صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن (به تاخیر انداختن) شروع تحصیل و ضررهای احتمالی آن

سلام دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم خواهش می‌کنم اگه کسی‌ میدونه کمک کنه خیلی‌ گیرم من شهریه دانشگاه و OSHC رو ریختم ولی‌ چون ترمم شروع شده (23nov. تاریکه شروع بود ) میترسم Coe ندن . اول این که فک می‌کنین که Coe رو ندن و گیر بدن ؟ دوم این که اگه دیفر کنم چی‌ به سرم میاد ؟ دوباره باید همه ‌چیو از اول شروع کنم یا بده حد اکثر ۱ ماه ویزام میاد ؟خیلی‌ ممنون.

مشکلی که یکی از دوستان من داره با بقیه کمی متفاوته. ببینید برای ترم یک، آفر از rmit گرفت اما بورسش برای ترم دو هست. برای همین خودشون گفتن دیفر کن. این بنده خدا دیفر کرد و الان بیش از دو هفته هست که هیچ خبری ازشون نیست و ایمیل هم اصلا جواب نمیدن. اگه میدونید خواهش میکنم بگید چقدر زمان دیفر طول میکشه. مشکلی هست که جواب نمیدن؟ الان ظاهرا نمیشه برای سفارت هم به همین دلیل اقدام کنه؟ ما همش نگرانیم که تمام این موقعیت از دست رفته باشه یا از دست بره

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم اگر کسی‌ میدونه کمک کنه خیلی‌ ممنون می شوم
    من از دانشگاه آدلاید در حال گرفتن پذیرش (Postgraduate research, Assessment Level=2) هستم و شروع دوره July2012 هست و
    تا اواسط May2012 نتیجه پذیرش و فاند کامل ارسال می شود که احتمالا نتیجه قطعی است.
    می خواستم بدونم که مدت زمان بررسی مدارک و ارائه ویزا (بر اساس Assessment Level=2) همان 21 روزی است که در سایت رسمی اداره مهاجرت (www.immi.gov.au) ارائه شده یا بیشتر از آن طول می کشد؟
    که اگر بیشتر میشه از ادامه صرف نظر کنم ، چونکه نمی رسم دیگه و اعلام کنم که برای September2012 و در اصل ترم جدید 2013 می خواهم اقدام کنم
    ممنون می شوم یکی از دوستان پاسخ بده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط leili2012 نمایش پست ها
    من از دانشگاه آدلاید در حال گرفتن پذیرش (Postgraduate research, Assessment Level=2) هستم و شروع دوره July2012 هست و
    تا اواسط May2012 نتیجه پذیرش و فاند کامل ارسال می شود که احتمالا نتیجه قطعی است.
    می خواستم بدونم که مدت زمان بررسی مدارک و ارائه ویزا (بر اساس Assessment Level=2) همان 21 روزی است که در سایت رسمی اداره مهاجرت (www.immi.gov.au) ارائه شده یا بیشتر از آن طول می کشد؟
    که اگر بیشتر میشه از ادامه صرف نظر کنم ، چونکه نمی رسم دیگه و اعلام کنم که برای September2012 و در اصل ترم جدید 2013 می خواهم اقدام کنم
    سلام
    قطعاً 21 روز طول نمی کشه! اگر خیلی خوش شانس باشید 1 ماه و نیم و اگر مثل من بدشانس باشید 7 ماه !!! که هنوزم نیومده.
    موفق باشید
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

Junior Member

سلام از پاسخ شما ممنونم
    البته با توجه به اینکه برای دوره PhD و By Research هست، یکی از دوستان پیشنهاد کردن که با وجود شروع دوره در July،
    الان اقدام کنم و حتی اگر چند ماهی هم دیرتر و بعد از July در استرالیا شروع به تحصیل کنم مشکلی پیش نمی آید
    اما نگرانی من از سفارت است که بگویند چونکه تا July وقت کمی مونده، به شما ویزا نمی دیم!
    به هرحال از پاسخ شما ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Be sure there is no problem with the date. The US and Canada will ask you to defer ur admission if there is no time for ur VISA application process. But because here is by research and there is no class for students, embassy is not strict and only will ask you to get a new COE from the university when your visa is ready
    سلام از پاسخ شما ممنونم
    البته با توجه به اینکه برای دوره PhD و By Research هست، یکی از دوستان پیشنهاد کردن که با وجود شروع دوره در July،
    الان اقدام کنم و حتی اگر چند ماهی هم دیرتر و بعد از July در استرالیا شروع به تحصیل کنم مشکلی پیش نمی آید
    اما نگرانی من از سفارت است که بگویند چونکه تا July وقت کمی مونده، به شما ویزا نمی دیم!
    به هرحال از پاسخ شما ممنونم
    Mostafa

سلام دوست عزیز
    فقط جهت اطلاعتون از شرایط خودم می‌گم:
    من 26 می نتیجه بورسم اعلام شد تازه مشروط به ارائه مدرک فوق که هنوز اون موقع دفاع نکرده بودم. شروع ترم UNSW هم 22 جولای بود. من بعد از دفاع و جمع و جور کردن مدارک و کارهای نظام وظیفه تازه 20 جولای بهم وقت دادن که لاج کردم پروندمو. (پس از نظر زمان لاج پرونده و ددلاین دانشگاه سفارت حساس نیست) دو بار از دانشگاه تقاضای late commencement کردم، اولی که ظاهراً خیلی متداول بود تا 19 آگوست بهم فرصت دادن که برای من بازم کافی نبود. نهایتاً 21 سپتامبر رو به عنوان آخرین تاریخی که می‌تونستم بیام اعلام کردن که خوشبختانه 7 سپتامبر ویزام اومد. یعنی پروسه ویزا هم همون‌طوری که دوستمون گفتن حدود یک ماه و نیم طول کشید.
    نکته‌ی دیگه اینکه من سه تا درس هم باید برمی‌داشتم به خاطر شرایط engineering faculty تو unsw. با همه‌ی این اوصاف با تقاضای تاخیر انداختن شروع کار من موافقت شد.
    امیدوارم شما هم بتونین به همین ترم برسین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من 19 ژانویه آفر کاندیشنالم واسه مقطع دکترا، از دانشگاه RMIT اومد (مشروط به نمره زبان و ارسال کپی مدارک رسمی). در حال حاظر سربازم و 9 ماه خدمت کرده ام. مساله اینجاست که هنوز جواب آفر رو ندادم چون که
    1. جواب امتحان زبانم اول فبریه میاد
    2. تو نامه آفرم زده شروع دوره از 3 مارچ2013 هست تا 4 مارچ 2017 . فعلا هم استاده گفته واسه اسکولارشیپ تلاش میکنه که واسم جور کنه.

حالا موندم باید چیکار کنم ؟ آیا باید همراه با نامه آفر بگم که من نمیرسم تو این فاصله کم ( یک ماه و خرده ای) بیام ؟ (زمان ترخیس ار خدمت هم باید درنظر داشت).. میترسم حرفشو بزنم همون اسکلارشیپی رو هم که احتمال داره بهم بدن رو از دست بدم (ظاهرا خود استاد یک اسکولار دستش داره)

کلا باید چیکار کنم؟

ممنون میشم نظرات و پیشنهادات دوستان رو بشنوم
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام
    من از دانشگاه ملبورن ،مقطع دکتری و دپارتمان computing and information systems،پذیرش گرفتم برای ترم اول و دوم 2013
    چند روز پیش نتیجه بورس هم اومد
    APA + IPRS
    توی نامه ای که برام اومده نوشته تا 30 سپتامبر وقت دارم که بورس رو شروع کنم
    اما توی سایت دانشگاه ملبورن نوشته شده برای بورسیه APA
    باید نهایتا تا تاریخ 31 مارچ، بورس رو شروع کرده باشیم
    من نمیتونم تا تاریخ 31 مارچ کار ویزا رو انجام بدم حتی اگه ویزا هم بیاد، نمیتونم برم
    کسی هست که مشکل منو داشته باشه و بدونه باید چه کار کرد؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

The important reference is the letter but u can email them and get it clear. 2 years ago (2011) I got the APA from UniMelb and started my work in April
    نقل قول نوشته اصلی توسط L_Aynaz نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ملبورن ،مقطع دکتری و دپارتمان computing and information systems،پذیرش گرفتم برای ترم اول و دوم 2013
    چند روز پیش نتیجه بورس هم اومد
    APA + IPRS
    توی نامه ای که برام اومده نوشته تا 30 سپتامبر وقت دارم که بورس رو شروع کنم
    اما توی سایت دانشگاه ملبورن نوشته شده برای بورسیه APA
    باید نهایتا تا تاریخ 31 مارچ، بورس رو شروع کرده باشیم
    من نمیتونم تا تاریخ 31 مارچ کار ویزا رو انجام بدم حتی اگه ویزا هم بیاد، نمیتونم برم
    کسی هست که مشکل منو داشته باشه و بدونه باید چه کار کرد؟
    ممنونم
    Mostafa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)