نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست از وزارت علوم برای تحصیل در انگلستان

رأی دهندگان
25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تحصیل در کارشناسی - موافقت شد

1 4.00%
  • تحصیل در کارشناسی - مخالفت شد

0 0%
  • تحصیل در کارشناسی ارشد - موافقت شد

7 28.00%
  • تحصیل در کارشناسی ارشد- مخالفت شد

1 4.00%
  • تحصیل در دکترا - موافقت شد

12 48.00%
  • تحصیل در دکترا- مخالفت شد

4 16.00%
صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: معافیت تحصیلی برای دانشجویان انگلستان

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض معافیت تحصیلی برای دانشجویان انگلستان

با سلام،

با توجه به اتفاقاتی که در سال پیش بین ایران و انگلستان پیش اومد، وزارت علوم اعلام کرد که خدماتی که به دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در انگلستان ارائه میشده بعد از اون تاریخ ارائه نخواهد شد. دوستان عزیز میتونن سوالات خود و اخبار مرتبط رو در این تاپیک به اشتراک بگذارن.

لطفا قبل از ارسال پست در تاپیک های انجمنقوانین انجمن را مطالعه بفرمایید.

تاپیک های مرتبط:

تمدید ویزاهای Tier 4

ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

لینک های مرتبط:

Points Based System (Dependant) - Policy Guidance

ADULT STUDENTS - TIER 4 GENERAL
    ویرایش توسط میلاد : March 3rd, 2013 در ساعت 06:04 PM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از دانشگاههای انگلیس

معافیت تحصیلی برای انگلستان
    سلام دوستان؛
    من با یه استاد تو یکی از دانشگاههای انگلستان به توافق رسیدم، هنوز این قانون مزخرف هست که به دانشجوهایی که میخوان برن انگلستان معافیت تحصیلی نمیدن؟؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    معافیت تحصیلی برای انگلستان
    سلام دوستان؛
    من با یه استاد تو یکی از دانشگاههای انگلستان به توافق رسیدم، هنوز این قانون مزخرف هست که به دانشجوهایی که میخوان برن انگلستان معافیت تحصیلی نمیدن؟؟
    بله، تا اونجا که من میدونم این قانون هنوز هست. خودم از وزارت علوم نپرسیدم، اما یکی از دوستانم به مشکلی مشابه مشکل شما برخورد کرده.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    بله، تا اونجا که من میدونم این قانون هنوز هست. خودم از وزارت علوم نپرسیدم، اما یکی از دوستانم به مشکلی مشابه مشکل شما برخورد کرده.
    در مورد معافیت تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در انگلستان اخبار جدیدی بهم رسیده. اون هم اینکه متقاضیان میتونن برن وزارت علوم رخواست بدن، اونها درخواست رو بررسی میکنن و پاسخ میدن. یعنی اگه موقعیتی دارید ناامید نشید و پیگیری کنید.

Junior Member

با سلام

من امروز یه مطلبی شنیدم که تایید دانشگاه های انگلیس از طرف وزارت علوم مشکل دار شده. خواستم بدونم این قضیه تا چه حد صحت داره؟

من از Cranfield برای مستر یک ساله ی finance and management ، آفر دارم و قضد اکسپتشو دارم. تو سایت وزارت علوم که این دانشگاه درجه 1 دسته بندی شده ، حالا ممکنه تو تایید مشکلی به وجود بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kian_90 نمایش پست ها
    با سلام

من امروز یه مطلبی شنیدم که تایید دانشگاه های انگلیس از طرف وزارت علوم مشکل دار شده. خواستم بدونم این قضیه تا چه حد صحت داره؟

من از Cranfield برای مستر یک ساله ی finance and management ، آفر دارم و قضد اکسپتشو دارم. تو سایت وزارت علوم که این دانشگاه درجه 1 دسته بندی شده ، حالا ممکنه تو تایید مشکلی به وجود بیاد؟
    سلام و وقتتون بخیر
    ممکنه بپرسم از کجا یا چه کسی شنیدین؟؟
    چون تا همین چند وقت پیش ( منظورم 8 روز پیش که به وزارت علوم برای تایید مدارکم رفته بودم) چنین چیزی اصلا نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiani نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    چون تا همین چند وقت پیش ( منظورم 8 روز پیش که به وزارت علوم برای تایید مدارکم رفته بودم) چنین چیزی اصلا نبود.
    سلام

اگه تازه پرسیدین جای نگرانی نیست ، چون اینی که من گفتم مربوط به یکی میشد که جمعه به من گفت برای انگلیس واسه این سال تحصیلی که توش هستیم آفر داشته ، معافیت ندادن و برای ترم زمستون رفته آمریکا. من امروز زنگ زدم وزارت علوم ، کارشناس مربوطه اش گفتن نیست ، 2شنبه زنگ بزنین ولی اینجور که شما میگین تازه رفتین و معافیت میدن پس حتماً حله دیگه. همون امور دانشجویی میدون فردوسی رفتین؟ واسه کدوم دانشگاه پرسیدین؟ یه اطلاعات کلی از اینکه چی بهتون گفتن یدن ممنون میشم.

برای اون سئوالی هم که پرسیدین: به نظر من برای تشخیص کیفیت دانشگاه کلاً به درجه بندی وزارت علوم هیچ اهمیتی ندین بهتره. مثال میزنم براتون ، Financial Times یه رنکینگی داره که هر سال بهترین دانشگاه های مستر برای mba , finance و management رو تو سه تا لیست جداگانه معرفی میکنه و از نظر اعتبار رنکینگ ، تو این رشته ها معتبرترین رنکینگ جهانه. رتبه دوم مستر finance برای سال 2012 مال دانشگاه IE Madridه و من ازش آفر گرفتم ولی وقتی با سایت وزارت علوم برای ادامه کار چک کردم در کمال تعجب دیدم تو کل اسپانیا فقط یه دانشگاه رو وزارت قبول نداره و اونم IEه! خب مسلماً رنکینگ financial times خیلی اعتبارش بیشتر از این رتبه بندی مسخره ی وزارت علومه که با یه ابزاری مثل معافیت تحصیلی ملتو مجبور به تبعیت ازش میکنن.

برای کیفیت کرنفیلد هم خب تا اونجایی که من گشتم ، به جز تو رشته خودم که رنک جهانی کرنفیلد توش 11ه ، تو بقیه رشته ها مثل هوافضا هم خیلی معتبره و تنها دانشگاهی تو انگلیسه که فرودگاه اختصاصی داره! از نظر مالی هم خب خرجش از لندن مثلاً خیلی کمتره و اتاق های حدود 20متری ای که on-campus شما میتونین اجاره کنید (1 سال حدود 6هزار پوند) کمتر از نصف مبلغیه که باید برای وضعیت مشابه تو لندن پرداخت کنید.

کلاً من با این دانشگاه فقط یه مشکل دارم و اونم اینه که وسط ناکجا آباده و با نزدیکترین شهر (milton keynes) چهل دقیقه با اتوبوس راهه و با لندن حدود 80 کیلومتر فاصله داره ولی خب به نظرم این عیبش رو با توجه به مزایاش میشه ندید گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط kian_90 نمایش پست ها
    سلام

اگه تازه پرسیدین جای نگرانی نیست ، چون اینی که من گفتم مربوط به یکی میشد که جمعه به من گفت برای انگلیس واسه این سال تحصیلی که توش هستیم آفر داشته ، معافیت ندادن و برای ترم زمستون رفته آمریکا. من امروز زنگ زدم وزارت علوم ، کارشناس مربوطه اش گفتن نیست ، 2شنبه زنگ بزنین ولی اینجور که شما میگین تازه رفتین و معافیت میدن پس حتماً حله دیگه. همون امور دانشجویی میدون فردوسی رفتین؟ واسه کدوم دانشگاه پرسیدین؟ یه اطلاعات کلی از اینکه چی بهتون گفتن یدن ممنون میشم.

برای اون سئوالی هم که پرسیدین: به نظر من برای تشخیص کیفیت دانشگاه کلاً به درجه بندی وزارت علوم هیچ اهمیتی ندین بهتره. مثال میزنم براتون ، Financial Times یه رنکینگی داره که هر سال بهترین دانشگاه های مستر برای mba , finance و management رو تو سه تا لیست جداگانه معرفی میکنه و از نظر اعتبار رنکینگ ، تو این رشته ها معتبرترین رنکینگ جهانه. رتبه دوم مستر finance برای سال 2012 مال دانشگاه IE Madridه و من ازش آفر گرفتم ولی وقتی با سایت وزارت علوم برای ادامه کار چک کردم در کمال تعجب دیدم تو کل اسپانیا فقط یه دانشگاه رو وزارت قبول نداره و اونم IEه! خب مسلماً رنکینگ financial times خیلی اعتبارش بیشتر از این رتبه بندی مسخره ی وزارت علومه که با یه ابزاری مثل معافیت تحصیلی ملتو مجبور به تبعیت ازش میکنن.

برای کیفیت کرنفیلد هم خب تا اونجایی که من گشتم ، به جز تو رشته خودم که رنک جهانی کرنفیلد توش 11ه ، تو بقیه رشته ها مثل هوافضا هم خیلی معتبره و تنها دانشگاهی تو انگلیسه که فرودگاه اختصاصی داره! از نظر مالی هم خب خرجش از لندن مثلاً خیلی کمتره و اتاق های حدود 20متری ای که on-campus شما میتونین اجاره کنید (1 سال حدود 6هزار پوند) کمتر از نصف مبلغیه که باید برای وضعیت مشابه تو لندن پرداخت کنید.

کلاً من با این دانشگاه فقط یه مشکل دارم و اونم اینه که وسط ناکجا آباده و با نزدیکترین شهر (milton keynes) چهل دقیقه با اتوبوس راهه و با لندن حدود 80 کیلومتر فاصله داره ولی خب به نظرم این عیبش رو با توجه به مزایاش میشه ندید گرفت.
    ممنونم بخاط توضیحات کاملی که دادی، لطف کردین

بله من همون امور دانشجویی نزدیک فردوسی رفتم. توی یه خیابون به سمت بالا که رفتم، حدودا 200 متر بالاتر به سمت شمال دست راستم یه ساختمون سفید بود. اونجا از آقایی به فامیلیه بینائیان ( اگر اشتباه نکنم فامیلیشون رو ) پرسیدم که گفتن اگر دانشگاه توی لیست وزارت علوم چه گروه یک و چه گروه دو باشه مشکلی نیست و معافیت میدن. برای دانشگاه هایی هم که در دو لیست ذکر شده نیستن با یه درخواست براتون تشکیل شورا میدن. بعید میدونم جای نگرانی باشه
    برای اطمینان میتونی به این شماره ها زنگ بزنی و صحبت کنی(همین بینائیان آدم خوبیه)
    021-88828052-7

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiani نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    شما برای تایید کدوم مدارکتون مراجعه کردید؟ مدارک فارغ التحصیلی از دانشگاه ایران یا برای تایید مدرکی که از ایران دریافت کردید؟

در ضمن، من اخرین خبری که از وضعیت دانشجویان ایرانی متقاضی برای تخصیل در انگلستان رو به دست رسیده، در اینجا نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    شما برای تایید کدوم مدارکتون مراجعه کردید؟ مدارک فارغ التحصیلی از دانشگاه ایران یا برای تایید مدرکی که از ایران دریافت کردید؟

در ضمن، من اخرین خبری که از وضعیت دانشجویان ایرانی متقاضی برای تخصیل در انگلستان رو به دست رسیده، در اینجا نوشتم.
    ریز نمرات و اصل مدرک از دانشگاه های سراسری رو قبل از اینکه به دارالترجمه بدیم باید ببریم وزارت علوم مهر برجسته بزنند.
    شما توی پست های قبلیت نوشتی اخبار جدیدی به دستتون رسیده اما دقیقا نگفتین چه اخباری؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)