صفحه 31 از 57 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط feefool نمایش پست ها
    اون حرفو نظام وظیفه ی بیرجند گفته بود بهم،امروز رفتم نظام وظیفه ی مشهد،اول گفت میشه بعدش یکم فک کرد،زنگ زد یه جای دیگه پرسید اونا هم گفتن نمیدونیم،باز پاسم دادن یه قسمته دیگه آخرش بهم گفتن نمیدونیم!! برو تهران بپرس!!
    خب من مطمئنم دیگه،
    با قوانین فعلی، به شرطی که شما فارغ التحصیل بشی مشکلی نخواهد بود.
    برای اینکه خیالت راحت بشه لینک های زیر رو بخون تا خودت هم ببینی مشکلی نیست.

Junior Member

16- آیا خروج از کشور دانشجویان در سنوات ارفاقی امکان پذیر می باشد؟

بله صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویانی که با موافقت کمسیون موارد خاص دانشگاه و وظیفه عمومی در حال تحصیل در سنوات ارفاقی می باشند بلامانع می باشد.
    اگه حرفتون بر اساسه این جمله ی بالاس که تو سایت وظیفه هس اصلا نمیشه روش حساب کرد.. چون توش کلی ابهام داره!! اسمی از معافیت تحصیلی نبرده! و فقط گفته خروج از کشور.. که قطعا منظورش سفرهای توریستی و غیره بوده...

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط feefool نمایش پست ها

بله صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویانی که با موافقت کمسیون موارد خاص دانشگاه و وظیفه عمومی در حال تحصیل در سنوات ارفاقی می باشند بلامانع می باشد.
    اگه حرفتون بر اساسه این جمله ی بالاس که تو سایت وظیفه هس اصلا نمیشه روش حساب کرد.. چون توش کلی ابهام داره!! اسمی از معافیت تحصیلی نبرده! و فقط گفته خروج از کشور.. که قطعا منظورش سفرهای توریستی و غیره بوده...

نه دوست عزیز این در مورد خروج از کشور هست و همونطور که به درستی اشاره کردید این بند فقط شامل دانشجویان در حین تحصیل در سنوات ارفاقی هست. یعنی برای مثال شما الآن اجازه ی خروج تفریحی رو دارید. ولی در مورد "معافیت تحصیلی" اگه به این صفحه مراجعه کنید می‌بینید که هیچ ممنوعیتی برای سنوات ارفاقی لحاظ نشده به جز حالتی که شما در حین گذراندن سنوات ارفاقی از تحصیل انصراف بدین.

* البته دلیل اطمینان من افرادی بودن که پس از گذران سنوات ارفاقی مجددا در دانشگاه مشغول به تحصیل شدند.

Junior Member

"داوطلبانی که مدت تحصیل آنان در مقطع کارشناسی ارشد بیش از سقف مجاز تحصیلی به طول انجامیده، شرایط استفاده از معافیت تحصیلی در مقطع بالاتر را ندارند!"

این جمله ای بود که توی دفترچه دکتری امسال نوشته
    یعنی برای بنده ای که 7 ترمه شد دوره تحصیل کارشناسی ارشدم (با مجوز کمیسیون) امکان تحصیل ندارم؟!

Junior Member

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1226

Junior Member

Question پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

سلام
    دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر 91. العان هم ترم 5 هستم.
    سه تا از درسام مونده واسه ترم 6!
    آیا ترم آینده (6) رو می تونم با استفاده از سنوات اضافه ادامه بدم؟ یا دانشگاه اخراجم می کنه؟
    ((سوالم ضروریه ممنون می شم اگه دوستان کمک کنند.))

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی پیوسته دانشگاه آزادم.. ترم دیگه سنواتم تموم میشه در حالیکه چهار ترم از درسم مونده... آیا سنوات ارفاقی بهم تعلق میگیره؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید

برای کارشناسی 6 سال هست اجازه تحصیل تا اونجایی که من میدونم حالا اگر توی این 6 سال اون وسط ها ترم تابستونی هم برداشته باشه طرف مشکلی براش پیش میاد از لحاظ خدمت یانه
    مثلا 12 ترم و یک تابستون ؟؟؟
    بعدشم من مدارکم رو فرستادم برای اپلای و کنکور ارشد هم ثبت نام کردم که اگر اپلای من اوکی نشد همین جا برم دانشگاه
    ایا برای خروج از کشور حتی اگر کنکور قبول بشم ونرم دانشگاه ثبت نام کنم مشکلی پیش میاد؟چون برای هر مقطع یک بار معافیت صادر میشه ولی اگر اشتباه نکنم تا ثبت نام توی دانشگاه نکنم مشکلی پیش نمیاد درسته؟

سلام
    کسی که 8 ترمه دوره کارشناسی رو تموم کنه
    و در فرجه 1 ساله باشه
    در این مدت اگه نامه معافیت تحصیلی بخواد باید از کجا بگیره ؟
    دانشگاه که می گه چون انتخاب واحد نمی کنی و فارغ شدی نمیشه برگه معافیت تحصیلی بده

اینو مثلا برای کسی می پرسم که مثلا توی این 1 سال بخواد کار کنه و برای بیمه معافیت تحصیلی لازم داشته باشه

ممنون

Junior Member

سلام
    امروز دشتم تو سامانه نشا ثبت نام برای معافیت تحصیلی می کردم که توی شرایط نظام وضیفه نوشته بود دوره معافیت شش ماهه بعد از فارغ التحصیلی. اما من فکر می کردم این دوره یک ساله هست و شش ماه من 1 سالی میشه که تموم شده. از هر کس می پرسم میگه دوره یکساله است اما تو شرایط که امروز دیدم گفته شده یک سال. این میتونه معنیش این باشده که من دارم نابود میشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)