صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 187

موضوع: تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

سلام دوستان خسته نباشید. من سنتر اصفهان بودم که شرایط خیلی خوب بود نه و ربع شروع شد بیست دقیقه هم استراحت دادن :دی ریدینگ issue خیلی ساده بود ولی argument زیادی زیستی بود واسه من ریاضی یکم شوک بود! وربال نسبتا سخت با ریدینگ های فاجعه!! کوانت آسون ولی یه مقدار وقتگیر. من یکی از سوالای کوانتو به خاطر پیچیدگی گرامر نمیفهمیدم :دی

Junior Member

در بخش دوم کوانت سوال مربوط به تعداد حالت‌های کیف رمزی گزینه (58)(59)(60)2 می‌شد ؟

قسمت رایتنیگ خوب بود. البته من خیلی کند نوشتم و به همین دلیل هر دو تاش رو نتونستم بیش از یک و نیم صفحه بنویسم.
    بخش وربال اولیش سخت بود نسبتا. به ویژه یه متن خیلی طولانی بود که اصلا حالمونو گرفت. بخش دوم وربال به خصوص بخش ریدینگش بهتر بود. به ویژه یه ریدینگی بود درباره صنعت سینما در اتحاد جماهیر شوروی که برای من کاملا قابل فهم بود.
    بخش اول ریاضی آسون بود اما بخش دوم سخت تر بود نسبت به بخش نخست.

توصیه من: فقط و فقط ریدینگ کار کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

پیش فرض تجربیات امتحان روز 9 فوریه

در مورد سختی و یا آسونی این امتحان هرکسی نظرش رو بده خیلی خوبه و اینکه چه منابعی رو خونده و آیا اینکه ربطی به امتحان به نظرشون این منابع داشتن یا نه؟
    چه سنتری آزمون دادن و کیفیتش چطر بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya177 نمایش پست ها
    در بخش دوم کوانت سوال مربوط به تعداد حالت‌های کیف رمزی گزینه (58)(59)(60)2 می‌شد ؟
    بله، همین میشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    کسی یادشه تو بخش 6، جواب اون سوال راجع به جمعیت مکزیک چی می شد؟ 1999 تا 2003 از 1% با 4.1% می رسید. من گزینه 880 میلیون رو انتخاب کردم.
    اگه بقیه گزینه ها رو هم بگی یادم میاد فکر کنم. ولی به نظرم این نبود.
    فکر میکنم راه حلش اینجوری بود که 1% جمعیت مکزیک توی 1999 اون عددی بود که توی population نوشته بود. بنابراین جمعیتش توی 1999 به دست میومد. بعدش 4.1% جمعیت توی 2000 هم اون عددی بود که توی population بدست میومد. پس جمعیت 2000 رو هم داشتیم از هم کم میکردیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان روز 9 فوریه

سلام دوستان.
    من سنتر تهران بودم. شرایط خیلی خوب بود. ادمین هم آقای مدبری بود که سعی میکرد با طنز استرس بچه ها رو بخوابونه. اعلام وقت هم که خیلی خوب بود، فقط ۱۰ و ۵ دقیقه مونده به پایان هر سکشن و خیلی سریع. من فقط خودم یک اشتباهه بدی کردم و اون اینکه رایتینگ اول رو از صفحه سفید شروع کردم و تازه وقتی به پایان صفحه رسیدم فهمیدم که دیگه کار از کار گذشته بود. بهم یک شوک حسابی داد و تنها ۵ دقیقه استراحت بعد رایتینگ هارو برای آروم کردان خودم گذاشتم. سعی کردم روی باقی قسمت ها تاثیر نذاره. اما تمرکزم رو روی وربال یکمی از دست دادم. وربال اصلن سخت نبود. فقط ریدینگهای تک سوالی زیاد داشت و وقت گیر بود. در هر سکشن هم ۲ تا critical reasoning داشت. کوانت هم اسون بود و من سر هر سکشن ۵ دقیقه وقت زیاد آوردم و مرور کردم و امیدوارم کامل بشم. فقط نمیدونم وربال رو چکار کردم. رایتینگ رو که افتضاح کردم حیف اون متن قشنگی که نوشتم.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

سلام
    من دانشکده بیوانفورماتیک بودم. همه چیز خیلی خوب بود ومشکلی نداشتم. رایتینگ ها که خیلی آسون بودند. وربال هم زیاد سخت نبود، خوب بود. راحت تر از نمونه سوالهایی بود که کار کرده بودم. من فقط سر سکشن دوم ریاضی وقت کم آوردم!!! اصلا نمیدونم چی شد! فکر کنم خسته شده بودم. سر سکشن اول ریاضی وقت اضافه اوردم ولی به نظرم سکشن دومش وقت گیرتر بود.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

بالاخره این امتحان را هم دادیم و خلاص !! حالا باید منتظر نتیجه هاش باشیم.

من اول از همه میخام از همینجا از دوست عزیز جناب PAL یک تشکر ویژه بکنم که لطف کردند و هفته پیش کارت ورود به جلسه من را از سازمان سنجش گرفتند و برام ایمیل کردند. خیلی ممنون. امیدوارم نمره دلخواهتون را کسب کنید.

و اما در مورد سوالات امتحان :
    1. بخش رایتینگ نسبتا خوب بود ؛ البته من وقت کم آوردم. بخش Argument بر خلاف اکثر مواقع که میگفت نوشته را نقد بکنیم و ایرادات احتمالیش را دربیاریم، این دفعه گفته بود که سایر علل وقوع حادثه چه چیزهایی میتونند باشند.
    2. بخش Verbal هم که مثل همیشه سخت بود !! گزینه های ریدینگ هایش خیلی نزدیک به هم بودند و من اکثرش را مردد انتخاب میکردم.
    3. قسمت اول ریاضی نسبتا راحت بود و من 6-7 دقیقه وقت اضافه آوردم و مرور کردم. ولی بخش دومش هم سخت تر بود ، هم روی سوالات طولانی تر بود. بعضی از سوالات هم با اینکه خیلی ساده بودند ولی شدیدا مشکوک میزدند و من همش شک میکردم که نکنه یک تله تستی داشته باشه !!!

در مورد شرایط برگزاری امتحان :
    1. با اینکه گفته بودند امتحان 8:30 شروع میشه و حتما یک ساعت قبلش باید اونجا باشید ، ولی من ساعت 8 رسیدم و دیدم هنوز هیچ کس را نمیذارند بره داخل !!! حدود 8:10 بود که رفتیم داخل.
    2. سوپروایزر امتحان آقای مدبری بود و توضیخات را از ساعت 8:35 شروع کرد و امتحان ساعت 9:10 شروع شد.
    3. اولش آقای مدبری توضیحات بدیهی میدادند و مدام هم تکرار میکردند ؛ همین باعث شد که کلی خنده و نشاط بوجود بیاد و استرس خود من که کلی کم شد. من خودم با این شفاف سازی موافق بودم چون نباید نکته مبهمی باقی بمونه. البته در بخش تکمیل اطلاعات فردی خیلی سریع میگفتند و به ول خودشان گازش را زیاد کرده بودند. بهتر بود در این بخش هم آرام آرام توضیح میدادند. در کل خیلی خوب بود.
    4. به هر نفر یک کیک ، آبمیوه ، آب معدنی ، مداد و ماشین حساب دادند. بین بخش رایتینگ و وربال هم 10 دقیقه استراحت نشسته دادند که خیلی خوب بود. دستشویی هم در طول امتحان آزاد بود. ( به غیر از مدت 10 دقیقه استراحت. ) البته به نظر من بهتره زمان استراحت را بین وربال و کوانت بدهند. چون مغز آدم خسته میشه و درصد خطا در ریاضی میره بالا. من خودم مجبور شدم آخرهای وربال 2-3 دقیقه بیخیال بشم و به خودم استراحت بدهم تا ریاضی را خوب بزنم !!!
    5. زمان باقیمانده را هم 10 دقیقه و 5 دقیقه اعلام میکردند که خوب بود.
    6. اگه اشتباه نکنم زمان بخش های ریاضی را 45 دقیقه حساب کردند !!! چون ساعت 11:30 وربال تمام شد و کوانت را شروع کردیم و ساعت 13 امتحان تمام شد !! حالا نمیدونم عمدا یا سهوا این اشتباه صورت گرفت ؛ هر چی که بود خیلی خوب بود !!!!!
    7. در ضمن در راهنمای ورود به جلسه نوشته بودند که کیف و وسایل نیارید ، ولی خیلی ها آورده بودند و هیچ کسی هم گیر نداد ؛ پایین صندلی جا بود برای گذاشتن وسایل.
    8. صندلی ها از آن نیمکت های تک نفره بود و فضای خیلی زیادی داشت و از این نظر واقعا عالی بود.
    9. مراقب برای هر کلاس 30 نفره یک نفر بود و هر از گاهی چند نفر دیگه هم میومدند و سر میزدند. مراقب ما یک خانم بود که اکثر مواقع نشسته بود و کاری نداشت !! فکر کنم اگه کسی میخاست میتونست بین section ها جابجا بشه !! البته به چند نفر هم تذکر دادند و گفتند که جایشان را عوض کنند.
    10. دستشویی در هر طبقه هم برای برادران و هم برای خواهران وجود داشت و از این نظر مشکلی نبود.
    11. حدود 783 نفر در امتحان شرکت کرده بودند ( البته در حوزه تهران ) ؛ یه چند نفر هم غایب بودند.
    12. من رایتینگ را با مداد فشاری نوشتم ؛ نگاه کردم دیدم تقریبا بقیه هم همین کار را دارن میکنند !!! مراقب هم هیچ چیزی نگفت !!
    13. کسانی که کارت ورود به جلسه را نگرفته بودند ، تا ساعت 8 صبح همانجا میتونستند بگیرند.

در کل امتحان خوب و تجربه عالی بود برای من. امیدوارم که همه نمره دلخواهشان را کسب بکنند.
    همیشه موفق باشید
    ویرایش توسط OMID-313 : February 10th, 2013 در ساعت 01:27 PM
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

من دانشکده زبان اصفهان امتحان دادم ، بعد از رایتینگ بیشتر از 20 دقیقه وقت دادن که خیلی خوب بود مخصوصا چایی که دادن با کیک ، برای زمانم ساعت معکوس شمار گذاشته بودن و پنج دقیقه آخر هم اطلاع میدادن که جمع کنیم مطالبو ، برای رایتینگم توضیح دادن که روی صفحه سفید چیزی ننویسم و فقط ساده بنویسیم . وربال برای من خیلی سخت بود ، من لغت زیاد خونده بودم و ریدینگ های معمولی یعنی در سطح تافل ولی فکر نکنم که مینیمم جایی رو بیارم، سوالا هم جوری بود که به نظر من اصلا نمیشه شانسی زد . کوانت هم سر وقت تمام کردم 2 تا سوال رو شانسی زدم و یکی رو هم با شک. موضوع رایتینگ ها هم ساده بود .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)