صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

با سلام،

من برای گرفتن ریز نمرات یک درس نگه داشتم که ریزنمرات بگیرم و apply کنم.

به علت پاره ای از مشکلاتی که برای من پیش آمد من 14 ترمه درسم را تمام می کنم. البته این درس را معرفی به استاد گرفتم.

پس از پر شدن 12 ترم بنده من را به سیستم پاره وقت منتقل کردند و با توجه به اینکه از همان ابتدا دانشگاه قبول شدم و معافیت تحصیلی داشتم به من 2 ترم اضافه دادن که درسم را تمام کنم.

پس از گرفتن ریز نمرات apply کردم و به علت داشتن سابقه کار قبلی در رشته MBA در استرالیا به من پذیرش دادند.

با توجه به اینکه با موافقت دانشگاه و بخش مشمولین به من ترم اضافه دادند، و اینکه من را به سیستم پاره وقت منتقل کردند، آیا موقعی که نامه نظام وظیفه را پس از فارغ التحصیل به من بدهند، نظام وظیفه من را غایب محسوب میکنه یا نه؟

چون میخواهم وثیقه بگذارم و برای جولای 2009 خارج بشم. نگران این هستم که یه موقع چون از 12 ترم تجاوز کرده من را غایب محسوب کنند؟

اگر دوستانی که اطلاعات صحیح دارند راهنمایی کنند ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نظام وظیفه متاسفانه بی در و پیکره.
    باید بری اونجا و اصلا این مساله رو به روی حوت هم نیاری
    و دعا کنی که شانس بیاری و اونا هم سیستمشون هنوز اونقدر پیشرفت نکرده باشه. مطمئنم که براش فرمولی نیست.

البته این دو ترم را با رعایت قوانین و هماهنگی امور مشمولین و در کمیسیون موارد خاص به من ارائه دادند.
    شاید با نامه وزارت علوم که برم مسئله ای پیش نیاد و مثل سایر مراجعین برخورد کنند؟!

دوستان دیگه نظری ندارند؟

http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...6-55fece9c03d5

برو حالشو ببر
    نگران نباش

سلام دوستان
    من یک مشکل دارم کا باید زود زود در موردش تصمیم گیری کنم خواهش می کنم دوستانی که اطلاعات دارند راهنمایی کنم
    راستش من می خوام بهار آینده امتحان GMAT بدم و الان دانشجو هستم ترم هفتم MBA ، راستش نظام وطیفه می گه اگه ترم بعد که ترم هشتم هستم بخوام بخونم غیبت می خورم (ازشون پرسیدم) می خواستم ببینم که اولا اگر بخوام پایان نامه رو که دارم این ترم (تا آخر بهمن) دفاع کنم می تونم توی شش ماه تا ارسال دفترچه برم برای GMAt بیرون ؟ همچنین شما کدوم راه رو پیشنهاد می کنید ؟ این ترم دفاع کنم یا بمونم ترم بعد و از طریق سفر علمی دانشجویی برم و اصلا اینکه در صورتی که غیبت داشته باشم و دانشجو باشم می ذارن برم یا نه ؟در آخر می خواستم بپرسم اینکه می گن اگه سنواتت زیاد بشه غیبت می زنیم در عمل اتفاق می افته یا اگه نامه فارغ التحصیلی رو ببرم دیگه در عمل سنوات رو چک نمی کنن ؟ پون دانشگاه می ذاره من ترم 8 هم درس بخونم ممنون ببخشید که یک کم طولانی بود چون باید الان برای دفاع از پایان نامه تصمیم فوری بگیرم
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

شما خیلی نا مفهوم و گنگ زدی. در ضمن مگه MBA این نیست؟ master of business administration ؟ این که برای ارشد هست ؛ چه جوری برای لیسانس خوندی شما؟! به هر حال اگه حین تحصیل بخوای میتونی با گذاشتن وثیقه خارج شی. ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    شما خیلی نا مفهوم و گنگ زدی. در ضمن مگه MBA این نیست؟ master of business administration ؟ این که برای ارشد هست ؛ چه جوری برای لیسانس خوندی شما؟! به هر حال اگه حین تحصیل بخوای میتونی با گذاشتن وثیقه خارج شی. ;D
    سلام
    والا من هم 3 بار خوندم هيچي نفهميدم
    هربار گيجتر هم شدم
    نميدونم چي مي خواستن بگن
    در ضمن 2 جا هم سوالشونو مطرح كردن كه اصلا مناسب نيست
    بهر حال اگه شفاف تر بگن
    شايد بتونيم كمكي بكنيم

می تونم توی شش ماه تا ارسال دفترچه برم برای GMAt بیرون ؟

منظورشون اینه که تو این فرجه شش ماهه با توجه با اینکه دانشجو نیست می تونه از کشور خارج شه

اگه غیبت داشته باشم و دانشجو باشم می ذارن برم یا نه ؟
    منظورش اینه اگه دانشجو باشه و از مدت سنواتش گذشته باشه در حین دانشجویی می تونه مثل یه دانشجوی عادی از کشور خارج بشه؟

این دو تا رو من جوابشو نمی دونم و فقط clear کردم ;D بقیه دوستان باید زحمتشو بکشند.
    ولی در مورد قسمت آخر

می گن اگه سنواتت زیاد بشه غیبت می زنیم در عمل اتفاق می افته یا اگه نامه فارغ التحصیلی رو ببرم دیگه در عمل سنوات رو چک نمی کنن ؟ چون دانشگاه می ذاره من ترم 8 هم درس بخونم
    این قسمتو می تونم به قطع بهتون بگم که بله غیبت می زنن و وقتی برگه اعزامتو گرفتی تو background ش بزرگ نوشته غیبت دارد. ولی اینکه بعدا اینو اعمال می کنن یا نه، بله اعمال می کنن ولی معمولا تو دهه فجر بخشیده میشه.

سلام
    شرمنده اگه گیج شدید من دانشجوی ترم هفتم کارشناسی ارشد MBA هستم و فقط پایان نامه ام مونده و می خوام بهار آینده GMAT بدم و همان طور که می دونید سنوات ارشد رو نظام وظیفه 7 ترم تعین کرده و من در صورتی که ترم پایان نامه ام رو بذارم ترم 8 که بتونم راحت تر برم (با وثیقه کمتر) برای GMAT غیبت می خورم یعنی نظام وطیفه به من گفت غیبت می خورم سؤالم اینه :
    1- اگه درسم رو بکشونم به ترم 8 واقعا غیبت می زنن یا در عمل سنوات رو چک نمی کنن و فقط تهدید می کنن؟
    2- اگه پایان نامه ام رو این ترم دفاع کنم می تونم توی فرصت 6 ماهه از فارغ التحصیلی تا ارسال دفترچه برای GMAT برم ؟
    3- اگه غیبت بخورم برای پذیرش گرفتن دچار مشکل می شم ؟
    باز هم معذرت می خوام اگه گیج شدید
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba
    سلام
    شرمنده اگه گیج شدید من دانشجوی ترم هفتم کارشناسی ارشد MBA هستم و فقط پایان نامه ام مونده و می خوام بهار آینده GMAT بدم و همان طور که می دونید سنوات ارشد رو نظام وظیفه 7 ترم تعین کرده و من در صورتی که ترم پایان نامه ام رو بذارم ترم 8 که بتونم راحت تر برم (با وثیقه کمتر) برای GMAT غیبت می خورم یعنی نظام وطیفه به من گفت غیبت می خورم سؤالم اینه :
    1- اگه درسم رو بکشونم به ترم 8 واقعا غیبت می زنن یا در عمل سنوات رو چک نمی کنن و فقط تهدید می کنن؟
    2- اگه پایان نامه ام رو این ترم دفاع کنم می تونم توی فرصت 6 ماهه از فارغ التحصیلی تا ارسال دفترچه برای GMAT برم ؟
    3- اگه غیبت بخورم برای پذیرش گرفتن دچار مشکل می شم ؟
    باز هم معذرت می خوام اگه گیج شدید
    سلام دوست من
    1:تهديدش جديه غيبت مي خوري
    2:بله مطمئنا
    3:بله براي خروج از كشور گير ميدن بهت
    قربونت
    ميدونم هول بودي
    ولي عجله نكن همه چيز حل ميشه

صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)