نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ارسال مدارک....

پیش فرض ارسال مدارک....

دوستان من تو یه کاغذ بازی اداری عجیب گرفتار شدم... واسه همین می خواستم این رو بدونم که اگه اصل مدارک مثل ریز نمرات یا نامه های تائیدیه به دلیل بعضی مسائل پستی چند روز دیرتر از deadline برسه ولی متقاضی فرم apply به صورت on-line رو پر کرده باشه اون وقت چطور می شه؟ مدارک رو با تاخیر می پذیرن یا صفحه apply رو می بندن و پول رو می خورن؟ :-\
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک....

از graduate office تو اون دانشگاه بپرس.

wow بچه ها...الان از طرف دانشگاه ubc بهم جواب دادن که در بدترین وضعیت میشه مدارک رو تا 15 ژانویه که در حدود 15 روز بعد از deadline اعلام شده دپارتمان میشه، می تونم براشون بفرستم...گفتم که اگه کسی نگران بود مثل من سر ارسال و رسیدن و یا حتی تعطیلات سال نوی اونا نگرانیش کمتر بشه....

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    wow بچه ها...الان از طرف دانشگاه ubc بهم جواب دادن که در بدترین وضعیت میشه مدارک رو تا 15 ژانویه که در حدود 15 روز بعد از deadline اعلام شده دپارتمان میشه، می تونم براشون بفرستم...گفتم که اگه کسی نگران بود مثل من سر ارسال و رسیدن و یا حتی تعطیلات سال نوی اونا نگرانیش کمتر بشه....
    این حرف رو Grad Office زده یا خود دپارتمان؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

من به دپارتمان میل زده بودم واونا این جواب رو دادن...امیدوارم برای شماها هم به درد بخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)