نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته مستقل مکاترونیک

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته مستقل مکاترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare_gh نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من فارغ التحصيل رشته ي سخت افزار هستم، اما به مباحث "مكانيكي+كنترلي+سيستمي+الكت رونيك" خييلييي علاقه دارم. وقتي سرچ كردم،‌ متوجه شدم كه رشته ي مكاترونيك يه تلفيقي هست از اين رشته هايي كه من دوسش دارم. اما يه جا ازش بد گفتن، يه جا تعريف ازش كردن، يه جا بدجور كوبوندنش، يه جا ميگن بهتره به جاي اينكه چند رشته بخوني، يكي بخوني. بعد از كلي سرچ، گيجي من كم تر نشد هيچ، تازه بيشتر هم شد.
    حالا مي خواستم ازتون راهنمايي بگيرم. با توجه به اين مباحثي كه من بهشون علاقه دارم، همون سخت افزار رو واسه ارشد ادامه بدم بهتره، يا نه برم مكاترونيك چون گسترده تره، يا اينكه برم كنترل (با توجه به اينكه اكثريت مباحث بالا رو داره و تو اينترنت كمتر كوبونده شده) يا برم الك يا ؟؟؟
    واقعن چي كار كنم؟ بچه ها خواهشن راهنمايي كنيد، بدجوووووور گيج شدم.
    سلام

اینکه در مورد رشتۀ مهندسی مکاترونیک، دیدگاه های متفاوت و حتی متضادی وجود داره، عمدتاً ناشی از عدم شناخت صحیح افراد اظهارنظر کننده هست. شک نداشته باشید که اگر فردی، بعد از قبولی در این رشته، به ماهیت میان رشته ای مکاترونیک وفادار بمونه و به حق، مهندس مکاترونیک بشه، فرصت های تحصیلی و شغلی قابل قبولی میتونه پیدا کنه.

این فرصت هایی که برای مهندسی مکاترونیک اشاره کردم، در خارج از ایران، به مراتب گسترده تر و مشخص تر از اونی هست که فعلاً در ایران دیده میشه.
    ویرایش توسط Mechatronic : October 25th, 2014 در ساعت 10:08 PM
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)