نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiani نمایش پست ها
ریز نمرات و اصل مدرک از دانشگاه های سراسری رو قبل از اینکه به دارالترجمه بدیم باید ببریم وزارت علوم مهر برجسته بزنند.
شما توی پست های قبلیت نوشتی اخبار جدیدی به دستتون رسیده اما دقیقا نگفتین چه اخباری؟
ممنونم. چون فرمودید برای تایید مدارک به وزارت علوم رفتید من نمیدونستم برای تایید مدارک قبل از اپلای رفتید یا برای تایید مدرکی که از انگلستان گرفتید. برای همین پرسیدم.

در مورد اخباری که گفتم اطلاعاتی رو که داشتم نوشتم، من تجربه یکی از دوستانم رو دارم پیگیری میکنم و به مرور هر چه اطلاعاتم کامل تر بشه میام اینجا و کامل ترش میکنم. تا الان همونطور که نوشته بودم متوجه شدم که میشه رفت وزارت علوم درخواست داد، اون ها هم بررسی میکنن و بعد از مدتی بهتون خبر میدن که با درخواست برای استفاده از معافیت تحصیلی به دلیل تحصیل در انگلستان موافقت شده یا خیر.

در قسمت تایید مدارک وزارت علوم قائدتا به شما ایرادی نمیگیره که چرا دارید مدرک رو تایید میکنید. روزهایی که من رفتم وزارت علوم یه خانم نشسته بود و داشت با تلفن حرف میزد، مدارکم رو سر سری نگاه کرد و به خودم گفت مهر برجسته بزنم. از من هم نپرسید که چرا میخوام مدرکم رو تایید کنم. اما فکر میکنم اگه بخوایید برای استفاده از معافیت سربازی درخواست بدید کمی به مشکل بخورید.