صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من تاریخ شروع ام ۱۶ سپتامبر بود. چون می دونستم که بهش نمی رسم بعد از اینکه درخواست ویزا لاج کردم تاریخ شروع رو ۲ ماه دیفر کردم انداختمش نوامبر. از قضا ویزا خیلی زود اومد.
    حالا ویزا رو طبق تاریخ شروع قبلی زدن (از سپتامبر). CoE جدیدم تاریخش نوامبر هست. و من قصد دارم اکتبر شروع کنم!!
    تو این مرحله دیگه نمیشه تاریخ ویزا رو تغییر داد درسته؟ نیازی هست به سفارت بگم که من CoE جدید دارم؟
    توی offer letter زده که قبل از و یا تا روز شزوع باید ثبت نام کرده باشم. یعنی میتونم ۱ ماه زودتر برم ثبت نام کنم؟
    تاریخ بیمه رو هم که میتونم وقتی رسیدم تماس بگیرم تغییر بدم. درسته؟
    ممنون میشم اگه میدونین چیکار باید بکنم در میون بذارین اطلاعاتتون رو. چندین تا ایمیل زدم به بخش های مختلف دانشگاه ولی جوابی نگرفتم و همش ارجاع می دن به بخش های دیگه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ شروع ام ۱۶ سپتامبر بود. چون می دونستم که بهش نمی رسم بعد از اینکه درخواست ویزا لاج کردم تاریخ شروع رو ۲ ماه دیفر کردم انداختمش نوامبر. از قضا ویزا خیلی زود اومد.
    حالا ویزا رو طبق تاریخ شروع قبلی زدن (از سپتامبر). CoE جدیدم تاریخش نوامبر هست. و من قصد دارم اکتبر شروع کنم!!
    تو این مرحله دیگه نمیشه تاریخ ویزا رو تغییر داد درسته؟ نیازی هست به سفارت بگم که من CoE جدید دارم؟
    توی offer letter زده که قبل از و یا تا روز شزوع باید ثبت نام کرده باشم. یعنی میتونم ۱ ماه زودتر برم ثبت نام کنم؟
    تاریخ بیمه رو هم که میتونم وقتی رسیدم تماس بگیرم تغییر بدم. درسته؟
    ممنون میشم اگه میدونین چیکار باید بکنم در میون بذارین اطلاعاتتون رو. چندین تا ایمیل زدم به بخش های مختلف دانشگاه ولی جوابی نگرفتم و همش ارجاع می دن به بخش های دیگه.
    خودم اطلاعات جدیدمو در میون بذارم شاید بعدها بدرد کسی بخوره.
    تاریخ ویزا رو بعد از صدور دیگه نمیشه تغییر داد. اگه تحصیل طولانی تر بشه بعدا میشه تمدید کرد.
    بیمه رو هم هرموقع رسیدین فعال می کنین و تازیخش از اون روز شروع میشه.
    راجع به تاریخ شروع هم. میشه از ۵ روز قبل تا تاریخ شروع ثبت نام کرد. من که میخام ۱ ماه زودتر از اون تاریخ شزوع کنم باید دوباره دیفر کنم و تاریخش رو عوض کنم.

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن | به تاخیر انداختن شروع تحصیل | نحوه اقد

سلام دوستان
    یک سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید خیلی ذهنمو درگیر کرده
    من اسکالرشیپ و پذیرش برای دکترای برق از دانشگاه ملبورن گرفتم. توی offer letter من commencement date رو زده بود january -june حالا کارامو کردم و استاد گفت 10 اگوست بیا منم اینو اعلام کردم به دانشگاه که ecoe صادر کنه دانشگاه گفت که باید defer کنم و commencement date من بشه از جولای
    حالا دوستان من دیفر کردم میخوام ببینم offer letter جدید برای من چقدر طول میکشه تا صادر بشه
    خیلی ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن تو این زمینه بگن
    خیلی ها میگن دو هفته تا یک ماه طول میکشه ولی امیدوارم زودتر بیاد چون استادم سفر داره و من باید مرال بعدی رو انجام بدم تا به ویزا برسم
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام، ضمن تبريك بابت بورس شدنتون ميشه تعداد مقالات و معدل هاتو رو بگين

تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید خیلی ذهنمو درگیر کرده
    من اسکالرشیپ و پذیرش برای دکترای برق از دانشگاه ملبورن گرفتم. توی offer letter من commencement date رو زده بود january -june حالا کارامو کردم و استاد گفت 10 اگوست بیا منم اینو اعلام کردم به دانشگاه که ecoe صادر کنه دانشگاه گفت که باید defer کنم و commencement date من بشه از جولای
    حالا دوستان من دیفر کردم میخوام ببینم offer letter جدید برای من چقدر طول میکشه تا صادر بشه
    خیلی ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن تو این زمینه بگن
    خیلی ها میگن دو هفته تا یک ماه طول میکشه ولی امیدوارم زودتر بیاد چون استادم سفر داره و من باید مرال بعدی رو انجام بدم تا به ویزا برسم
    خیلی ممنون

سلام دوست عزیز
    من حدود 9 مقاله ژورنال که دو تاش خیلی ژورنال خوبی بودن دارم حدود 15 مقاله کنفرانسی که همشون انگلیسی هستن
    معدل لیسانسم 18 و معدل ارشد هم 18.82 دانشگاه تهران
    دوستان برای کسانی که بخوان اطلاعات بیشتری داشته باشن عرض میکنم که من دیفر کردم ترممو offer letter جدید برای من طی ده روز صادر شد
    با ارزوی روزای خوب برای خودم و همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. --- Ferdowsi Uni. Mashhad (M.Sc.)

سلام دوستان
    من از UQ پدیرش دکتری مهندسی شیمی دارم و CoE برام دیر صادر شد. تا ۱۴ ژانویه مهلت ثبت نام دارم و بعیده ویزا بگیرم تا اون موقع. سوالم اینه که با توجه باینکه الان بخاطر کریسمس دانشگاه تا ۲ ژانویه تعطیله و شروع ترم ژانویه هست آیا امکانش هست با درخواست دیفر من موافقت نشه؟

Junior Member

سلام دوستان

من برای این ترم، یعنی سپتامبر پذیرش داشتم، الان 2 ماه هست که برای ویزا اقدام کردم ولی هنوز ویزام نیومده و مجبور شدم دیفر کنم. آیا باید نامه ی دیفر را برای سفارت بفرستیم؟

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

سلام ،کسی میدونه چقدر زمان دارم که offer از دانشگاه سیدنی رو قبول کنم؟ هنوز جواب بورسیه ام نیمده. نمیدونم منتظر جواب بورسیه باشم یا offer رو accept کنم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیزتبریک ریاد برای پذیرش .تا اینجا که خوب کارها پیش رفته امید که بقیه هم همینطور باشد. دانشگاه اگر برای پذیرش آفر مهلت گذاشته اند حتما قبول کنید. پذیرش نهایی را میتوانید هر موقع خواستید - چه با بورس چه بدون ان - معلق کنید و نروید/ دانشگاه دیگری بروید.پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام ،کسی میدونه چقدر زمان دارم که offer از دانشگاه سیدنی رو قبول کنم؟ هنوز جواب بورسیه ام نیمده. نمیدونم منتظر جواب بورسیه باشم یا offer رو accept کنم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام

من متاسفانه نتونستم بورسیه سیدنی رو بگیرم، میتونم افرم رو به تعویق بندازم و باز برای بورسیه اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)