صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 187

موضوع: تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBRY RIDDLE AERONAUTICAL UNIVERSITY: MBA IN AVIATION

پیش فرض پاسخ : تجـــــــربیات آزمون 9 فوریه 2013

من برای بار دوم بود که امتحان میدادم به خاطر یه شرکتی باید نمره کامل میگرفتم ولی باز خراب کردم فکر کنم مثل دفعه اول بشم کوانتش که راحت بود وربال هم اگر لغات میخوندید مثل لانگمن جواب میداد بعضی از دوستان با عجله امتحان میدن یکمی وقت بزارید و خارج رفتنتون رو عقب بندازید عجله برای چیه منم موندم بخدا من دفعه قبل 800-800 5.5 شدم این دفعه مثل قبل .......

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

دفعه قبل 800-800 5.5 شدین؟؟؟؟!! در واقع یعنی نمره کامل گرفتید؟؟؟!!! نمره امریکاییها هم انگشت شمار ممکنه اینجوری پرفکت باشه.... بعد اونوقت چرا دوباره امتحان دادین؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط aashk نمایش پست ها
    من برای بار دوم بود که امتحان میدادم به خاطر یه شرکتی باید نمره کامل میگرفتم ولی باز خراب کردم فکر کنم مثل دفعه اول بشم کوانتش که راحت بود وربال هم اگر لغات میخوندید مثل لانگمن جواب میداد بعضی از دوستان با عجله امتحان میدن یکمی وقت بزارید و خارج رفتنتون رو عقب بندازید عجله برای چیه منم موندم بخدا من دفعه قبل 800-800 5.5 شدم این دفعه مثل قبل .......
    دوست من شما چرا دوباره امتحان دادین
    نمراتتون رو درس نوشتین؟
    قرمز باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aashk نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی شما فقط واسه اینکه رایتینگ نمره کامل بیارین دوباره امتحان دادین؟ یا اینکه با ورژن نمره دهی قدیم 800 بودین و خوب نمرتون از 170 پایین تر بوده؟ درسته؟

متاسفانه این تاپیک GRE شده تفریحگاه واسه یه عده ... ... .دوستانی که این چندماهه گذشته پست ها رو دنبال می کنن با موارد عجیب غریبی مواجه شدن.یکی اومده میگه من 20 دقه به خودم وقت اضافه دادم شدم 160.اون یکی اومده میگه من یه هفته خوندم شدم 160. اون یکی دیگه با چند تا اکانت هی از نمره خودش تعریف می کنه.;اون یکی اومده;میگه این 20 تا کتاب رو بخونیین تا بشین فلان. یکی دیگه میگه لغت ها اب خوردن !!! بود ولی امان از ریدینگ ها. وقتی یه ملتی 200 ساله رو به زوال میرن قشر تحصیل کرده اون هم رو به زوال میرن.;من نمیدونم واقعا اختلالات افراد تا چه حد میتونه باشه.ببین عزیز من این امتجان ربطی به هوش یا جتی سطح زبان شما هم نداره.شما اگه 340 هم بشی این نمره نشون نمیده که شما نابغه ای. تو رو خدا دست از سر این امتحان وردارین. حساب شده کار کنین و وقت بذارین با هر ای کیو و سطح زبانی به نمره دلخواهتون میرسین. تاپیک این امتحان تبدیل به یه سیرک مضحک داره میشه.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadbasham1 نمایش پست ها
    متاسفانه این تاپیک GRE شده تفریحگاه واسه یه عده ... ... .دوستانی که این چندماهه گذشته پست ها رو دنبال می کنن با موارد عجیب غریبی مواجه شدن.یکی اومده میگه من 20 دقه به خودم وقت اضافه دادم شدم 160.اون یکی اومده میگه من یه هفته خوندم شدم 160. اون یکی دیگه با چند تا اکانت هی از نمره خودش تعریف می کنه.;اون یکی اومده;میگه این 20 تا کتاب رو بخونیین تا بشین فلان. یکی دیگه میگه لغت ها اب خوردن !!! بود ولی امان از ریدینگ ها. وقتی یه ملتی 200 ساله رو به زوال میرن قشر تحصیل کرده اون هم رو به زوال میرن.;من نمیدونم واقعا اختلالات افراد تا چه حد میتونه باشه.ببین عزیز من این امتجان ربطی به هوش یا جتی سطح زبان شما هم نداره.شما اگه 340 هم بشی این نمره نشون نمیده که شما نابغه ای. تو رو خدا دست از سر این امتحان وردارین. حساب شده کار کنین و وقت بذارین با هر ای کیو و سطح زبانی به نمره دلخواهتون میرسین. تاپیک این امتحان تبدیل به یه سیرک مضحک داره میشه.
    دوست من از یک فرد تحصیل کرده!! این چنین حرف زدن بعید بود!!
    دوستان در اظهار نظر ازادند و تجربیات خودشون رو میگن و شما تعمیم میدهید که خودتون هم جی ار ای دادین و میدونین این کار اشتباهه.. و این مدیران هستند که باید سر و سامانی به تاپیک بدهند
    در ضمن این امتحان 100%با سطح زبان ارتباط مستقیم دارد و کسی که از 6سالگی مجله میخونه بدون حتی یک دقیقه فوت وقت میتواند تمام reasoningوreading رو بزنه مثل اب خوردن
    و کسی که سطحش پایینه باید خودش رو بکشه و بخونه تا بتونه بزنه
    قرمز باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من از یک فرد تحصیل کرده!! این چنین حرف زدن بعید بود!!
    دوستان در اظهار نظر ازادند و تجربیات خودشون رو میگن و شما تعمیم میدهید که خودتون هم جی ار ای دادین و میدونین این کار اشتباهه.. و این مدیران هستند که باید سر و سامانی به تاپیک بدهند
    در ضمن این امتحان 100%با سطح زبان ارتباط مستقیم دارد و کسی که از 6سالگی مجله میخونه بدون حتی یک دقیقه فوت وقت میتواند تمام reasoningوreading رو بزنه مثل اب خوردن
    و کسی که سطحش پایینه باید خودش رو بکشه و بخونه تا بتونه بزنه
    قرمز باشین
    من اصلا منظورم به شما نبود.شما نکاتی که گفتید به جا بود

ولی در مورد سطح زبان :

یه بار دیگه هم این بحث رو کردیم. ببیند بالاخره شما قبول دارید که اون یاروی امریکایی که توی ایوی لیگ لیسانس انسانی گرفته "احتمالا " به اندازه کافی "سطح"اش بالا هست؟
    اگر قبول دارید خیلی خوبه که یه مراجعه ای به http://www.applyabroad.org/forum/sho...eneral-Subject
    بکنید تا بخونید که این همه موسسه امریکایی خصوصی برای سرویس های preparetion این امتحان به خود امریکایی های لیسانسه چه برنامه های پیچیده و فشرده ای دارن.
    ویرایش توسط shadbasham1 : February 13th, 2013 در ساعت 11:56 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

من ارشد ریاضی دارم و برای اینکه شنیده بودم که کوانت آزمون خیلی آسونه فقط هفته آخر وقت گذاشتم و حدودا 6 سری سوال 20 یا 25 تایی خوندم و قسمت کوانت کاپلان رو خوندم ولی خوب 2 تا از سوالارو تو امتحان شانسی و 2 تارو با شک زدم ، حدودا هم 2 سال از بحث ریاضی جدا شده بودم ، نتیجه اخلافی اینکه حتما از دو ماه قبل ازمون اگه گرایشتون انسانی یا تجربی نیست شروع کنید و روزی حداقل 45 دقیقه هم که شده بخونید تا به عاقبت من گرفتار نشید.

اصلا متوجه بحث shadbasham1 نمی شم! البته ادبیات بسیار ضعیف ایشان شاید مزید بر علت باشد! (اشتباهات متعدد در ادبیات فارسی و این لحن زننده، به قول torkanturk از یک تحصیل کرده بعید است.)
    اولا: نمره جی آر ای تماما به هوش و سطح زبان بستگی دارد. (اگر نگوییم "فقط") البته تلاش اهمیت زیادی دارد، اما مسلما هوش ریاضی در قسمت کوانت و سطح زبانی بالا در قسمت وربال و رایتینگ مستقیما تاثیرگذار است.
    ثانیا: سیرک مضحک رو نمی دونم از کجا نتیجه گیری کردن؟ اساسا نمی دونم به غیر از مدیران فروم (اون هم احتمالا) چه کسی می تونه بفهمه که یک نفر با چندتا اکانت وارد شده! اتفاقا این فروم رو راه انداختن تا مخاطبان از نمرات امتحان، سوالات و سطح آزمون و محل آن صحبت کنند.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    اصلا متوجه بحث shadbasham1 نمی شم! البته ادبیات بسیار ضعیف ایشان شاید مزید بر علت باشد! (اشتباهات متعدد در ادبیات فارسی و این لحن زننده، به قول torkanturk از یک تحصیل کرده بعید است.)
    اولا: نمره جی آر ای تماما به هوش و سطح زبان بستگی دارد. (اگر نگوییم "فقط") البته تلاش اهمیت زیادی دارد، اما مسلما هوش ریاضی در قسمت کوانت و سطح زبانی بالا در قسمت وربال و رایتینگ مستقیما تاثیرگذار است.
    ثانیا: سیرک مضحک رو نمی دونم از کجا نتیجه گیری کردن؟ اساسا نمی دونم به غیر از مدیران فروم (اون هم احتمالا) چه کسی می تونه بفهمه که یک نفر با چندتا اکانت وارد شده! اتفاقا این فروم رو راه انداختن تا مخاطبان از نمرات امتحان، سوالات و سطح آزمون و محل آن صحبت کنند.
    دوست من نظر shadbasham1عزیز هم قابل احترام هست و تحمیل نظرات چیزی جز کمبود را ایجاد نمیکند همانطور که امروز در جامعه شاهدش هستیم(یا بله قربان گوی خالص و یا تحمیل نظرات)
    مهدی عزیز و سایر دوستان
    این تاپیک فقط تجربیات ازمون هستش و دوستان به خصوص اونایی که شرکت کردن نظر بدن بهتره و بهتره نگیم فلان کتابو خوندیم بهتره و فلان بدتره(دوستان هر کتابی بخونن هر مجله ای که بخونن حتی اگه ridiculousباشه بازم کمک شایانی تو جی ار ای میکنه)
    قرمز باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)