صفحه 39 از 57 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

با سلام من امسال مهرماه ارشد قبول شدم اما دانشگاه گفت باید بهمن بیاید ثبت نام. اما چون فرجه یکساله من مهر تموم میشد من برگه سبز اماده بخدمت واسه 95/2 گرفتم. حالا به نظر شما با توجه به گذشت بیشتر از یکسال از فراغت بهمن بهم معافیت تحصیلی میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SUN2000 نمایش پست ها
    با سلام من امسال مهرماه ارشد قبول شدم اما دانشگاه گفت باید بهمن بیاید ثبت نام. اما چون فرجه یکساله من مهر تموم میشد من برگه سبز اماده بخدمت واسه 95/2 گرفتم. حالا به نظر شما با توجه به گذشت بیشتر از یکسال از فراغت بهمن بهم معافیت تحصیلی میدن؟
    شما برگ سبزتون اگه مهر غیبت نداشته باشه مشکلی نیست.

سلام
    دوستان عزیز لطفا راهنماییم کنین
    من دانشجوی پزشکی ورودی بهمن 86م. متاسفانه از ذرسام عقب موندم و البته الان از نظر آموزشی مشکلی برای ادامه تحصیل ندارم ولی بهمن ماه امسال سنواتم از نظر نظام وظیفه تموم میشه.میگن 1 سال میشه تمدید کرد آیا اینی که میگن صحت داره؟
    البته من از بهمن امسال 4 ترم تحصیلی لازم دارم تا تموم کنم؟راهی هست که 2 سال برام تمدید کنه نظام وظیفه؟البته برای اطلاع بگم که من یک ترم تحصیلی <<تعلیق بدون احتساب سنوات>> هم دارم.

Junior Member

سلام

من دانشجو رشته کاردانی ورودی بهمن 90 هستم. متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتونستم در سنوات مجاز، تحصیل خودم را به اتمام برسانم و از یک سال سنوات ارفاقی در حال حاضر دارم استفاده می کنم، و تا پایان تیرماه 95 هم فرصت دارم، آیا در صورت اتمام دوره کاردانی می تونم برای کارشناسی اقدام کنم؟ یا باید حتما خودم رو معرفی کنم و در این صورت می تونم قبل از دوره آزمایشی اقدام به اخذ معافیت موقت برای ادامه تحصیل کنم؟ چون شرایطم به گونه این هست به دلیل شغلم که می خوام خدمت رو تا جای ممکن به عقب بندازم و جاش ادامه تحصیل بدم! اگر راهی هست لطفا راهنمایی بفرمایید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shyton نمایش پست ها
    سلام

من دانشجو رشته کاردانی ورودی بهمن 90 هستم. متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتونستم در سنوات مجاز، تحصیل خودم را به اتمام برسانم و از یک سال سنوات ارفاقی در حال حاضر دارم استفاده می کنم، و تا پایان تیرماه 95 هم فرصت دارم، آیا در صورت اتمام دوره کاردانی می تونم برای کارشناسی اقدام کنم؟ یا باید حتما خودم رو معرفی کنم و در این صورت می تونم قبل از دوره آزمایشی اقدام به اخذ معافیت موقت برای ادامه تحصیل کنم؟ چون شرایطم به گونه این هست به دلیل شغلم که می خوام خدمت رو تا جای ممکن به عقب بندازم و جاش ادامه تحصیل بدم! اگر راهی هست لطفا راهنمایی بفرمایید.
    اگر فارغ التحصیل بشید، هیچ مشکلی نخواهد بود.
    ولی اگه انصراف بدین یا اخراج بشید با مشکل روبرو خواهید شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام

اگر در حین خدمت سربازی (مثلا ماه چهارم) بتوانم از خارج کشور اپلای بگیرم؛ آیا اجازه ی گذاشتن وثیقه و خروج از ایران را دارم؟

اگر سربازی به صورت امریه باشد چطور؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alitahmasebi نمایش پست ها
    سلام

اگر در حین خدمت سربازی (مثلا ماه چهارم) بتوانم از خارج کشور اپلای بگیرم؛ آیا اجازه ی گذاشتن وثیقه و خروج از ایران را دارم؟

اگر سربازی به صورت امریه باشد چطور؟

ممنون
    بله در صورت نداشتن غیبت امکانش هست تحصیل در مقاطع بالاتر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    بله در صورت نداشتن غیبت امکانش هست تحصیل در مقاطع بالاتر.
    واسه امریه هم مشکلی پیش نمیاد؟

با سلام
    من مدت مجاز تحصیلیم 12 ترم یا همون 6 سال بوده ولی چون درسم بیشتر طول کشید دو ترم با نظر کمیسیون موارد خاص دانشگاه بیشتر موندم دانشگاه و 14 ترمه فارغ شدم می خواستم بدونم من برای ثبت درخواست اعزام و مشخص شدن وضعیت سربازی مهلت یکساله دارم یا وارد غیبت شدم؟
    با تشکر

Junior Member ARMM آواتار ها

سلام
    کمیسیون موارد خاص از من گواهی پزشکی خواسته و من هم از ناحیه ستون فقرات کمی مشکل دارم
    آیا از نظر شما دوستان مدرک خوبی برای ارائه به کمیسیون هست تا اجازه ادامه تحصیل بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)