صفحه 32 از 57 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

سلام، سنوات ارفاقی برای دوره ی ارشد ترمه ی ۷و ۸ می باشند.ترم های ۵و ۶ جز سنوات مجاز محسوب میشوند.

Junior Member

بچه یه سوال مهم دارم خواهش می کنم اگر میدونید کمک کنید

آیا به کسی که سنواتش پر شده ولی هنوز فارغ التحصیل نشده هم فرجه یک ساله برای فرستادن دفترچه تعلق می گیره؟؟ آیا این فرجه ی یکساله به این معنی هست که در این مدت غیبتی برای اون طرف به حساب نمیاد؟

سلام
    کسی که 8 ترمه دوره کارشناسی رو تموم کنه
    و در فرجه 1 ساله باشه
    در این مدت اگه نامه معافیت تحصیلی بخواد باید از کجا بگیره ؟
    دانشگاه که می گه چون انتخاب واحد نمی کنی و فارغ شدی نمیشه برگه معافیت تحصیلی بده

اینو مثلا برای کسی می پرسم که مثلا توی این 1 سال بخواد کار کنه و برای بیمه معافیت تحصیلی لازم داشته باشه

ممنون

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

سلام دوستان کسی که دو ترم سنوات پر شد میشه یه ترم دیگه هم بگیره؟ اینطور از فرجش کم نمیشه؟

دوستان سلام
    سوالی داشتم ازتون، خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره، جواب بده. من همین دیروز فارغ التحصیل شدم از مقطع ارشد. می خاستم بدونم توی فرصت یک ساله ای که برای فراغت از تحصیلی دارم، چندبار می تونم با وثیقه 15 میلیونی از کشور خارج بشم؟ یک بنده خدایی میگفت فقط یک بار! این حرف درسته؟

Junior Member

سلام
    ببخشید بنده ورودی مهر88 کارشناسی پیوسته هستم و در تاریخ 30ام بهمن امسال(93) فارغ التحصیل خواهم شد

لطفا راهنمایی بفرمایید که حداکثر تا کی فرصت دارم که دفترچه پست کنم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    نه دوست عزیز این در مورد خروج از کشور هست و همونطور که به درستی اشاره کردید این بند فقط شامل دانشجویان در حین تحصیل در سنوات ارفاقی هست. یعنی برای مثال شما الآن اجازه ی خروج تفریحی رو دارید. ولی در مورد "معافیت تحصیلی" اگه به این صفحه مراجعه کنید می‌بینید که هیچ ممنوعیتی برای سنوات ارفاقی لحاظ نشده به جز حالتی که شما در حین گذراندن سنوات ارفاقی از تحصیل انصراف بدین.

* البته دلیل اطمینان من افرادی بودن که پس از گذران سنوات ارفاقی مجددا در دانشگاه مشغول به تحصیل شدند.
    سلام . اگه کسی در سنوات اضافه معادل کاردانی بگیره .ایا میتونه کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته ثبت نام کنه

سلام.دوستان من ورودی 89 ارشد هستم.تو این مدت اقدامی برای گرفتن سنوات نکردم.الان می خوام برم برای دفاع پایان نامه تا اخر سال 93 هم تموم میشه و اجازه دفاع رو از استادم گرفتم.زنگ زدم واحد مشمولین دانشگاه میگه شما اخراجی.در حالیکه من ترم قبل درخواست دفاع دادم رفته تهران یه دو ماه طول کشیده اجازه ادامه تحصیل از دانشگاه دارم.
    به نظام وظیفه شهرمان تماس گرفتم میگه شما 3 سال اجازه دارید درس بخونید 1 سال هم مهلت دارید تا به خدمت اعزام شوید که می تونید تو این یک سال هم ادامه تحصیل بدید.در صورت تمام نشدن بازم ترم ارفاقی بهتون میدیم ولی به محض تمام شدن باید برید خدمت.
    به نظر شما من اخراجم یا اجازه ادامه تحصیل میدن؟
    نظام وظیفه اجازه نمیده با شرط غیبت خوردن من دفاع کنم؟

Junior Member

سلام دوستان ...
    لطفا افراد مطلع راهنمایی کنن، ممنون میشم.
    سنوات دوره دکترا برای معافیت تحصیلی چند سال است و اگر تمام شود، با عدم مراجعه داوطلب آیا سنوات ارفاقی به صورت خودکار اعمال میشود یا نیاز به طی مراحل خاصی میباشد ؟
    طول مدت سنوات ارفاقی برای دوره دکترا چند سال است ؟ خروج از کشور در طی این دوران به چه شکل خواهد بود ؟
    کمسیون موارد خواص دانشگاه برای دانشجویان خارج از کشور کجاست دقیقا ؟
    ممنون میشم کمکم کنید، من تا خرداد 94 معافیت تحصیلی برای دکترا دارم ولی هنوز درسم تموم نشده و قطعا بیشتر از خرداد طول میکشه ! چطوری تمدید کنم معافیتمو ؟

دوستان من ١ ترم احتمالا سنوات بخورم واسه كارشناسب،واسه خروج از كشور و ادامه تحصيل به مشكلي برنميخورم؟مرسي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)