صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 68

موضوع: Ohio State University

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at UBC

پیش فرض پاسخ : Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    مرتضی جان، دوست صمیمی من تو رشته برق امسال اینجا پذیرش فول فاند گرفت.
    چه خوب! من يه نفر عمراني ديگه هم پيدا كردم كه پذيرش اينجا رو گرفته ولي چندين نفري كه خبر دارم باهم اپلاي كرديم، رفتار عجيبي تو ريجكت كردنمون داشتن!

در مورد شهرcolumbus ممکنه اطلاعاتی بدین. هزینه زندگی، امنیت، حمل و نقل عمومی

Junior Member

سلام
    دانشگاه ایالتی اوهایو از نظر رنکینگ در آمریکا چندم هست؟ و اینکه این دانشگاه در رشته ریاضی خوب هست؟

Junior Member shahbeit آواتار ها

سلام دوستان
    کسانی که اپلا ی دادین من می خوام اپلای بدم ولی نمی تونم account باز کنم میگه ایران و چند کشور دیگه شامل قوانین خاصی هستن وباید با customer coordinator تماس بگیری شما هم با این error مواجه شدین ؟
    این ماجرا مشکل ساز نیست؟
    قبلا ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT - Mech

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbeit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که اپلا ی دادین من می خوام اپلای بدم ولی نمی تونم account باز کنم میگه ایران و چند کشور دیگه شامل قوانین خاصی هستن وباید با customer coordinator تماس بگیری شما هم با این error مواجه شدین ؟
    این ماجرا مشکل ساز نیست؟
    قبلا ممنونم
    من account ایجاد کردم و مشکلی نداشت. یعنی اول یه پیغام اومد و سریع رفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT - Mech

سلام
    تو پر کردن فرمهاي اپليکيشن يه قسمتي هست مربوط به Educational History. من بعد ازاينکه اطلاعات اين قسمت رو پر ميکنم و Save رو انجام ميدم و Sign out ميکنم، تو ورود مجدد اون اطلاعات وجود ندارن. کسي از دوستان با اين مشکل مواجه شده؟

سلام ممکنه منو در مورد رشته مدیریت صنعتی گرایش مالی راهنمایی کنید برای دکترا می خواهم اپلای کنم در ایالت اوهایو شهر سولون یا کلیولند ؟ کدوم دانشگاه خوبه ؟ هزینه ؟

Junior Member

سلام
    من 12 دسامبر برای این دانشگاه اپلای کردم و ددلاین رشتم 15ام بود. ولی الان یه مشکلی پیش اومده. اولا اینکه رفرنسایی که تو پروسه اپلای معرفی کرده بودم انگار الکی بودن! بعد از 15 ام تازه برام ایمیل اومد که برو رفرنساتو معرفی کن. الانم که 3 روز از معرفی استادا (و 3 روز از ددلاین) میگذره هنوز براشون ایمیلی ارسال نشده. می ترسم این تاخیر در recommendation ها مشکلی برام ایجاد کنه. می خوام بدونم برای کس دیگه ای هم یه همچین مشکلی پیش اومده یا نه؟ به نظرتون چه کار کنم؟ جواب ایمیلم خیلی دیر میدن (ایمیل قبلیم رو بعد از 20 روز جواب دادن!!)
    دوستان ترو خدا اگه هر نظری به ذهنتون می رسه بگید، دارم از استرس میمیرم. از این دانشگاه یه جواب خوب داشتم

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

من اینجا اپلای نکردم اما چند تا توصیه دارم براتون
    ایمیل رفرنس های به صورت اتوماتیک باید ارسال بشه
    اپلیکشنتون رو سابمیت کردید؟ بعضب اوقات ایمیل ها بعد از سابمیت اپلیکشن ارسال یشه بعضی وقتا به محض وارد کردن و سیو کردن ایمیل ها
    میتونید ایمیل استادیتون رو عوض کنید؟
    ایمیلشون اکادمیک هست یا معمولی برخی اوقات ایمیل های اکادمیک درست حسابی کار نمیکنه
    راستی پوشه junk یا spam رو بهشون بگید حتما چک کنند
    اگر کارتون خیلی اورژانسیه از استادتون بخواید براشون ایمیل کنه به صورت اسکن و ماجرا رو هم بگه
    الان دیگه تعطبلات کریسمس هست بعید مدونم ایمیلی هم بزنید تا اول ژانویه جواب بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad69 نمایش پست ها
    سلام
    من 12 دسامبر برای این دانشگاه اپلای کردم و ددلاین رشتم 15ام بود. ولی الان یه مشکلی پیش اومده. اولا اینکه رفرنسایی که تو پروسه اپلای معرفی کرده بودم انگار الکی بودن! بعد از 15 ام تازه برام ایمیل اومد که برو رفرنساتو معرفی کن. الانم که 3 روز از معرفی استادا (و 3 روز از ددلاین) میگذره هنوز براشون ایمیلی ارسال نشده. می ترسم این تاخیر در recommendation ها مشکلی برام ایجاد کنه. می خوام بدونم برای کس دیگه ای هم یه همچین مشکلی پیش اومده یا نه؟ به نظرتون چه کار کنم؟ جواب ایمیلم خیلی دیر میدن (ایمیل قبلیم رو بعد از 20 روز جواب دادن!!)
    دوستان ترو خدا اگه هر نظری به ذهنتون می رسه بگید، دارم از استرس میمیرم. از این دانشگاه یه جواب خوب داشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    من اینجا اپلای نکردم اما چند تا توصیه دارم براتون
    ایمیل رفرنس های به صورت اتوماتیک باید ارسال بشه
    اپلیکشنتون رو سابمیت کردید؟ بعضب اوقات ایمیل ها بعد از سابمیت اپلیکشن ارسال یشه بعضی وقتا به محض وارد کردن و سیو کردن ایمیل ها
    میتونید ایمیل استادیتون رو عوض کنید؟
    ایمیلشون اکادمیک هست یا معمولی برخی اوقات ایمیل های اکادمیک درست حسابی کار نمیکنه
    راستی پوشه junk یا spam رو بهشون بگید حتما چک کنند
    اگر کارتون خیلی اورژانسیه از استادتون بخواید براشون ایمیل کنه به صورت اسکن و ماجرا رو هم بگه
    الان دیگه تعطبلات کریسمس هست بعید مدونم ایمیلی هم بزنید تا اول ژانویه جواب بدن
    ممنون بابت جوابتون.
    من با grad office مکاتبه کردم ولی جواب درستی بهم ندادند. (این بار زود جواب دادن!) اما با خود دپارتمان که صحبت کردم، بهم گفتن به خاطر تغییر سیستم سایتشون ممکنه ایمیل ها به مقصد نرسه (و جالبه که grad office به هیچ وجه به همچین چیزی اشاره نکرده بود). در نهایت قرار شد که توصیه نامه ها رو مستقیم برای خود دپارتمان ایمیل کنم.

قسمت Apply سایت این دانشگاه با اختلاف خیلی خیلی زیاد نسبت به همه دانشگاه هایی که من دیدم ضعیف تره. اصلا من اگه خودم تو یه هفته یه سایت طراحی کنم مطمئنا بهتر از این میشه. بنابراین به کسانی که می خوان اینجا اپلای کنن توصیه می کنم به هیچ وجه این کار رو به روزای آخر موکول نکنن و گرنه بعید نیست مثل من دچار این مشکلا بشن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)