صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 72 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان، برای دیفر سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

تاریخ شروع ترم 1 برای من 17 فوریه است که قطعا چون ویزا نمیاد باید دیفر کنم برای ترم های بعد. با توجه به این که الان ویزاها بیشتر از شش ماه طول می کشه من به تاریخ شروع ترم بعد (2 ژوئن) هم نمیرسم و احتمالا اواسط ترم دو ویزام بیاد. در ضمن ترم سه هم از 14 سپتامبر شروع میشه که در اون روز دقیقا بورس من منقضی میشه. می خواستم ببینم با این تفاسیر من دیفر را برای ترم دو درخواست بدم یا سه؟ اگه اواسط یا اواخر ترم دو ویزا بیاد باز میشه رفت یا ادمیشنم از بین میره؟

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من از دانشگاه JCU برای دکترا پذیرش و فاند گرفتم در رشته مهندسی مواد. کارهای ویزا رو دادم به یکی از این موسسات که قبلا برای یکی از دوستام کاراش رو انجام داده بود. ویزام چند روز دیگه lodge میشه. تاریخ شروع ریسرچ من 7 July سال 2020 خورده تو نامم. اون موسسه بهم گفته چون تاریخ شروع ریسرچت بالای 4 ماه هستش خیلی فرقی نمیکنه ویزات رو دو هفته زودتر یا دیرتر lodge کنی چون تو اولویت قرار نمیگیره ولی در عین حال ممکنه تا 12 ماه طول بکشه ویزات بیاد . می خواستم بدونم با توجه به اینکه موضوع پروژه من اصلا حساس نیست (تولید انرژِی از waste) و فوقم رو هم خارج از کشور بودم ممکنه ویزای من سر وقت بیاد و مجبور نشم دیفر کنم؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)