صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: پذیرش در دوره دکتری رشته مستقل مکاترونیک

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : دکترای مکاترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shemila نمایش پست ها
    با سلام من فوق مکاترونیک دارم میخوام بدونم کدام دانشگاه در ایران و خارج ایران رشته ارائه می شود
    در ایران هیچ کدام

کد:
    Sabanci University
    Istanbul, Turkey

University of Agder (UiA)
    Agder, Norway

Warsaw University of Technology
    Warsaw, Poland

International Islamic University Malaysia
    Kuala Lumpur, Malaysia
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

پیش فرض پاسخ : دکترای مکاترونیک

سلام خسته نباشید.
    در مورد دانشگاه هایی که برای دکترای مکاترونیک بورسیه میگیرند سوال داشتم.
    سایت یا جایی هست که بتونم اسم دانشگاه ها و اساتید رو پیدا کنم تا باهاشون ارتباط برقرار کنم.
    خیلی گشتم اما همش پرت و پلا میاد. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در دوره دکتری رشته مستقل مکاترونیک

سلام.
    امریکا برای مقطع دکتری رشته مکانیک- گرایش مکاترونیک- ویزا میده (ارشدش رو مکاترونیک خونده)؟ آخه امروز متوجه شدم که رباتیک توی لیست سیاهش هست, از اونجایی که مکاترونیک نزدیک به رباتیک هست, میترسم به راحتی ریجکت کنه...
    کسی تجربه ای داشته؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید بنده ۳۰ سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم دانشگاه آزاد خوراسگان ورودی ۸۸ بودم ، معدلم خیلی پایینه ۱۳.۱۵ و همیشه رویای درس خوندن در دانشگاه کارنگی ملون در رشته رباتیک را داشتم، دو ترم هم ارشد هوش مصنوعی خوندم دانشگاه آزاد نجف آباد سال ۹۴ که انصراف دادم
    الان دانشجو سال اول ارشد رباتیکم دانشگاه ایتمو روسیه و اکثر نمراتم 5A هست و رشتمون دوال دیگری هست میتونیم کل تحصیل را ایتمو بمونیم و فقط مدرک ایتمو بگیریم میتونیم هم ترم ۳ فنلاند یا استونی بریم مدرک دو دانشگاه را بگیریم که من استونی ( تالین تک) پذیرفته شدم. اما میتونم تغییر بدم و نرم استونی و روسیه بمونم
    مشکلم اینه که گرایشی که دوست دارم اینتلیجنت رباتیک فقط تو خود ایتمو است و یک مدرکه و گرایش استونی که میخوام برم بایو مکاترونیک میشه، به نظرتون برای دکترا کارنگی ملون دو مدرکه بودن تاثیری داره یا خیر که اگر نداره تغییر بدم گرایشم را و کل مدت روسیه بمونم؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید بنده ۳۰ سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم دانشگاه آزاد خوراسگان ورودی ۸۸ بودم ، معدلم خیلی پایینه ۱۳.۱۵ و همیشه رویای درس خوندن در دانشگاه کارنگی ملون در رشته رباتیک را داشتم، دو ترم هم ارشد هوش مصنوعی خوندم دانشگاه آزاد نجف آباد سال ۹۴ که انصراف دادم
    الان دانشجو سال اول ارشد رباتیکم دانشگاه ایتمو روسیه و اکثر نمراتم 5A هست و رشتمون دوال دیگری هست میتونیم کل تحصیل را ایتمو بمونیم و فقط مدرک ایتمو بگیریم میتونیم هم ترم ۳ فنلاند یا استونی بریم مدرک دو دانشگاه را بگیریم که من استونی ( تالین تک) پذیرفته شدم. اما میتونم تغییر بدم و نرم استونی و روسیه بمونم
    مشکلم اینه که گرایشی که دوست دارم اینتلیجنت رباتیک فقط تو خود ایتمو است و یک مدرکه و گرایش استونی که میخوام برم بایو مکاترونیک میشه، به نظرتون برای دکترا کارنگی ملون دو مدرکه بودن تاثیری داره یا خیر که اگر نداره تغییر بدم گرایشم را و کل مدت روسیه بمونم؟
    دوست بالایی که فرمودند رباتیک در لیست سیاه ویزای آمریکاست!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)