صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 187

موضوع: تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

من سنتر اصفهان امتحان دادم...9.15 شروع شد. اصلا ساعت هم اعلام نمیکردن با اینکه چند بار بچه ها ازشون خواستن.. فقط میگفتن تموم شد دیگه چیزی ننویسید..تنها مشکلش همین بود
    ریاضی من بارونز قدیم رو خوندم.. که کلا کافی بود فقط واسه سکشن 5 بخاطر اعلام نکردن ساعت زمان کم آوردم... ریدینگاش سنگین بود... واسه وربال من 330 و لغات آخر کاپلان رو خوندم که فقط دو تا شو مطمین زدم... بنظرم باید خیلی گسترده تر وربال بلد بود.البته من یه ماه وقت داشتم

بچه ها خسته نباشید اگه سوالی هم یادتونه ممنون می شم اینجا ذکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MD from HUMS

قسمت verbal دو تا long passage داشت که می خواستم آخر از همه بخونم ولی وقت کم آوردم و همه رو شانسی زدم، ولی با لغات مشکلی نداشتم.
    من لغات آخر کتاب kaplan و لغات تمام متن های manhattan vol 7&8 رو در آوردم و خوندم.

از دوستان کسی می دونه از کجا می شه جواب ها سوالا رو گرفت؟
    شنیدم تو یه سری سایت های کره ای جواب ها رو زدن کسایی که امتحان دادن،ولی باید کره ای بلد باشیم تا پیداشون کنیم...

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

کسی یادشه تو بخش 6، جواب اون سوال راجع به جمعیت مکزیک چی می شد؟ 1999 تا 2003 از 1% با 4.1% می رسید. من گزینه 880 میلیون رو انتخاب کردم.

با سلام
    من حدود هزار کلمه خونده بودم، تقریبا تمام کتاب ها رو هم نیمه نیمه خونده بوم.
    در مورد Writing:
    1-سوال اول در مورد تربیت استعدادهای کودکان بود. من خودم بد نوشتم. دلیل اصلیش هم این بود که عادت کرده بودم مخالف باشم. ولی با این ایده موافق بودم.
    2- سوال دوم در مورد یک چیزی مثل تائونا بود که گویا عامل کم شدن دو زیستان در پارک ملی بود. من خوب نوشتم. یعنی به دو تا نکه اشاره کردم. یکی اینکه ممکنه دلایل دیگه باشه و دیگه اینکه شرایط آزمایش باید ثابت فرض بشه.
    در مورد Verbal:
    اساسا مثل بقیه آزمون ها برای من سخت بود. فقط نکته جالب توجهش طولانی بودن غیرعادی متن ها خصوصا در قسمت اول بود. من هم چندین سوال را شانسی زدم. اساساگه قرار باشه دوباره آزمون بدم روی کلماتی کار می کنم که ظاهرا معناشون ساده است اما در باطن جور دیگه ای هستند. مثل Demanding, یا dismissیا confidentiality
    در مورد Quant:
    قسمت اولش شدیدا ساده بود. اما امان از قسمت دومش! دو سه تا سوال رو اصلا نفهمیدم. مابقیش هم اکثرا وقت گیر بود و آدم رو درگیر می کرد.
    در کل سطح آزمون در این دوره نسبت به سال های پیش بالاتر بود! (مثل این ورزشکارها توی تمام اخبارهای ورزشی)

سلام و خسته نباشید به همه دوستان

من verbal رو کلا شانسی زدم چون هیچی نخونده بودم

writing رو هم هیچی نخونده بودم ولی بد نبود تقریبا

quant رو تقریبا خونده بودم، سوالا خیلی خیلی آسون بود به جز یکی دو تا

همه چی سنتر هم خوب بود به جز هواش، من که خیلی گرمم بود و کلا تو کلاس ما همه خودشونو باد می زدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوستان لطف كنند از شرايط سنتر و برگزاري هم اطلاعات بدن ممنون ميشم. موفق باشيد همگي . شادزي
    فکر کنم باز هم اجرا کننده ی آزمون در سنتر سنجش (دانشکده آمار و انفورماتیک) همون آقایی بودن که شما هم از دستش ناراضی بودین و واقعا هم گاهی اوقات بیش از حد حرف میزد ولی در کل بنظرم بی آزار بود و قصد بدی نداشت.
    در مورد مسئله استفاده از سرویس بهداشتی هم همه چیز رو روشن کرد.
    در هر سکشن دو بار زمان رو اعلام می کرد. 10 دقیقه و 5 دقیقه مونده به پایان.
    ممتحن کلاسی که من توش بودم خیلی حواسش جمع بود و وقتی که من می‌خواستم 5 دقیقه از وقت سکشن اول کوانت رو بزارم رو سکشن دوم چون وقت اضافه آورده بودم، سریع فهمید و تذکر داد.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    فکر کنم باز هم اجرا کننده ی آزمون در سنتر سنجش (دانشکده آمار و انفورماتیک) همون آقایی بودن که شما هم از دستش ناراضی بودین و واقعا هم گاهی اوقات بیش از حد حرف میزد ولی در کل بنظرم بی آزار بود و قصد بدی نداشت.
    در مورد مسئله استفاده از سرویس بهداشتی هم همه چیز رو روشن کرد.
    در هر سکشن دو بار زمان رو اعلام می کرد. 10 دقیقه و 5 دقیقه مونده به پایان.
    ممتحن کلاسی که من توش بودم خیلی حواسش جمع بود و وقتی که من می‌خواستم 5 دقیقه از وقت سکشن اول کوانت رو بزارم رو سکشن دوم چون وقت اضافه آورده بودم، سریع فهمید و تذکر داد.
    ‌نه دوست خوبم. اگر دوبار ميگفته آقاي مدبري عزيز پيشرفت داشته. بازم دستشون درد نكنه. همين كه سرويسم رايگان بوده بريد شكر كنيد.خوب كار شما درست نبوده . اما برخي از اين مراقبين هم كاسه ي داغ تر از آشن. بگذريم . اميد كه نتيجه عالي باشه و خبراي خوب بديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Cool پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ‌نه دوست خوبم. اگر دوبار ميگفته آقاي مدبري عزيز پيشرفت داشته. بازم دستشون درد نكنه. همين كه سرويسم رايگان بوده بريد شكر كنيد.خوب كار شما درست نبوده . اما برخي از اين مراقبين هم كاسه ي داغ تر از آشن. بگذريم . اميد كه نتيجه عالي باشه و خبراي خوب بديد. شادزي
    2000 امین پست جناب سیمون بر ایشان و خانواده اپلای ابراد مبارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام.من دفعه دوم بود که امتحان دادم.قبلیش نوامبر بود.این دفعه کلا بهتر دادم چون واقعا time management خیلی مهمه واسه این جور امتحانا و من دفعه قبل زمان کم آوردم.وربال هم یک کم احساس کردم که از دفعه پیش سختتر بود با اینکه بهتر زدم. قبلا هم گفته شده من باز هم میگم که واسه وربال لغت صرف خوندن اصلا کافی نیست و بایستی که خیلی خیلی متن خوند.
    راستی یکی از دوستان گفتن که سوال دوم رایتینگ در مورد یک چیزی مثل تائونا بود که گویا عامل کم شدن دو زیستان در پارک ملی بود. اصلاح میکنم: trout که یعنی ماهی قزل آلا که البته زیاد هم مهم نبود که بدونین!
    Life is not fair

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)