صفحه 17 از 57 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Junior Member

پیش فرض یک سوال درمورد سربازی؟

سلام
    ببخشید اگر کسی درسش رو ۱۰ترمه تموم کنه آیا یکسال بعد اون ۱۰ترمش ام میتونه از مرخصی تحصیلی استفاده کنه و نره سربازی؟یا اینکه از۵سال مرخصی تحصیلیش استفاده کرده؟

مثلا جریان من چجوری میشه:
    من درسم رو اگر ۱۰ترمه تموم کنم یعنی شهریور سال ۹۳فارغ التحصیل بشم آیا باید همون شهریور ۹۳ باید دفترچه رو پست کنم و برم سربازی؟یا اینکه تا شهریور ۹۴ وقت دارم دفترچه رو پست نکنم؟

میشه راهنمایی کنید لطفا
    تو رو خدا مدیران این تاپیک رو پاک نکنند تا من به جوابم برسم و از سردرگمی دربیام آخه هرکی یه چیزی میگه

پیش فرض پاسخ : یک سوال درمورد سربازی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaaa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اگر کسی درسش رو ۱۰ترمه تموم کنه آیا یکسال بعد اون ۱۰ترمش ام میتونه از مرخصی تحصیلی استفاده کنه و نره سربازی؟یا اینکه از۵سال مرخصی تحصیلیش استفاده کرده؟

مثلا جریان من چجوری میشه:
    من درسم رو اگر ۱۰ترمه تموم کنم یعنی شهریور سال ۹۳فارغ التحصیل بشم آیا باید همون شهریور ۹۳ باید دفترچه رو پست کنم و برم سربازی؟یا اینکه تا شهریور ۹۴ وقت دارم دفترچه رو پست نکنم؟

میشه راهنمایی کنید لطفا
    تو رو خدا مدیران این تاپیک رو پاک نکنند تا من به جوابم برسم و از سردرگمی دربیام آخه هرکی یه چیزی میگه
    هر موقع تاریخ فارغ التحصیلیتون بخوره توی مدرک از اون موقع تا یکسال فرصت دارین، و آزادین و حتی باوثیقه میتونید تا 10 روز ازکشور خارج بشین(اگه برنگردین پولو میخورن!)

پس مهم نیس 3 ساله تموم کنید یا 6 ساله! یکسال بعد از تاریخ فارغی وقت دارید

خیالتون راحت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    هر موقع تاریخ فارغ التحصیلیتون بخوره توی مدرک از اون موقع تا یکسال فرصت دارین، و آزادین و حتی باوثیقه میتونید تا 10 روز ازکشور خارج بشین(اگه برنگردین پولو میخورن!)

پس مهم نیس 3 ساله تموم کنید یا 6 ساله! یکسال بعد از تاریخ فارغی وقت دارید

خیالتون راحت
    ببخشید من یک سال هم برای کارشناسیم پشت کنکور بودم این هم واسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟(که مثلا بگن شما یکسالتونو استفاده کردید و از این حرفا؟)

ببخشید من یک سال هم برای کارشناسیم پشت کنکور بودم این هم واسم مشکلی ایجاد نمیکنه؟(که مثلا بگن شما یکسالتونو استفاده کردید و از این حرفا؟)
    اینو نمیدونم متاسفانه
    پیشنهاد میکنم یه سر به نظام وظیفه تو میدون سپاه یزن و سوالتو از باجه مربوطه اونجا بپرس

Junior Member

ببخشید اگر کسی غیبت بخوره چه مشکلاتی واسش پیش میاد؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

ببخشید اگر کسی غیبت بخوره چه مشکلاتی واسش پیش میاد؟
    از نظر تحصیلی "تا پایان خدمت سربازی حق ادامه تحصیل ندارد."
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام. من درسم تازه تموم شد و با اینکه 1 سال فرصت داشتم اما بلافاصله دفترچه پست کردم! اعزام افتاد 1\8\92 هرکاری واسه تمدید یک دوره کردم نشد!!!! مجبورم من و نمیخوام اصلا حاضر بشم برم خدمت و میخوام واسه دی ماه دوباره دفترچه پست کنم. میخوام یدونم اگه یکم ابان اصلا نرم غیبت میخورم یا سرباز فراری میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا سریعا جواب بدین . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smasher نمایش پست ها
    سلام. من درسم تازه تموم شد و با اینکه 1 سال فرصت داشتم اما بلافاصله دفترچه پست کردم! اعزام افتاد 1\8\92 هرکاری واسه تمدید یک دوره کردم نشد!!!! مجبورم من و نمیخوام اصلا حاضر بشم برم خدمت و میخوام واسه دی ماه دوباره دفترچه پست کنم. میخوام یدونم اگه یکم ابان اصلا نرم غیبت میخورم یا سرباز فراری میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا سریعا جواب بدین . ممنون
    خوب معلومه دیگه غیبت محسوب میشین. سرباز فراری به اون کس میگن که رفته خدمت بعد از چن مدت دیگه نرفته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1527 نمایش پست ها
    خوب معلومه دیگه غیبت محسوب میشین. سرباز فراری به اون کس میگن که رفته خدمت بعد از چن مدت دیگه نرفته
    یه دوره غیبت کنم چقدر اضاف میخورم ؟؟؟ سپاه کسایی رو که غیبت داشتن یک دوره رو جذب مبکنن یا غیبتی هارو اصلا جذب نمیکنن ؟؟؟ ؟؟؟

Junior Member

سلام ...یه سوال داشتم :
    من الان 1 سال 70 روز از مدت فارغ التحصیلی کارشناسیم گذشته ینی چیزی نزدیک به 3 ماه از مدت یکسال معافیت تحصیلیم گذشته و الان وارد غیبت شدم . الا ارشد قبول شدم اما دانشگاه میگه چون غیبت داری نمیشه..میگه باید از نظام وظیفه نامه بیاری..اونجا هم یه گردش کار واسم زدن که هنوز جوابش نیومده...میخواستم ببینم تا حالا این مشکل واسه کسی پیش اومده ؟ راه حلی داره؟ من میتونم ادامه بدم یا نه ؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)