صفحه 45 از 57 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

سلام دوستان. بنده پارسال شهریور دفاع کردم و امسال شهریور باید دفترچه یفرستم. اگر امسال اپلای کنم برای فال 2017 و نامه پذیرشم قبل از تاریخ اعزامم بیاد میتونم معافیت تحصیلی بگیرم و اعزام نشم؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabunited نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده پارسال شهریور دفاع کردم و امسال شهریور باید دفترچه یفرستم. اگر امسال اپلای کنم برای فال 2017 و نامه پذیرشم قبل از تاریخ اعزامم بیاد میتونم معافیت تحصیلی بگیرم و اعزام نشم؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز،
    بله. هیچ مشکلی وجود نداره. فقط توجه داشته باشید که باید دفترچه رو به موقع ارسال کرده باشید (خروج از فرجه 1 ساله پس از فارغ التحصیلی و عدم ارسال دفترچه به معنای غیبت از سربازی هست و تمام حقوق عادی تون، از جمله تحصیل معلق خواهد شد).

Junior Member

سلام سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید
    من از سنوات تحصیلی قانونی کامل استفاده کردم و فقط واحد معرفی به استاد دارم .. معرفی به استاد ترم محاسبه میشه؟ در این صورت باید از سنوات ارفاقی استفاده کنم ..
    اگه از سنوات ارفاقی استفاده کنم میتونم توی این مدت 1 سال فورجه برای ادامه تحصیل مقطع بالاتر یعنی ارشد اجازه خروج از کشور بگیرم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

درود بر همه دوستان
    من یه مشکل اساسی دارم
    من تاریخ 23 شهریور 94دفاع کردم آلان آموزش دانشگاه میگه فارغ التحصیلی رو 23 شهریور میزنیم واست
    هر چی هم بهشون میگم 31 شهریور بزنین قبول نمیکنن
    چون من تو فرجه 1 ساله هستم
    میخوام ببینم واسه دکتری اگه قبول بشم تو مصاحبه برای ثبت نام دکتری واسم مشکلی پیش نمیاد ؟
    چون معافیت تحصیلی کارشناسی ارشدمو که میدیدم زده از تاریخ 90/7/1 با معافیت تحصیلی نامبرده موافقت میشود
    مسئول آموزش دانشگامون ( آزاد تهران جنوب - رشته حمل و نقل ) میگه چون ثبت نام مرداد ماه هست شما مشکلی واست پیش نمیاد
    هیچ کاری نمیشه کرد این تاریخ 23 بشه 31 که من دیگه دفتر چه پست نکنم ؟ یا اصلا لازم نیس دفترچه پست کنم ؟ چون میگن سر چند روز گیر نمیدن ؟ از کجا باید پرسید این داستان 7 روز رو ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    سلام سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید
    من از سنوات تحصیلی قانونی کامل استفاده کردم و فقط واحد معرفی به استاد دارم .. معرفی به استاد ترم محاسبه میشه؟ در این صورت باید از سنوات ارفاقی استفاده کنم ..

اگه از سنوات ارفاقی استفاده کنم میتونم توی این مدت 1 سال فورجه برای ادامه تحصیل مقطع بالاتر یعنی ارشد اجازه خروج از کشور بگیرم؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
    من خودم کارشناسی ارشد رو تو 4 سال خوندم که 1 سالش میشه سنوات
    خودم رفتم پیگیری کردم واسه داستان ادامه تحصیل و فرجه 1 ساله از بخش نظام وظیفه دانشگاه گفتن مشکلی نیس و می تونی تا تاریخ 95/06/23 که یک سال بعد از تاریخ دفاعم بود نری سربازی و دنبال ادامه تحصیل باشی البته من کارشناسی ارشد خوندم شما فکر کنم لیسانسی ولی تو اون مدت هر کاری میتونی بکنی
    معرفی به استاد هم نمیدونم داستانش چیه دوستای دیگه بهتون کمک باید کنن یا از آموزش دانشگاتون بپرسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnouri;226084

[FONT=Tahoma
    من خودم کارشناسی ارشد رو تو 4 سال خوندم که 1 سالش میشه سنوات [/FONT]
    خودم رفتم پیگیری کردم واسه داستان ادامه تحصیل و فرجه 1 ساله از بخش نظام وظیفه دانشگاه گفتن مشکلی نیس و می تونی تا تاریخ 95/06/23 که یک سال بعد از تاریخ دفاعم بود نری سربازی و دنبال ادامه تحصیل باشی البته من کارشناسی ارشد خوندم شما فکر کنم لیسانسی ولی تو اون مدت هر کاری میتونی بکنی
    معرفی به استاد هم نمیدونم داستانش چیه دوستای دیگه بهتون کمک باید کنن یا از آموزش دانشگاتون بپرسین
    ممنون از پاسخ شما
    یعنی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هم مشکلی ندارم و مشکل خروج پیش نمیاد؟؟؟
    ممنون. از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    یعنی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هم مشکلی ندارم و مشکل خروج پیش نمیاد؟؟؟
    ممنون. از شما
    دوست عزیز
    وقتی تو فرجه باشی مشکلی پیش نمیاد
    مهم اینه که وارد غیبت نشده باشی
    فرجه کارشناسی زمان ما فکر کنم 6 ماه بود شاید آلان 1 سال شده باشه

Junior Member

دوستان سنوات من این ترم تموم میشه
    ولی ۸ واحدم مونده که دوتاش تربیت بدنیه
    الان این درسای نظری هیچکدوم تابستون ارائه نشده که بردارم تموم شه!
    از طرفی ارشد قبول شدم باید هر جوریه تابستون تموم کنم
    راهی چیزی نیست من مشکلم حل شه؟
    گروه میگه نمیشه معرفی به استادم میره ترم مهر:|

Junior Member

سلام دوستان. من یک ترم کارشناسی رو تو دانشگاه ملی بودم بعد انصراف دادم و رفتم آزاد. الان ترم سه آزاد رو تموم کردم. میدونم سهمیه انصرافم پرشده ولی اگر بخوام برم دانشگاه غیرانتفاعی و دوباره تغییر بدم, میتونم برم نظام وظیفه یا ارتباط مردمی ارفاق بگیرم و کارشناسیم رو تو غیرانتفاعی بگیرم. خیلی فشار روم هست و واقعا نمیدونم چکار کنم. خواهشا اگر میشه بگین چکار کنم.

Junior Member

سلام
    من مهر سال 92 در مقطع ارشد نیشابور دانشگاه آزاد قبول شدم. بعد از یک ترم انصراف دادم و ترم بعدش یعنی بهمن 92 اومدم آزاد مشهد . الان ترم 5 ازاد مشهد هستم . ترم بعد یعنی مهر 95 که میشم ترم 6 می تونم پایان نامه بردارم . و همون ترم در فرصت قانونی دفاع کنم ( یعنی 6 ترمه تموم کنم ) ولی به علت اینکه می خوام تازه سال دیگه اپلی کنم می خوام یکم درسم ادامه پیدا کنه . چنتا سوال دارم حالا !!

1.می خواستم بدونم می تونم یک ترم اضافه تر بردارم یعنی 7 ترمه تموم کنم؟ ( یعنی شهریور 96 دفاع کنم ) ( در ضمن من 3 ترم مشروطی داشتم که فعلا اوکی شده .)
    2.در این صورت باز هم فرجه یک ساله دارم؟ ( یا این فرجه چون یک ترم اضافه تر برداشتم و 6 ماه دیر تر از زمان قانونی تموم میشه درسم ، فرجه هم از بین میره ) ؟؟
    3.فکر می کنین چون مشروطی دارم ، دانشگاه با یک ترم اضافه موافقت می کنه ؟
    4.

Junior Member

سلام
    یک مورد خاص واسم پیش اومده، لطفا بهم مشاوره بدید
    تاریخ فارغ التحصیلیم از مقطع ارشد 9/4/94 است
    چند روز قبل از مهلت قانونی کل مدارک رو بردم پلیس+10 تا غیبت نخورم. اونجا چک کردن گفتن خیلی مسخره دانشگاه امیرکبیر نامه اشتغال به تحصیل من رو به نظام وظیفه نزده و من بعد مقطع کارشناسی دارم غیبت میخورم. تا پیگیر درست شدن این موضوع شدم، آخرین مهلتم که 9تیر 95 بود گذشت و الان چندروزی است وارد غیبت شدم. قصدم غیبت نخوردن واسه اپلای و خروج از کشور بود. درصورت ثبت غیبت، به هیچ وجه رفتن به خدمت واسم ممکن نیست.
    به نظر شما اساتید، این غیبت غیر عمد، قابل بخششه؟ یا اینکه بیخیال بشم و 2سال دیگه صبر کنم 8سال غیبتم از کارشناسی پر بشه و بخرم خدمتمو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)