با این اوصاف خواستم از دوستان مشورت بگیرم آیا اقدام کنم واسه ویزا؟! آیا صحبت های استاد صحت داره؟ اگه چک دیگه به ملیت ایرانی ویزا نمیده پس چرا تو سایت سفارت برای درخواست ویزا راهنمایی کردن؟
    من برای ارشد یک ساله ی یک دانشگاه از اسپانیا هم پذیرش دارم اما چک اولویت اولمه چون شرایطش واسم بهتره. میخوام بدونم اگر ویزا بهم نمیدن واسه اسپانیا اقدام کنم. پیشاپیش بابت وقتی که واسم میذارید و راهنماییتون، ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    دوستان
    به نظرتون چک برای کالج زبان پذیرش میده؟من قصد دارم مدتی اونجا کالج زبان برم بعد ازمون پزشکیش رو شرکت کنم

ببخشید منظورم ویزا بود
    ویزا میده؟
    دوست عزیز شما برا دوره زبان اقدام کردید؟ اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم اینجا به اشتراک بذارید

لطفا یکی که تازه ویزای چک گرفته کامل توضیح بده شرایط رو برای من

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)