صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

آقا ما این ویزا رو 6 آپریل گرفتیم و باید 25 جون اونجا بریم، اما احتمالا باید یه چند ماهی دیفر کنم.
    اولا: در صورت درخواست دیفر دانشگاه ملبورن معمولا قبول میکنه یا ریجکت هم میکنه؟
    دوما: برای بورس مشکلی پیش نمیاد؟
    سوما: از زمان صدور ویزا چقدر وقت داریم تا اولین حضور رو در استرالیا بزنیم؟
    ویرایش توسط mani2541 : May 25th, 2014 در ساعت 02:16 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن (به تاخیر انداختن) شروع تحصیل و ضررهای احتمالی آن

دوستان میدونید چقدر زمان میبره تا آفر کاندیشنال به آنکاندیشنال تغییر کنه؟؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن (به تاخیر انداختن) شروع تحصیل و ضررهای احتمالی آن

نقل قول نوشته اصلی توسط goal2014 نمایش پست ها
    دوستان میدونید چقدر زمان میبره تا آفر کاندیشنال به آنکاندیشنال تغییر کنه؟؟
    به محض اینکه شما شرایط مورد نظر دانشگاه را فراهم کنید طی دو هفته یا یک ماه افرتون عوض میشه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

با سلام،
    من دو ماه پیش برای دانشگاه سیدنی اپلای کردم که ددلاینش یه هفته مونده. خیلی موقعیت خوبی دارم از جهت استاد و ... اما موقع اپلای کردن چون با یه سری چیزا اشنا نبودم و همینطور فکر میکردم که چیزی به ددلاین نمونده و عجله داشتم admission period رو همینطوری زدم 1.1.2015!!!! اصلا فکر نمیکردم که مهم باشه... فکر میکردم خودشون اتومات منتقل میکنن به راند بعدی که در واقع اینجا جولای میشه!!! الان بصورت تصادفی در مکاتبه ای که با دانشگاه داشتم و در جواب سوالاتی که بهم دادن پیشنهاد دادن که ادمیشن رو دیفر کنم به جولای!!! من نمیدونم این کار چطور انجام میشه!!! سوال پرسیدم ولی چند روز دیگه جواب میدن که میترسم دیر شه و نشه کاری کرد!! کسی میدونه چطوری ادمیشن رو دیفر کنم به جولای؟؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

سلام دوستان
    من از دانشگاه سیدنی برای مقطع دکترا افر آن کاندیشنال گرفتم.شهریه سالیانه رشته من ۳۹۰۰۰ دلاره و دستمزدی که احتمالا بهم میدن ۲۵۰۰۰ دلاره.استادم میگه فعلا افرو قبول نکن تا نتایج اسکالر شیپ بیاد .هر چی هم بهش گفتم که فعلا واسه سال اول خودم هزینشو میدم قبول نکرد و گفت اینجا خیلی گرونه و من نمیخوام که درگیر مسایل مالی بشی. و از طرفی میگه اینجا اسکالر شیپ خیلی رقابتی .کسی میدونه که من باید چیکار کنم!

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه سیدنی برای مقطع دکترا افر آن کاندیشنال گرفتم.شهریه سالیانه رشته من ۳۹۰۰۰ دلاره و دستمزدی که احتمالا بهم میدن ۲۵۰۰۰ دلاره.استادم میگه فعلا افرو قبول نکن تا نتایج اسکالر شیپ بیاد .هر چی هم بهش گفتم که فعلا واسه سال اول خودم هزینشو میدم قبول نکرد و گفت اینجا خیلی گرونه و من نمیخوام که درگیر مسایل مالی بشی. و از طرفی میگه اینجا اسکالر شیپ خیلی رقابتی .کسی میدونه که من باید چیکار کنم!

بهترین کار اینه که صبر کنین نتایج اسکولارشیپ بیاد. شما اگه بخواین با هزینه شخصی درس بخونین برای گرفتن ویزا نیاز دارین که نشون بدین هزینه 4 سال تحصیلتون رو دارین نه فقط یک سال و به امید اسکولارشیپ سال بعد باشین اینطوری سفارت ویزا نمیده. سیدنی یکی از گرونترین شهرهای استرالیا هست و تحصیل با هزینه شخصی اونم دکتری اصلا به صرفه نیست. اگه نمیخواین افر رو از دست بدین افر رو قبول کنین ولی دیفرش کنین به ترم بعد.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

همراه پذیرش کاندشنال می تونه بورس هم داده بشه-موردش هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان
    من از دانشگاه RMIT پذیرش با اسکالرشیب گرفتنم در COE تاریخ شروع ترم رو 29 فوریه خورده، در حالی که census date توی سایت دانشگاه (http://www1.rmit.edu.au/browse;ID=r3qg5sab6h1l) رو 31 مارج اعلام کرده.

از دوستان کسی هست که بدونه در صورت نیومدن ویزا تا 31 مارچ چیکار باید کرد؟ آیا امکان دیفر کردن اسکالرشیپ هست؟

با سلام

من از QUT برای ترم یک 2016 پذیرش گرفتم که خیلی دیر اعلام شد و آفرش دو هفته مونده به شروع ترم اومد و من در خواست دیفر دادم برای ترم دوم که شروعش 17 جولای هست. الان بعد از سه هفته دانشگاه گفته که باید سوپروایزرت موافقت کنه با این دیفر. سوپروایزر هم اعلام کرده که از اول جولای بمدت چهار ماه مرخصی میره و نیست و از من خواسته که از اول ژوئن برم و شروع بکار کنم، یعنی حتی زودتر از اون تاریخی که من میخواستم.

حالا با توجه به اینکه من هنوز مدارکم کامل نشده تا برای ویزا اقدام بکنم، از طرفی هم خود پروسه ویزا شاید طول بکشه و تا اون موقع (تقریبا دو ماه و 20 روز از الان) اوکی نشه، و اینکه خود دانشگاه برای صادر کردن COE خیلی کند هست، چه کنم؟ از همه مهمتر من برنامه ریزی کرده بودم که تا 17 جولای کارای ازدواجم رو هم انجام بدم و عقد کنم.

به نظر دوستان چه باید کرد؟
    به استاد چی بگم که راضی بشه و قبول بکنه؟
    آیا اصلا نیازی هست که وقتی من میرم اونجا استاد هم اونجا باشه؟ میشه مثلا من سپتامبر برم و بعد از دو ماه استادم از مرخصی برگرده و شروع بکار کنیم؟ اصلا گیریم من اول ژوئن رفتم، ایشون که بعد از یک ماه میره مرخصی و به درد من نمیخوره، پس چرا از من میخاد اول ژوئن برم؟

ممنون میشم اگر کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه RMIT پذیرش با اسکالرشیب گرفتنم در COE تاریخ شروع ترم رو 29 فوریه خورده، در حالی که census date توی سایت دانشگاه (http://www1.rmit.edu.au/browse;ID=r3qg5sab6h1l) رو 31 مارج اعلام کرده.

از دوستان کسی هست که بدونه در صورت نیومدن ویزا تا 31 مارچ چیکار باید کرد؟ آیا امکان دیفر کردن اسکالرشیپ هست؟
    من هم پذیرشم اومد و مجبور به دیفر شدم اما نمی دونم تا کی باید صبر کنم جوابش بیاد!
    پذیرشم بدون بورس هست و فقط از iApply اقدام به دیفر کردم آِیا کافیه برای بررسی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)