نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست از وزارت علوم برای تحصیل در انگلستان

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تحصیل در کارشناسی - موافقت شد

1 4.00%
  • تحصیل در کارشناسی - مخالفت شد

0 0%
  • تحصیل در کارشناسی ارشد - موافقت شد

7 28.00%
  • تحصیل در کارشناسی ارشد- مخالفت شد

1 4.00%
  • تحصیل در دکترا - موافقت شد

12 48.00%
  • تحصیل در دکترا- مخالفت شد

4 16.00%
صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 82

موضوع: معافیت تحصیلی برای دانشجویان انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : معافیت تحصیلی برای دانشجویان انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط rmin690 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای مستر پذیرش دارم و میخوام برای معافیت اقدام کنم، اما مدرکم هنوز آماده نشده و پذیرش conditional هست. پس چطور باید در سامانه نشا ثبت نام کنم؟
    سوال دیگه این که دانشگاه که بدون نامه وزارت علوم مدرک نمیده پس چطور باید cas number گرفت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanifmalekpoor نمایش پست ها
    منم یه مشکلی شبیه rmin690 دارم. دانشگاه میگه پاسپورت میخوام تا unconditional صادر کنم. وزارت علوم هم که نامه رسمی پذیرش میخواد تا بشه رفت پاسپورت گرفت. چه راه حلی دوستانی که مشکل مشابه داشتن پیشنهاد می کنن؟ ممنون.
    تا جایی که من میدونم اگه پذیرشتون فقط مشروط به ارائه مدرک (دانشنامه) باشه مشکلی ندارید و میتونید با همون پذیرش برای گرفتن پاسپورت و آزاد کردن مدرکتون اقدام کنین...
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

سلام. من پذیرش مستر از انگستان دارم. ولی چون مستر رو تو ایران یک بار تو یک رشته دیگه گذروندم دیگه بهم معافیت تحصیلی نمیدن.برای خروج از کشور و ادامه تحصیل چه راهی برای من هست؟

Junior Member

دوستان سلام،
    کسی اطلاع داره در حال حاضر آیا به دانشجویان دکترا معافیت می دهند یا خیر؟
    ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaldin نمایش پست ها
    دوستان سلام، کسی اطلاع داره در حال حاضر آیا به دانشجویان دکترا معافیت می دهند یا خیر؟ممنون از توجهتون
    دوستان منم همین سوال رو دارم..اگر کسی اطلاعی داره یا جدیدا اقدام کرده لطفا بگه..واسه دکترا انگلستان معافیت رو که میدن?

Junior Member

سلام
    من مطمئن نیستم این سوال مربوط به این تاپیک باشه، اگر نیست ممنون میشم راهنماییم کنید که کجا میتونم مطرحش کنم.
    من از دانشگاه کویین مری لندن پذیرش دارم برای این سپتامبر، یه فامیل تو لندن دارم که میتونم باهاش زندگی کنم و تقریبا هزینه ی زندگی ندم. میخواستم بدونم امکان این هست که با ویزای تحصیلی اقدام ب رفتن کنم، اما اونجا تحصیل رو ادامه ندم و کار پیدا کنم و درخواست ویزای کاری بدم قبل از اتمام ویزای تحصیلی؟ انگلیس فاند نمیده به راحتیو من فقط تونستم 2500 پوند دیداکشن بگیرم. برای همین نیاز به پیدا کردن کار دارم اونجا.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering University of Edinburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    دوستان منم همین سوال رو دارم..اگر کسی اطلاعی داره یا جدیدا اقدام کرده لطفا بگه..واسه دکترا انگلستان معافیت رو که میدن?
    مشکلی واسعه معافیت وجود نداره خیالتون راحت

Junior Member

سلام دوستان وزارت علوم واسه صدور معرفی نامه برای سربازی CAS رو لازم داره یا unconditional letter رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط astaragg نمایش پست ها
    سلام دوستان وزارت علوم واسه صدور معرفی نامه برای سربازی CAS رو لازم داره یا unconditional letter رو؟
    سلام دوست عزیز. تا جایی که من اطلاع دارم وزارت علوم از شما CAS و یا CoS را قبول نمی کنه (اصلا نمی دونه که اینها چی هستند) و فقط نامه پذیرش باید بهش ارائه بدید.

Junior Member

مرسی عزیز. آخه لتر که یه نامه معمولی فقط سربرگ اینا داره واسم سوال بود که فقط همین رو می خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط astaragg نمایش پست ها
    مرسی عزیز. آخه لتر که یه نامه معمولی فقط سربرگ اینا داره واسم سوال بود که فقط همین رو می خواد.
    بله همون کافیه. حتی اگر اصل نامه پذیرشتون هم نیومده بود پرینتش را ارائه بدید. من پرینتش را (حدود یک ماه پیش) ارائه دادم و قبول کردند. اگر بهتون گیر دادند که باید حتما اصلش را بیارید و شما هم اصلش را نداشتید می تونید از دانشگاه بخواید که نامه پذیرشتون را مستقیم به آدرس ایمیل سازمان امور دانشجویان ارسال کنه.
    البته حواستون باشه که وزارت علوم غیر از نامه پذیرش یه نمره زبان هم از شما می خواد. اطلاعات بیشتر را می تونید توی تاپیک "تشکیل پرونده در وزارت علوم" و یا سایت رسمی سازمان امور دانشجویان (ثبت نام در سامانه نشا) پیدا کنی.
    موفق باشی دوست عزیز...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)