صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط kinglife نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی از خدمتتون داشتم

من ترم 9 کاردانی هستم و 5 واحد معرفی به استاد دارم که بهم گفتن مجوز نظام وظیفه ترم 10 رو بگیر
    من تا حالا 3 بار مجوز ادامه تحصیل گرفتم ، آخرین مرتبه ای هم که رفتم پایینش نوشته این مدت قابل تمدید است با احتساب غیبت
    حالا این سری که رفتم گرفتم نامه دانشگاه رو بردم نظام وظیفه شهرستان محل تحصیلم ، گفتن 20 روزه دیگه به ورودی های 85 مجوز نمیدن ، البته تا قبل از این تاریخ میدادن ، حالا به من گفتن روز دوشنبه که ملاقات مردمی هست برم نظام وظیفه تهران خدمت سردار سادات
    حالا سوال من از دوستان این هست که آیا به من مجوز میدن ؟
    البته فارغ التحصیلی من توی مهر ماه می خوره که توی این زمان من غیبت می خورم ، آیا امکانش هست در زمانی که غیبت می خورم درسم رو تمام کنم؟

خواهشا سریعتر جوابم رو بدین ممنونتون میشم
    ببین من نمیدونم امروز رفتی یا نه اما من برات پرسیدم گفتن خودش باید بیاد!!!
    بعد از کلی چونه زدن گفتن هم درستو میتونی تموم کنی هم مدرکتو نظام وظیفه قبول داره
    حتی اگر این اضافه زمان تو رو تو شرایط استفاده از معافی کفالت قرار نده شاید بازم مجوز بدن بهت
    اما حتما برو خودت آمار در بیار چون به قول پژمان هیچی 100% نیست بعد فکر میکنی تقصیر جواب من بوده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عوض کردن دانشگاه بعد از گرفتن معافیت تحصیلی

سلام
    براي ادامه تحصيل در ارشد مجبور شدم به خاطر نمره پايان نامه ترم 7 ارشد را نيز تمديد كنم حالا آيا براي من با غيبت رد شده است. يعني براي خروج از كشور مشكل دارم و معافيت تحصيلي به من نمي دهند؟
    خواهشا جواب بدهيد فوري است.
    با توجه به اينكه 6 ترم تحصيل مجاز است.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6464 نمایش پست ها
    سلام
    براي ادامه تحصيل در ارشد مجبور شدم به خاطر نمره پايان نامه ترم 7 ارشد را نيز تمديد كنم حالا آيا براي من با غيبت رد شده است. يعني براي خروج از كشور مشكل دارم و معافيت تحصيلي به من نمي دهند؟
    معمولا با یک ترم مشکلی پیش نمیاد.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6464 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    حتما از نظام وظیفه یا حداقل پلیس +10 چک کن که مشکلی پیش نیاد معمولا برای ارشد ها کمتر غیبت رد میکنن اونم برای یک ترم اما جدیدا دارن رو این قضیه ی سنوات اذیت میکنن اینه که ریسک نکن حتما بپرس اونم از چند جا چند دفعه! چون خودشونم بعضا دقیق نمیدونن

Junior Member

سلام
    من برا هلند اپلای کردم ولی هنوز نتیجش نیومده ولی احتمال پذیرش گرفتن هست.از طف دیگه شهریور ارشدم رو تموم کردم و الانم دکتری قبول شدم و صنعتی اصفهان ثبت نام کردم.حالا اگر پذیرشم اکسپت بشه میتونم وثیقه بذارم و برا دکتا از ایران خارج شم یا معافیت تحصیلیم پریده؟
    اگر تا قبل ازینکه صنعتی اصفهان برگه ابطال معافیت دکتریم رو بفرسته نظام وظیفه انصراف بدم برا سربازی اقدام کنم چی؟ اونموقع وسط سربازی میتونم خارج شم؟
    لطفا سریعتر پاسخ بدین چون خیلی تا فرستاده شدن ابطال معافیتم نمونده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    معمولا با یک ترم مشکلی پیش نمیاد.
    سلام
    با تشكر
    چه جوري ميشه غيبت را حذف كرد؟
    بعد آيا ميشه برا بنياد نخبگان با غيبت اقدام كرد يا نه؟
    چون شرايط بنياد را دارم.
    بيش از 10 تا مقاله.
    1 آي اس آي كنفرانسي كه تو ساينس دايركت ثبت شده و من توش اسم اولم.
    يك كتاب دوجلدي هم دارم.
    البته ليسانس و فوقمم شاگرد اولم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmrn نمایش پست ها
    سلام
    من برا هلند اپلای کردم ولی هنوز نتیجش نیومده ولی احتمال پذیرش گرفتن هست.از طف دیگه شهریور ارشدم رو تموم کردم و الانم دکتری قبول شدم و صنعتی اصفهان ثبت نام کردم.حالا اگر پذیرشم اکسپت بشه میتونم وثیقه بذارم و برا دکتا از ایران خارج شم یا معافیت تحصیلیم پریده؟
    اگر تا قبل ازینکه صنعتی اصفهان برگه ابطال معافیت دکتریم رو بفرسته نظام وظیفه انصراف بدم برا سربازی اقدام کنم چی؟ اونموقع وسط سربازی میتونم خارج شم؟
    لطفا سریعتر پاسخ بدین چون خیلی تا فرستاده شدن ابطال معافیتم نمونده!
    اگر دانشگاه مقطع دکتری شما برای شما درخواست معافیت تحصیلی نده و همزمان فورجه ششماهه شما برای فرستادن دفترچه(ششماه از زمان فارغ التحصیلی) تمام نشده احتمالا مشکلی نیست ولی خیلی معلوم نیست که دانشگاه در درخواست معافیت تحصیلی برای شما نده و یا اینکه به محض انصراف، انصراف شما را به نظام وظیفه اطلاع نده. خیلی دقت کنید!
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*

Junior Member

اگر دانشگاه مقطع دکتری شما برای شما درخواست معافیت تحصیلی نده و همزمان فورجه ششماهه شما برای فرستادن دفترچه(ششماه از زمان فارغ التحصیلی) تمام نشده احتمالا مشکلی نیست ولی خیلی معلوم نیست که دانشگاه در درخواست معافیت تحصیلی برای شما نده و یا اینکه به محض انصراف، انصراف شما را به نظام وظیفه اطلاع نده. خیلی دقت کنید!
    بله.خودشون میگفتن که تا آبان ابطال معافیت رو میفرستن.اینکه گفتین انصرافتون رو اطلاع نده رو نفهمیدم!!
    یعنی اگر دانشگاه اون نامه رو بفرسته به نظام وظیفه و بعدش من انصراف بدم دانشگاه نامه انصرافمو بزنه برا نظام وظیفه من ا وثیقه میتونم از کشور خارج شم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmrn نمایش پست ها
    بله.خودشون میگفتن که تا آبان ابطال معافیت رو میفرستن.اینکه گفتین انصرافتون رو اطلاع نده رو نفهمیدم!!
    یعنی اگر دانشگاه اون نامه رو بفرسته به نظام وظیفه و بعدش من انصراف بدم دانشگاه نامه انصرافمو بزنه برا نظام وظیفه من ا وثیقه میتونم از کشور خارج شم؟
    ببینید قاعده کلی این است که اگر انصراف برای شما ثبت بشه شما نمی توانید تا انجام خدمت وظیفه تحصیل کنید چه در ایران و چه در خارج. روال اداری این مساله دانشگاه به دانشگاه متفاوته و از همه اینها مهمتر این مساله به واسطه اینکه به سرنوشت شما بستگی داره به نظر من حتما از نظام وظیفه سوال کنید و فقط به مطالب اینجا اتکا نکنید. شاید آئین نامه ای وجود داشته باشه که ما ازش بی اطلاع باشیم.

Junior Member

ببینید قاعده کلی این است که اگر انصراف برای شما ثبت بشه شما نمی توانید تا انجام خدمت وظیفه تحصیل کنید چه در ایران و چه در خارج. روال اداری این مساله دانشگاه به دانشگاه متفاوته و از همه اینها مهمتر این مساله به واسطه اینکه به سرنوشت شما بستگی داره به نظر من حتما از نظام وظیفه سوال کنید و فقط به مطالب اینجا اتکا نکنید. شاید آئین نامه ای وجود داشته باشه که ما ازش بی اطلاع باشیم.
    یکی از دوستام تو کانادا گفت هم اتاقیش دانشجوی دکتری شریف بوده سربازی هم نرفته بوده ولی وسط کار ول کرده رفته.
    من رفتم آموزش کل دانشگاه صنعتی اصفهان قسمت نظام وظیفه گفتن تا شهریور سال دیگه فرصت دارم که اگه پذیرش ok شد برم!
    رو این حرفش میشه حساب کرد دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)