صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    The important reference is the letter but u can email them and get it clear. 2 years ago (2011) I got the APA from
    UniMelb and started my work in April
    ممنونم ار پاسخت من تماس گرفتم با Admissions Office
    و گویا مشکلی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن (به تاخیر انداختن) شروع تحصیل و ضررهای احتمالی آن

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    مشکلی که یکی از دوستان من داره با بقیه کمی متفاوته. ببینید برای ترم یک، آفر از rmit گرفت اما بورسش برای ترم دو هست. برای همین خودشون گفتن دیفر کن. این بنده خدا دیفر کرد و الان بیش از دو هفته هست که هیچ خبری ازشون نیست و ایمیل هم اصلا جواب نمیدن. اگه میدونید خواهش میکنم بگید چقدر زمان دیفر طول میکشه. مشکلی هست که جواب نمیدن؟ الان ظاهرا نمیشه برای سفارت هم به همین دلیل اقدام کنه؟ ما همش نگرانیم که تمام این موقعیت از دست رفته باشه یا از دست بره
    سلام من هم از rmit به مکافات آفر گرفتم ولی اینقدر طولش دادن تا فرصت apply واسه بورس تموم شد. الآن هم فرم دیفر رو فرستادم ولی میدونم که حالا حالا ها جواب نمیدن. اینا خیلی جواب ایمیل رو بد میدن. اگه می خواین پیگیری کنین باید حتماً زنگ بزنید. جواب تلفن رو بهتر میدن. برای دیفر کردن باید استاد ظرفیت خالی داشته باشه و دانشکده هم قبولتون کنه.

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام

از دوستان کسی‌ از دانشگاه Griffith بورس و پذیرش را دیفر کرده؟ من ایمیل زدم ولی جواب ندادند.

مرسی‌

Junior Member

سلام دوستان
    من 3 هفته پیش پذیرش و بورس rmit را گرفتم. چون شروعش زود بود (3 مارچ) در خواست عقب انداختنش را دادم (21 اپریل). هنوز هیچ جوابی بهم ندادند
    کاش همون را گرفته بودم. به ایمیلام هم جواب درست نمیدند!! کسی تجربه مشابه داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amin12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 هفته پیش پذیرش و بورس rmit را گرفتم. چون شروعش زود بود (3 مارچ) در خواست عقب انداختنش را دادم (21 اپریل). هنوز هیچ جوابی بهم ندادند
    کاش همون را گرفته بودم. به ایمیلام هم جواب درست نمیدند!! کسی تجربه مشابه داره؟
    دوست خوبم
    بنظر من شما با دانشگاه و سوپروایزر خود تماس بگیرید و جریان را تعریف کنید به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان من 2 ماه پیش از QUT پذیرش بدون فاند گرفتم و تاریخ شروع دکترا رو زده بود 7 فوریه ... که الان گذشته .. ولی بعدا یه استاد به من فاند داد که نامه ش دیروز اومد .....توی نامه اد میشن نوشته اگه یه تاریخ دیگه بخواین بیاین مدارکتون دوباره اسس میشه و اینجوری ایلسم باطل میشه حالا باید چی کار کنم؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام...
    من امسال از یک دانشگاه بورس تحصیل گرفتم وقتی تایید دادم که میام و CoE صادر شد یک دانشگاه دیگه بهم بورس کامل داد که روی دومی برای ویزا apply کردم.. تاریخ شروع دوره هر دو هم 3 March بود.. با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده به نظرتون به اولی بگم که من دانشگاه دیگه ای میرم که احیاناً منتظرم نباشن؟

Junior Member

با سلام، من از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش conditional گرفتم چون هنوز نمره زبان رو ارائه ندادم و موضوع پروپوزال من هم در DFAT تایید شده، حالا میخواستم بدونم اگر نمره زبان رو چند ماه دیگه بفرستم ایا دوباره باید اپلای کنم؟ یا مستقیم با همین پذیرش میره برا رقابت بورس؟ چون تا اون موقع تاریخ شروع دوره که تو نامه پذیرش آمده میگذره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    با سلام، من از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش conditional گرفتم چون هنوز نمره زبان رو ارائه ندادم و موضوع پروپوزال من هم در DFAT تایید شده، حالا میخواستم بدونم اگر نمره زبان رو چند ماه دیگه بفرستم ایا دوباره باید اپلای کنم؟ یا مستقیم با همین پذیرش میره برا رقابت بورس؟ چون تا اون موقع تاریخ شروع دوره که تو نامه پذیرش آمده میگذره.
    دوست عزیز پذیرش کاندیشنال یعنی شما اصلا وارد رقابت بورس نشده اید بلکه به شرط ارایه نمره زبان لازم می توانید تحصیل ان هم با هزینه شخصی کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    در حالیکه من مدارکم رو کامل کردم و منتظر دریافت COE از اینترنشنال RMIT بودم، ایمیل زیر رو از اینترنشنال دریافت کردم:

Your application for MR231 - M Sci (...........) has been withdrawn at this time due to the following reason(s):
    Your RMIT offer has lapse as enrolments for the program have now closed. If you wish to be considered for another program at RMIT, please lodge a new application via your applicant portal.

لطفا اگر کسی میدونه این یعنی چی راهنمایی کنه.

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)