صفحه 56 از 57 نخستنخست ... 6464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

سلام
    من ترم آینده ترم آخر ارشدم هست و با فرض این که یکسال بعد از آن هم فرصت دارم - اگر اقدام به اپلای کردن من بعد آن یکسال باشد اجازه خروج از کشور دارم آیا؟ اگر خیر راه کار پیشنهادی شما برای این وضعیت چیست؟

Junior Member

سلام
    من الان ترم آخر کارشناسی هستم و تا 06/31 معافیت تحصیلی دارم، اگر الان برای گرفتن پاسپورت زیارتی اقدام کنم و باهاش از سفارت آلمان نوبت بگیرم (همونطور که میدونید سفارت آلمان برای 1 سال بعد وقت میده)! سال بعد که خواستم برم سفارت و پاسپورت جدید گرفتم مشکلی برام پیش نمیاد توی سفارت؟ چون شماره پاسپورتم عوض شده و اون پاسپورتی که باهاش وقت رزرو کردم اعتبار نداره!
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering at Iran University of Science and Technology

سلام به همگی. کسی میدونه بعد از پر کردن دفترچه تا قبل از اعزام چند بار امکان خروج هست؟ آیا در کل ۴۵ روز فقط می‌شه خارج از ایران بود یا در تعداد دفعات خروج هم محدودیت هست؟
    ممنون می‌شم جواب بدین

سلام
    من دانشجو ام در حال حاضر 22 سالمه و سوری دانشجوام تا از مرز رد بشم
    برای کانادا قراره اپلای کنم تو خرداد و اردیبهشت میرم ترکیه میشه به وسیله آدمیشن کالج سو پیشینه گرف و وضعیت ترجمه اون چظوری میشه!؟
    میخوام بدونم سنواتم پر شده یا خیر چیکار میشه کرد؟

Junior Member Pythagoras آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان من دانشجوی سال چهارم کارشناسی هستم و این ترم، ترم آخر من هست. با توجه به این‌که من قبل از ورود به دانشگاه یک‌سال صبر کردم و دوباره کنکور دارم، آیا الان شامل معافیت یک‌ساله برای معرفی به سازمان نظام وظیفه هستم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Pythagoras نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی سال چهارم کارشناسی هستم و این ترم، ترم آخر من هست. با توجه به این‌که من قبل از ورود به دانشگاه یک‌سال صبر کردم و دوباره کنکور دارم، آیا الان شامل معافیت یک‌ساله برای معرفی به سازمان نظام وظیفه هستم؟
    سلام دوست عزیز

هیچ پیش شرطی برای بهره مندی از یک سال فرجه ی تحصیلی وجود نداره.
    هر دانشجویی پس از انصراف یا فراغت از تحصیل 1 سال فرجه خواهد داشت.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام.
    من فارق التحصیل ارشد هستم و فرجه ی یکساله ام هم تموم شده . الان میخوام از دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم. به نظرتون نظام وظیفه با مدرک پذیرش از دانشگاه، بازم بهم اجازه تحصیل و خروج از کشور میدن؟ کسی در این مورد تجربه ای داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2005 نمایش پست ها
    سلام.
    من فارق التحصیل ارشد هستم و فرجه ی یکساله ام هم تموم شده . الان میخوام از دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم. به نظرتون نظام وظیفه با مدرک پذیرش از دانشگاه، بازم بهم اجازه تحصیل و خروج از کشور میدن؟ کسی در این مورد تجربه ای داره؟
    سلام
    اگر فرجه یکساله تون تموم شده باشه، شما دیگه غایب حساب میشی و در حین خدمت نمیتونی واسه ادامه تحصیل اقدام کنی(چه داخل، چه خارج). ولی اگر غایب نباشی، میتونی برای دکتری اقدام کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbtb نمایش پست ها
    سلام به همگی. کسی میدونه بعد از پر کردن دفترچه تا قبل از اعزام چند بار امکان خروج هست؟ آیا در کل ۴۵ روز فقط می‌شه خارج از ایران بود یا در تعداد دفعات خروج هم محدودیت هست؟
    ممنون می‌شم جواب بدین
    سلام
    بعد از پرکردن دفترچه، یکبار فقط امکان خروج از کشور رو دارید و باید تا یک ماه قبل از تاریخ اعزام باید برگردید به کشور.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamz نمایش پست ها
    سلام
    من ترم آینده ترم آخر ارشدم هست و با فرض این که یکسال بعد از آن هم فرصت دارم - اگر اقدام به اپلای کردن من بعد آن یکسال باشد اجازه خروج از کشور دارم آیا؟ اگر خیر راه کار پیشنهادی شما برای این وضعیت چیست؟
    سلام،

اگر یکسال شما تموم بشه، چون غایب محسوب میشی امکان ادامه تحصیل رو تا تموم کردن سربازیت نخواهی داشت
    راه حلش اینه که شما قبل از تموم شدن فرجه یکساله، دفترچه رو بفرستی
    همزمان کارهای اپلای رو هم انجام بدی و منتظر پذیرش باشی تا وسط خدمتت بهت اجازه ایست خدمتی بدن برای ادامه تحصیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)