صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 187

موضوع: تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

سلام دوستان
    من فقط می تونم در مورد بخش ریاضی توضیحات بدم چون نمره این بخش رو لازم داشتم، هرچند چون 2 هفته بعد تافل دارم تونستم تا حدودی رایتینگ ها رو هم بنویسم و وربال هم جواب دادم. به نظر من هم رایتینگ 2 سخت بود و منم زیاد نتونستم چیزی بنویسم ولی تا جایی که می تونستم دلایل دیگری رو توضیح دادم. ریاضیات بخش اول بسیار ساده بود و مطمئنن خیلی ها وقت اضافی هم آوردن ولی بخش دوم وقت گیر و پیچیده بود و من خودم دقیقا تا لحظه آخر درگیرشون بودم و 2-3 تا از سوالاتم با استدلال خودم به زور به نتیجه رسوندم که لااقل جوابش نزدیک به یکی از گزینه های داده شده باشه. کتاب بارونز و جزوه ای تی اس و همچنین سایتهایی که امتحان جی آر ای مجانی دارن برای تمرین ریاضی خوبه. البته شکر خدا همه بچه های ایرانی پایه ریاضیاتشون خوبه و تمرین زیاد در اصل برای بالا بردن دقت و مدیریت زمان سر جلسه امتحانه. ایشالله همگی موفق باشیم و نتایج خوب بگیریم.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

سلام دوستان.

من بعد 25 ژانویه که تافل دادم امتحان جی اری ای 9 فوریه دادم.
    اما من 2000 لغت رضا دانشوری رو فوت بودم و لغت های سر کلاس دکتر برزابادی رو هم خورده بودم تازه 30 تا درس 30 تایی لغت هم دکتر تو سایتش بود اینها رو هم حفظ بودم اما بچه ها این همه 1/3 لغت های 9 فوریه رو هم کاور نکرد.
    خیلی سخت بود. با اینکه هر روز تقریبا ریدینگ نومه زده بودم اما خیلی وقت کم آوردم.
    حتما اگه تو بلند مدت برنامه ریزی می کنید لغت های آخر کتاب بارونز واسه وربالش رو بخونید.

کوانت هم بارونز رو خیلی خونده بودم اما کافی نبود حتما official guide رو بخونید. تازه کتاب نوا هم به نظرم عالیه هست اما انگار قدیمی بود!
    اگه کوانت بالا می خواهید باید رو هر مبحثی که تو جی ار ای می آد تسلط کافی داشته باشید.

اما رایتینگ در حد کلاس دکتر برزابادی بود.
    من در حد 5 که دکتر بهم می داد نوشتم هردوتاشو!خدا می دونه چقدر واقعی بوده باشه 5 های سر کلاس دکتر! یهو همون 2 بشه شاید.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من بعد 25 ژانویه که تافل دادم امتحان جی اری ای 9 فوریه دادم.
    اما من 2000 لغت رضا دانشوری رو فوت بودم و لغت های سر کلاس دکتر برزابادی رو هم خورده بودم تازه 30 تا درس 30 تایی لغت هم دکتر تو سایتش بود اینها رو هم حفظ بودم اما بچه ها این همه 1/3 لغت های 9 فوریه رو هم کاور نکرد.
    خیلی سخت بود. با اینکه هر روز تقریبا ریدینگ نومه زده بودم اما خیلی وقت کم آوردم.
    حتما اگه تو بلند مدت برنامه ریزی می کنید لغت های آخر کتاب بارونز واسه وربالش رو بخونید.

کوانت هم بارونز رو خیلی خونده بودم اما کافی نبود حتما official guide رو بخونید. تازه کتاب نوا هم به نظرم عالیه هست اما انگار قدیمی بود!
    اگه کوانت بالا می خواهید باید رو هر مبحثی که تو جی ار ای می آد تسلط کافی داشته باشید.

اما رایتینگ در حد کلاس دکتر برزابادی بود.
    من در حد 5 که دکتر بهم می داد نوشتم هردوتاشو!خدا می دونه چقدر واقعی بوده باشه 5 های سر کلاس دکتر! یهو همون 2 بشه شاید.
    حرف شما درسته کاملا.سطح لغت امتحان کاملا بالا هستش. اون لغت های اخر بارونز روایزد هم حدود 3000 تاست.مثل همون امتحان قدیم.فقط فراوانی سوالات لغت کمتر شده یعنی اگه 10000 لغت هم حفظ کنید به 52 درصد سوالات میتونید پاسخ بدید.برخلاف قدیم که 74 درصد میتونستید پاسخ بدید.البته چند بخشی کردن سوالات لغت طوری هستش که اگر کسی همه ریدینگ ها رو درست بزنه و بعد بره سراغ سولات لغت باز هم باید 74 درصد تعداد سوالات رو جواب بده( یعنی 3*3+3*2+5*2+2*1) برای اینکه 52 درصد نمره رو کسب کنه !!!

Junior Member yashar_p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNM- Mechanical Eng

Analytical Writing topic:

The following is a letter to the editor of an environmental magazine.
    "Two studies of amphibians in Xanadu National Park confirm a significant decline in the numbers of amphibians. In 1975 there were seven species of amphibians in the park, and there were abundant numbers of each species. However, in 2002 only four species of amphibians were observed in the park, and the numbers of each species were drastically reduced. One proposed explanation is that the decline was caused by the introduction of trout into the park's waters, which began in 1975. (Trout are known to eat amphibian eggs.)"
    Write a response in which you discuss one or more alternative explanations that could rival the proposed explanation and explain how your explanation(s) can plausibly account for the facts presented in the argument.

Junior Member

در قسمت کوانت جوابهای کسری را که باید گزینه را سیاه میکردیم، من کسر را ساده کردم، اشکالی نداره که ؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya177 نمایش پست ها
    در قسمت کوانت جوابهای کسری را که باید گزینه را سیاه میکردیم، من کسر را ساده کردم، اشکالی نداره که ؟
    ممنون
    منم ساده کردم
    فکر نمیکنم مشکلی باشه ؛ چون خودش نوشته بود که هر کسر معادلی درسته.
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya177 نمایش پست ها
    ممنون
    نه دوست عزیز، ساده شده هم درست هست

پس کی این نتایج میاد!!!! 1 هفته نشده دل تو دلمون نیست!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

یه تجربه دیگه که الان یادم افتاد..دقت کنید که جمله طلاییه!
    به هیچ وجه به این امتحان به چشم امتحان نگاه نکنید و بس!!
    قرمز باشین

منم تو دانشکده انفورماتیک امتحان دادم
    شرایط سنتر برگزاری که به نظر من خوب بود و آقای مدبری به نظرم خوب تونستن جلسه رو کنترل کنند
    قسمت رایتینگ بر خلاف نمونه هایی که کار کردم راحت بود،مخصوصا قسمت اول.ولی یه اشتباه کردم اونم اینکه به جای اینکه رایتینگ رو تو قسمت مشخص شده بنویسم ،تو یه صفحه خالی که بعد از موضوع رایتینگ بود نوشتم و فقط 10 دقیقه مونده به آخر رایتینگ وقت کردم دوباره از نو همونارو سر جای خودشون بنویسم که واقعا واسم شوک بود تو اول امتحان.وگرنه بیشتر میتونستم مسوله رو باز تر کنم.
    قسمت وربال طبق فرمایش دوستان سخت بود.اصولا دیگه تو این بخش دونستن تعداد زیادی لغت به درد نمیخوره،و باید تعداد زیادی لغت تو متن یاد گرفته بشه.منم لغت زیاد خونده بودم ولی اونطوری که انتظار داشتم به دردم نخوردند.دوستایی که میخوان نمره خوب تو وربال بگیرند حتما حتما رو ریدینگ با موضوعات مختلف کار کنند.

قسمت کوانت هم به نظرم چند تا سوال داشت که وقت گیر بودند و نکات تستی هم داشتند،احساس میکنم رویکرد ای تی اس به بخش کوانت داره عوض میشه.
    در کل راضی نبودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)