صفحه 25 از 57 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط alifilm2002 نمایش پست ها
    میشه لطف کنید بگید من کدوم قسمت باید برم و باکی باید صحبت کنم ؟ من تا حالا فقط تو سالن 3 رفتم و بقیه جاها رو نمیشناسم .
    اینها هر روز دارن دکوراسیون بخش مراجعین رو تغییر میدن. منم آخرین بار سال گذشته مراجعه حضوری داشتم و فکر کنم در طول این 1 سال تمام جاها تغییر کرده باشه.
    ولی به طور کلی زمانی که مثلا برای معافیت تحصیلی وارد ساختمون میشید (همون سالن 3 اگه اشتباه نکنم) یه سری باجه هست که شما شماره میگیری و بهت پاسخ میدن و در کنار همون باجه ها یه سری اتاق هست که هر کدوم سرپرستی یه بخشی از باجه ها رو به عهده دارند، مثلا سرپرست معافیت تحصیلی، سرپرست معافیت پزشکی و ... تو این اتاق ها یه ستوانی معمولا نقش منشی رو داره و جناب سرهنگی هم هست که سرپرست اصلیه بخشه. اون جناب سرهنگ اولین گزینه است.
    گزینه ی دوم هم بار عامی هست که ساعت خاصی از بعضی روزها داده میشه، که قبلا همینجوری میشد بری و با فرمانده ی مرکز صحبت کنی الآن انگار یه مقدار الکترونیکی تر شده! اینجا رو ببین: http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=3652

Junior Member

سلام
    من ادمیشن از یک دانشگاه مورد تایید وزارت علوم گرفتم و اعزامم یکم اردیبهشته.
    ادمیشنو بردم میدون فردوسی امور دانشجویان گفتند که باید برید آموزشی بعداً!!
    فارغ التحصیل بهمن 91 هستم میگن مهلت یک ساله ات تموم شده.
    کسی اطلاعی در این زمینه داره که همچین چیزی هست یا نه؟
    دوستان لطفاً راهنمایی کنید.
    این لینک راه هم ملاحظه کنید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3220

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6464 نمایش پست ها
    سلام
    من ادمیشن از یک دانشگاه مورد تایید وزارت علوم گرفتم و اعزامم یکم اردیبهشته.
    ادمیشنو بردم میدون فردوسی امور دانشجویان گفتند که باید برید آموزشی بعداً!!
    فارغ التحصیل بهمن 91 هستم میگن مهلت یک ساله ات تموم شده.
    کسی اطلاعی در این زمینه داره که همچین چیزی هست یا نه؟
    دوستان لطفاً راهنمایی کنید.
    این لینک راه هم ملاحظه کنید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3220
    چیزی که بهتون گفتن طبق قانون درسته ولی قبلا (سال گذشته) خیلی سفت و سخت اجرا نمیشد، شاید با چونه زدن بشه درستش کرد:

چه مشمولاني مي توانند بدون آنكه مقيم كشورهاي خارجي باشند دردانشگاه هاي خارج از كشور تحصيل نموده و از معافيت تحصيلي دانش جويان خارج از كشور بهره مند شوند؟
    مشمولاني كه در مقاطع كارشناسي يا بالاتر در دانشگاه هاي داخل كشور فارغ التحصيل شده باشند به شرط عدم ورود به غيبت و سپري نشدن بيش از يكسال از تاريخ فراغت از تحصيل با سپردن تضمين لازم مي توانند از اين معافيت استفاده نمايند.(ودیعه لازم فعلا 15 میلیون تومان وجه نقد می باشد.)
    اطلاعات بیشتر: http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...=25&pageid=521

Junior Member

با عرض سلام وخسته نباشيد
    1- من ورودي سال81 رشته فيزيک بودم ودرسال 85 انصراف داده وبه رشته حسابداري رفتم ودرسال 89 فارغ التحصيل شدم(دانشگاه اروميه).سپس باقبولي درمقطع ارشد دانشگاه آزادتبريز(سال89) در رشته حسابداري وبادردست داشتن برگ ابطال معافيت دراين مقطع ثبت نام وتحصيل نمودم تااينکه هنگام گرفتن مجوز دفاع معلوم شد که براي من معافيت تحصيلي صادرنشده است.بامراجعات پي درپي به نظام وظيفه شهراروميه متوجه شدم که هنگام انصراف وتغيير رشته دانشگاه براي من درخواست معافيت مجدد ننموده ونظام وظيفه اروميه نيز بنده را ديپلم اعلام کرد وهيچ کمکي به بنده نکرد(گفتن سنوات کارشناسيت زياد شده)
    2-باتوجه به اين شرايط آيا نظام وظيفه تهران مشکل من را حل خواهد نمود وبراي من معافيت مجدد (مثل ثبت ماقبل 90 درسامانه پليس10)صادرخواهد کرد.
    3-البته بعد ازيک ماه پيگيري پي درپي نظام وظيفه اروميه اعلام کرد که بامدرک ديپلم مدارک اعزام بفرستم وبا برگ اعزامي که بدستم مي رسد آنرا تبديل به ليسانس کرده وسپس بعد ازدفاع ازپايان نامه واخذ مدرک دوباره برگه اعزام راتبديل به فوق ليسانس نموده وبنده باغيبت ومدرک ارشد به خدمت اعزام شوم. ولي اين راهي که پيشنهاد کردن هم سخته وهم ريسکش زياده. ازدوستان اگر کسي اطلاعي دراين مورد دارن شديدا نيازبه کمک دارم بسيار شرايط سختي برام پيش اومده با تشکر فراوان

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sefid12 نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشيد
    1- من ورودي سال81 رشته فيزيک بودم ودرسال 85 انصراف داده وبه رشته حسابداري رفتم ودرسال 89 فارغ التحصيل شدم(دانشگاه اروميه).سپس باقبولي درمقطع ارشد دانشگاه آزادتبريز(سال89) در رشته حسابداري وبادردست داشتن برگ ابطال معافيت دراين مقطع ثبت نام وتحصيل نمودم تااينکه هنگام گرفتن مجوز دفاع معلوم شد که براي من معافيت تحصيلي صادرنشده است.بامراجعات پي درپي به نظام وظيفه شهراروميه متوجه شدم که هنگام انصراف وتغيير رشته دانشگاه براي من درخواست معافيت مجدد ننموده ونظام وظيفه اروميه نيز بنده را ديپلم اعلام کرد وهيچ کمکي به بنده نکرد(گفتن سنوات کارشناسيت زياد شده)
    2-باتوجه به اين شرايط آيا نظام وظيفه تهران مشکل من را حل خواهد نمود وبراي من معافيت مجدد (مثل ثبت ماقبل 90 درسامانه پليس10)صادرخواهد کرد.
    3-البته بعد ازيک ماه پيگيري پي درپي نظام وظيفه اروميه اعلام کرد که بامدرک ديپلم مدارک اعزام بفرستم وبا برگ اعزامي که بدستم مي رسد آنرا تبديل به ليسانس کرده وسپس بعد ازدفاع ازپايان نامه واخذ مدرک دوباره برگه اعزام راتبديل به فوق ليسانس نموده وبنده باغيبت ومدرک ارشد به خدمت اعزام شوم. ولي اين راهي که پيشنهاد کردن هم سخته وهم ريسکش زياده. ازدوستان اگر کسي اطلاعي دراين مورد دارن شديدا نيازبه کمک دارم بسيار شرايط سختي برام پيش اومده با تشکر فراوان
    از سال 1381 تا 1385 رشته ی فیزیک --> انصراف.
    از سال 1385 تا 1389 رشته ی حسابداری --> فارغ التحصیل.
    از سال 1389 تا 1392 رشته حسابداری مقطغ ارشد --> پیش از دفاع با مشکل روبرو شدی.

اگه تاریخ هایی که نوشتم درسته شما برو نظام وظیفه (با توجه به اینکه ارومیه جواب نگرفتی، برو تهران) و کاملا جدی داستان رو پیگیری کن.
    ولی در نظر داشته باش که قانون جدید میگه هر فرد میتونه 1 بار از تحصیل انصراف بده و دوباره در همون مقطع معافیت تحصیلی بگیره و ادامه بده. این قانون تا سال 89 نبوده و به بیان دیگه شما 8 سال داشتی کارشناسی میخوندی.
    حالا حرف نظام وظیفه دو پهلو شده:
    1- اگه داره بر مبنای قانون قدیم میره جلو اون موفع به کارشناسی تا 8 سال هم اجازه ی ادامه تحصیل میدادن.
    2- اگه داره بر مبنای قانون جدید میره جلو شما از حق انصرافت استفاده کردی و در بار دوم که بار اصلی هست فقط 4 سال در مقطع کارشناسی بودی.

ولی دونستن این بندها یه بحثه، فهموندنشون به آدمی که نمیخواد بفهمه بحث دیگه ایه! امیدوارم تو این راه موفق بشی. ولی جدا پیگیر باش و به هیچ عنوان کوتاه نیا! حقته، باید بگیریش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها

اگه تاریخ هایی که نوشتم درسته شما برو نظام وظیفه (با توجه به اینکه ارومیه جواب نگرفتی، برو تهران) و کاملا جدی داستان رو پیگیری کن.
    ولی در نظر داشته باش که قانون جدید میگه هر فرد میتونه 1 بار از تحصیل انصراف بده و دوباره در همون مقطع معافیت تحصیلی بگیره و ادامه بده. این قانون تا سال 89 نبوده و به بیان دیگه شما 8 سال داشتی کارشناسی میخوندی.
    1- اگه داره بر مبنای قانون قدیم میره جلو اون موفع به کارشناسی تا 8 سال هم اجازه ی ادامه تحصیل میدادن.
    2- اگه داره بر مبنای قانون جدید میره جلو شما از حق انصرافت استفاده کردی و در بار دوم که بار اصلی هست فقط 4 سال در مقطع کارشناسی بودی.

ولی دونستن این بندها یه بحثه، فهموندنشون به آدمی که نمیخواد بفهمه بحث دیگه ایه! امیدوارم تو این راه موفق بشی. ولی جدا پیگیر باش و به هیچ عنوان کوتاه نیا! حقته، باید بگیریش.
    خیلی ممنون
    به قول شما نفهمن .نظام وظیفه ارومیه 15 باررفتم گفته معافیت امکان نداره بدیم.شاید تهران قبول کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد واحد الکترونیک

باسلاممن ورودی مهر 86 هستم در مقطع کارشناسی . حداکثر تا تاریخ 30/4/93 آخرین درسم رو پاس میکنم(معرفی به استاد).این ترم و ترم قبل رو سنوات بدون غیبت گرفتم .آیا میتونم بعد از اتمام درسم به خارج از کشور برم و ادامه تحصیل بدم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_a1367 نمایش پست ها
    باسلاممن ورودی مهر 86 هستم در مقطع کارشناسی . حداکثر تا تاریخ 30/4/93 آخرین درسم رو پاس میکنم(معرفی به استاد).این ترم و ترم قبل رو سنوات بدون غیبت گرفتم .آیا میتونم بعد از اتمام درسم به خارج از کشور برم و ادامه تحصیل بدم؟
    بله اگه درستون تموم بشه (فارغ التحصیل بشید) مشکلی نخواهد بود.

(ولی اگه از تحصیل انصراف بدین یا اخراج بشید به دلیل اینکه از سنوات ارفاقی استفاده کردید، دیگه نمیتونید معافیت تحصیلی بگیرید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها

ببخشید شما فرمودین اگه کارم شهرستان درست نشد برم تهران .منظورتون میدان سپاهه یا ملاقات مردمی ؟ واینکه آیا امیدی هست اونا به مشکلم رسیدگی کنن ونتیجه ای بگیرم یا اونام میگن مشکلت با ارومیه هستش دست ما نیست.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sefid12 نمایش پست ها
    ببخشید شما فرمودین اگه کارم شهرستان درست نشد برم تهران .منظورتون میدان سپاهه یا ملاقات مردمی ؟ واینکه آیا امیدی هست اونا به مشکلم رسیدگی کنن ونتیجه ای بگیرم یا اونام میگن مشکلت با ارومیه هستش دست ما نیست.
    منظورم هر دو بود، گام با گام اول روند عادی اگه نشد ملاقات مردمی (در مورد این دومی اگه مسائلی که مطرح کردین با مدرک قابل اثبات باشه گمان میکنم بدون چون و چرا به مشکلتون رسیدگی کنه).
    در روند عادی هم قطعا به محض اینکه شما بگی "در ارومیه..." خودکار بهت پاسخ میدن "برو ارومیه" واسه همین باید یه مقدار جدی پیگیری کنی و بهشون بفهمونی که اونجا کارت به مشکل خورده و اصلا خودشون گفتن باید بری تهران دنبال کارات، تعداد افرادی که الکی ادعا میکنن خیلی زیاده، شما که ادعای حقیقی داری باید سماجت با دلیل و مدرک از خودت نشون بدی تا بفهمن با بقیه موضوعت متفاوتِ و به حرفت گوش بدن.
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)