صفحه 14 از 57 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    سلام. آقا غیبت رو هیچ رقمه نمی بخشن؟ کاری نمیشه کرد؟ قبلا ملاقات مردمی شنیده بودم که میبخشن. مرسی
    سلام
    غیبت رو نمی بخشن، اما اضافه خدمت ناشی از غیبت اولیه رو میبخشن (یا کم می کنند) اونم در شش ماه پایانی خدمت باید درخواست کرد.
    بدرود
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    غیبت رو نمی بخشن، اما اضافه خدمت ناشی از غیبت اولیه رو میبخشن (یا کم می کنند) اونم در شش ماه پایانی خدمت باید درخواست کرد.
    بدرود
    آخه من پذیرش دارم. شنیده بودم اگه کسی پذیرش داشته باشه میبخشن.
    غیبت داشته باشی کسری بهت تعلق میگیره؟ اون وقت شش ماه پایانی بعد از کسر خدمت ها محاسبه میشه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    آخه من پذیرش دارم. شنیده بودم اگه کسی پذیرش داشته باشه میبخشن.
    غیبت داشته باشی کسری بهت تعلق میگیره؟ اون وقت شش ماه پایانی بعد از کسر خدمت ها محاسبه میشه؟ ممنون
    من که تا حالا ندیدم غیبت کسی رو ببخشن! بله دیگه شش ماه پایانی خدمت. (حالا هر کی به نسبت کیس خودش)
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام یک سوال دارم میگن از تیرماه سال 91 زمان تعیین تکلیف سربازی برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها از 6 ماه به 1سال تغییر کرده درسته؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amin490 نمایش پست ها
    سلام یک سوال دارم میگن از تیرماه سال 91 زمان تعیین تکلیف سربازی برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها از 6 ماه به 1سال تغییر کرده درسته؟
    با تشکر.
    بله درسته.

سلام دوستان
    من این پاییز ، ترم 9 کارشناسیم شروع میشه... و 5 ساله فارق التحصیل میشم.... بخاطر یکسری مسائل ، به احتمال زیاد طرفای تابستون سال بعد میخوام مدارکم رو برای دانشگاهی که میخوام اپلای کنم بفرستم(یعنی آخر ترم 10).... خواستم بپرسم تا اون موقع بخاطر اینکه 5 ساله درس خوندم و 6 ، 7 ماه هم باید بعد از اون بمونم تو کشور ، بهم معافیت تحصیلی میدن؟؟....
    به عبارت دیگه ، کسی که کارشناسیش رو 5 ساله خونده ، تا یک سال بعدش هم میتونه معافیت تحصیلی برای خارج از کشور بگیره؟؟ یعنی در واقع از اول کارشناسیم 5 سال و نیم تو ایران بمونم...
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط erfansharif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این پاییز ، ترم 9 کارشناسیم شروع میشه... و 5 ساله فارق التحصیل میشم.... بخاطر یکسری مسائل ، به احتمال زیاد طرفای تابستون سال بعد میخوام مدارکم رو برای دانشگاهی که میخوام اپلای کنم بفرستم(یعنی آخر ترم 10).... خواستم بپرسم تا اون موقع بخاطر اینکه 5 ساله درس خوندم و 6 ، 7 ماه هم باید بعد از اون بمونم تو کشور ، بهم معافیت تحصیلی میدن؟؟....
    به عبارت دیگه ، کسی که کارشناسیش رو 5 ساله خونده ، تا یک سال بعدش هم میتونه معافیت تحصیلی برای خارج از کشور بگیره؟؟ یعنی در واقع از اول کارشناسیم 5 سال و نیم تو ایران بمونم...
    ممنون از راهنماییتون
    بله مشکلی نیست. شما تا زمانی که دانشجو هستید معافیت تحصیلی دارید. سقف مجاز سنوات تحصیلی برای این قانون هم در مورد کارشناسی 6 سال هست.

سلام دوستان
    من الان ۱۲ ترمه که کارشناسی رو دارم میخونم و ورودی ۸۵ هستم، یک ترم دیگه لازم دارم برای تموم کردن درسم. رفتم دانشگاه که درباره اضافه سنوات بپرسم، مسئول آموزش گفتش که خودمون نامه زدیم و اعلام کردن که چون من متولد ۶۷ هستم تا شهریور ۹۲ وقت دارم که درسو تموم کنم و گفتش که نیازی به اضافه سنوات نیست. حالا میخوام ببینم که این موضوع امکان داره یا نه؟ زیر کارنامه ام هم نوشته که بنا به بخشنامه سازمان مرکزی تا پایان شهریور ۹۲ وقت دارم. دیگه من نباید برم نظام وظیفه به نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان ۱۲ ترمه که کارشناسی رو دارم میخونم و ورودی ۸۵ هستم، یک ترم دیگه لازم دارم برای تموم کردن درسم. رفتم دانشگاه که درباره اضافه سنوات بپرسم، مسئول آموزش گفتش که خودمون نامه زدیم و اعلام کردن که چون من متولد ۶۷ هستم تا شهریور ۹۲ وقت دارم که درسو تموم کنم و گفتش که نیازی به اضافه سنوات نیست. حالا میخوام ببینم که این موضوع امکان داره یا نه؟ زیر کارنامه ام هم نوشته که بنا به بخشنامه سازمان مرکزی تا پایان شهریور ۹۲ وقت دارم. دیگه من نباید برم نظام وظیفه به نظرتون؟
    اگه اینطوری باشه که واقعا خوش به حالت، احتمالا بستگی به دانشگاه داره چون منم دقیقا همین شرایط شما رو دارم و تهران مرکز درس میخونم. فایل ثبت نامم بستس و نوشته:جلوگيري از تحصيل به دليل نظام وظيفه طبق نظر کميسيون. از هفده مرداد هم دارم میدوم دنبال مجوز امروز تازه از نظام وظیفه مجوز گرفتم و بردم سازمان مرکزی‌مون و تازه یه کمیسیون دیگه باید تشکیل بشه اگه جوابش مثبت شد. میتونم نامه بگیرم برم فایل ثبت ناممو باز کنم برا این ترمم. ( تو مجوزی که از نظام وظیفه گرفتم هم نوشته بود مهلت بدون غیبت تا 92/6/31 )

سلام دوستان. من ورودی کارشناسی مهر 85 هستم و تا 31 تیرماه 91 نیز پروژه خود رادفاع کردم (تاریخ فارغ التحصیلی) ولی هنوز مرحله آخر فارغ التحصیلی (تسویه حساب مالی) رو جهت دریافت ریز نمرات انجام ندادم که البته تا هفته دیگه مراحل فارغ التحصیی هم تموم میشه. در ضمن متولد سال 65 هستم و یکسال دیرتر وارد دانشگاه شدم (یعنی سال دوم کنکور قبول شدم). خواستم ببینم میتونم با خیال راحت پذیرش بگیرم یا به مشکل سربازی بر می‌خورم؟ خیلی خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)