صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 187

موضوع: تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

Junior Member

پیش فرض تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

آزمون امروز به نظرتون چطور بود؟؟؟ بخش وربالش برای من سخت بود...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

ریاضیش خوب بود و بعضی سوالها خیلی ساده بود. مثلا 100 درصد 100 چی میشه؟ :دی خدایی خنده دار بود!!!
    ولی وربال واسه منم خیلی سخت بود. مخصوصا سکشن اولیش که فکر کنم بیشترشو شانسی زدم.
    رایتینگ argument هم واسه من سخت بود، چیز کمی به ذهن من رسید که به متن گیر بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MD from HUMS

من برای verbal و quant وقت کم اوردم ، از هر قسمت 10 تا سوال نخونده زدم.
    ولی quant و writing خوب بود.

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من 1100+کاپلان (اکثر لغات آخرش)+ لغات پرینستون و Direct Hits Core Vocabulary of the SAT رو خوندم با مقدار کمی از word smart. تقریبا 90 درصد لغات رو میدونستم تو امتحان ولی reasoning سوالات واقعا سخته. حتی اگه معنی کامل کلمات رو بودنید. من 4-5 تا از سوالاش رو مطمئن نبودم و زدم. ریدینگ هم خداییشش سخت بود. من به غیر از دو سه تا ریدینگ کوتاه بقیه رو شانسی زدم و امیدم رو reasoning هاست.

در کا تجربه ی من از قسمت وربال این رو میگه که شما یا باید بالای 1400 تا لغت رو خوب بخونید تا بتونید جاخالی ها رو خوب بزنید یا ریدینگتون خییلی خوب باشه. گزینه های ریدینگ ها واقعا گیج کنندست. در کل واقعا

Quant: من قسمت اول رو خوب ندادم دلیلشم این بود که قندم افتاد و سرعتم کم شد. فکر کنم 4-5 تایی از دستم در رفت. ولی قسمت دوم با انرژی و تمرکز زدم و به غیر از یه دونه (اون سوالی که میگفت 43^10/(3*^40(80)) که شک دارم درست زده باشم بقیه رو خوب زدم. کسی میدونه این سوال جوابش چی میشه؟

در کل ریاضیش اونقدرا هم آسون نبود. بعضی از سوالاش نیاز به فکر کردن داشت آخه. وربالش سخت نبود ولی ریدینگ ها سخت بودن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

(Wrinting(isuue خوب بود ولی با Argument یکم مشکل داشتم نمی دونستم به چیش گیر بدم.
    Verbal سخت بود من بعضیاشو با رد گزینه ,بعضیاشم با حدس زدن معنی کلمه به کمک ریشه اش جواب دادم.
    Quant خوب بود ولی یکم سوالاش وقت گیر بود.

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوستان لطف كنند از شرايط سنتر و برگزاري هم اطلاعات بدن ممنون ميشم. موفق باشيد همگي . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستانی که میان اینجا و سطح امتحان رو میگن،لطفا یه کمی هم از پایه ی زبانی خودشون بگن تا بچه ها بهتر بتونن ارزیابی کنن.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط andisheh86 نمایش پست ها
    ریاضیش خوب بود و بعضی سوالها خیلی ساده بود. مثلا 100 درصد 100 چی میشه؟ :دی خدایی خنده دار بود!!!
    ولی وربال واسه منم خیلی سخت بود. مخصوصا سکشن اولیش که فکر کنم بیشترشو شانسی زدم.
    رایتینگ argument هم واسه من سخت بود، چیز کمی به ذهن من رسید که به متن گیر بدم.
    نیازی نبود که به متن گیر بدهید. گفته بود دلیل های دیگر بیاورید که علت کم شدن دوزیست ها چه چیز دیگری می تونه باشه.
    متن سوال این بود:
    Write a response in which you discuss one or more alternative explanations that could rival the proposed explanation and explain and explain how your explanation(s) can plausibly account for the facts presented in the argument.

سوالهای quant یا به شدت ساده بودند یا نکته ای داشتند که من نمی گرفتم.
    verbal علی رغم سادگی متن و لغات خیلی سخت بود. گزینه ها خیلی نزدیک هم بودند.
    محل امتحان بد نبود ولیکن خوب هم نبود. به پای نظم و انضباط تافل نمی رسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوستان لطف كنند از شرايط سنتر و برگزاري هم اطلاعات بدن ممنون ميشم. موفق باشيد همگي . شادزي
    من که ریاضی واسم آسون بود، وربال سخت، ریاضی Nova رو خونده بودم ولی وربال رسیدم 50 صفحه از Kaplan رو رسیدم حفظ کنم. بنابراین خیلی وضعم تو وربال خوب نبود.

Junior Member

محیط امتحان اصلا به تافل توی امیربهادر نمی رسید. هوای داخل خیلی گرم بود. آزمون 8/5 باید شروع میشد، 9:15 شروع شد. اصلا نظم تافل رو نداشت. ولی از لحاظ سکوت و اینها خوب بود.

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)