صفحه 6 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    ممنون ، من راستش برای فوق لیسانس اقدام کردم و در واقع این کاری هم که شما گفتید دارم انجام میدهم (مطالعه ی منابع) ، اما واقعیت اینه که با وجود این همه منبع من حداکثر میتونم این کار رو برای یک یا دو درس انجام بدهم ، بقیه درس ها چی میشه ؟
    اگه بریم اونجا بگیم رفرنس ها اینها بوده اما بهمون همش رو درس ندادند بهمون میخندند ، یا اگه به رفرنس ها مسلط نباشیم اتفاق خاصی میافته ؟ خواهشا کمک کنید چون بدجوری گیر افتادم
    نه عزیز دلم، اتفاق بد چیه. اگر برایارشد دارید اقدام میکنید که دیگه هیچ هیچ مشکلی ندارید واز شما تقریبا توی هیچ درسی توقع ندارند تا همه رفرنسو بلد باشید. جالبه که این مطلب 120% هم برای دانشجویان خودشون برقراره من برای اکثر درسهای لیسانس و همه درهای ارشدم میگشتم تا سیلابس درهای مشابه را توی دانشگاه های خفن پیدا کنم قبل از شروع ترم تا مثلا به روز باشم و جالبه که میدیدم استاده برای هر رفرنسی گفته مثلا این فصل ها و در این روزها مرور میکنیم ( نه همه فصلها را ). بعدش هم ترم اول همه در یک حد هستند باید یکسری درهای مشخص را پاس کنید که براتون مشکلی پیش نمیاد ولی برای دکتری یک ذره موضوع سخت تره.
    برید تو سایت دپارتمان مربوطه و ببنید کهبرای ترم اول و دوم معمولا چه درسهایی را ارائه میکنند. من خودم همیشه این کار را کردم حتی با سیلابس چک کردم چون بارهاشده دیدم که خیلی از اون درس ها را بلدم. پس فقط برای اون درس ها تمرکز کنید الان و برای درسهای دیگه رفرنس های خوب بیارید که در آینده در خارج اگر خواستید یک نگاهی روشون داشته باشید مشکلی نباشه.
    I am back to AA.

Junior Member

Does any body has the couse decription for whom graduated computer engineering from azad University ?
    However,Mr.sadegh_cpu did you apply ? Can you explain what did you do with your course descriptions ?

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : سوال در مورد Course Description

اگه ممکنه در مورد ترتیب دروس در course desc بیشتر توضیح بدید ، آیا اصلا ترتیبش مهمه ؟ درس هایی که نمره ی کم در اونها گرفتیم رو هم بنویسیم ؟ اگه ممکنه با جزئیات بیشتری توضیح بدید ، ممنون.
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه ممکنه در مورد ترتیب دروس در course desc بیشتر توضیح بدید ، آیا اصلا ترتیبش مهمه ؟ درس هایی که نمره ی کم در اونها گرفتیم رو هم بنویسیم ؟ اگه ممکنه با جزئیات بیشتری توضیح بدید ، ممنون.
    همون طوری که گفتم ترتیب ازدرسهای ترمهای بالاتر که تخصصی تر هستند به طرف درسهای عمومی تر ( نه دیگه خیلی عمومی هاا) باشه بهتره. چون بازم میگم حوصله طرف و همچنینتاثیر گذاری اینترتیب رادر نظربگیرید. اگر در درسی نمره کم گرفتید ببینید اون درس چه اندازه تخصصی بودهو اگر خفنه حتمابنویسید ولی به نمره اشاره نکنید. اگر میخواهید مثلا یکی در میان نمرههاتون را ذکر نکنید از اول اینکار را انجام ندهید بهتر هست. راستش من اکثر اون سرفصلهای وزارت علوم را دیدم لااقل تو رشته ما که حتی کفاف وسطای لیسانسم نمیکنه چه برسه ارشد. نمیدونم کی میخوان یک نیم نگاهی بندازند ببینند درسها توی آمریکا بعد از هر چندسال باید بارفرنسهای جدیدتری تقویت بشه نه جابجا بشه. اینجا یادمه یک دوستی از یکی از دانشگاههای شهرستان آمده بود و میگفت مثلا برای فلان درس تخصصی لیسانس استاد به ما اینارو گفته . به همون خدایی که هممون میپرستیم میخواستم برم ببینم استاده شاید حواسش نیست داره توی دانشگاه درس میده نه دبیرستان. شاید مشکل شما هم یک جورایی در این وضع باشه.
    راستی من دو درس خفن هم بصورت مستمع آزاد بودم وحتی اونا را هم هم توی رزومه ذکر کردم و هم توی همین لیست توضیح دادم اگر درسی را که خفنه به اینصورت داشتیدبه نظر من ذکر کنید ولی توی رزومه اشاره کنید مستمع آزاد بودیداااا.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    همون طوری که گفتم ترتیب ازدرسهای ترمهای بالاتر که تخصصی تر هستند به طرف درسهای عمومی تر ( نه دیگه خیلی عمومی هاا) باشه بهتره. چون بازم میگم حوصله طرف و همچنینتاثیر گذاری اینترتیب رادر نظربگیرید. اگر در درسی نمره کم گرفتید ببینید اون درس چه اندازه تخصصی بودهو اگر خفنه حتمابنویسید ولی به نمره اشاره نکنید. اگر میخواهید مثلا یکی در میان نمرههاتون را ذکر نکنید از اول اینکار را انجام ندهید بهتر هست. راستش من اکثر اون سرفصلهای وزارت علوم را دیدم لااقل تو رشته ما که حتی کفاف وسطای لیسانسم نمیکنه چه برسه ارشد. نمیدونم کی میخوان یک نیم نگاهی بندازند ببینند درسها توی آمریکا بعد از هر چندسال باید بارفرنسهای جدیدتری تقویت بشه نه جابجا بشه. اینجا یادمه یک دوستی از یکی از دانشگاههای شهرستان آمده بود و میگفت مثلا برای فلان درس تخصصی لیسانس استاد به ما اینارو گفته . به همون خدایی که هممون میپرستیم میخواستم برم ببینم استاده شاید حواسش نیست داره توی دانشگاه درس میده نه دبیرستان. شاید مشکل شما هم یک جورایی در این وضع باشه.
    راستی من دو درس خفن هم بصورت مستمع آزاد بودم وحتی اونا را هم هم توی رزومه ذکر کردم و هم توی همین لیست توضیح دادم اگر درسی را که خفنه به اینصورت داشتیدبه نظر من ذکر کنید ولی توی رزومه اشاره کنید مستمع آزاد بودیداااا.

ممنون ! جالب بود دیگه نمیتونم به امتیازتون اضافه کنم مگرنه این کار رو میکردم
    الان این course description که من درست کردم به ترتیب ارائه ی دروس هست (درسهای ترم اول به بعد) که البته درسهای عمومی رو در آخر آوردم ، اما با توجه به توضیحات خوب شما باید عمومی ها رو حذف کنم و ترتیب درسها رو با توجه به اهمیت دروس و نمره ی که در اونها کسب کردم تغییر بدم.

من تاحالا ندیدم توی course description نمره ی درس ها هم ذکر بشه ! مطمئنید باید نمره ی دروس هم ذکر بشه ؟ فقط یادتون نره که من واسه فوق لیسانس دارم apply میکنم !
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون ! جالب بود دیگه نمیتونم به امتیازتون اضافه کنم مگرنه این کار رو میکردم
    الان این course description که من درست کردم به ترتیب ارائه ی دروس هست (درسهای ترم اول به بعد) که البته درسهای عمومی رو در آخر آوردم ، اما با توجه به توضیحات خوب شما باید عمومی ها رو حذف کنم و ترتیب درسها رو با توجه به اهمیت دروس و نمره ی که در اونها کسب کردم تغییر بدم.

من تاحالا ندیدم توی course description نمره ی درس ها هم ذکر بشه ! مطمئنید باید نمره ی دروس هم ذکر بشه ؟ فقط یادتون نره که من واسه فوق لیسانس دارم apply میکنم !
    راستش نه، لزومی نداره نمراتتون را ذکر کنید چون این دیگه امکانات اضافیه. ولی همونطوری که گفتم اگر میخواهید مثلا به نصفشون اشاره کنید به نظر این بنده حقیر بهتره که اصلا ذکر نکنید عزیز جان. آره ترتیبی که دارید انجام میدید خیلی خوبه.
    راستی یک نکته عمومی: همیشه در پایین صفحات word یی که درست میکنید پایین صفحات شماره صفحه طوری باشه که مشخص بشه کلا فایلتون چند صفحه بوده و بالای صفحات هم اسمتون را ذکر کنید.
    I am back to AA.

Junior Member

Hi,

Any Course Description for "Civil Engineering" out there ? -Contact me

thQ

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

اگه بچه هایی که course discription مکانیک رو ترجمه کردن بذارن دیگران هم استفاده کنن واقعا لطف کردن. چند تا سوال هم داشتم.
    1- دروس معارف که فکر نکنم اصلا ترجمه بخواد درسته؟؟؟
    2- دروس پایه چی می خواد ؟؟؟ مثل ریاضی 1 و .... اگه می خواد دیگه فکر کنم اینا واسه همه رشته ها مشترک باشن دیگه؟ می شه از مال رشته های دیگه بر داریم؟؟
    3- من خیلی هاشو از سایت دانشگاه های خارجی بر داشتم تا حد زیادی هم شبیه بود.ولی نه همشون. می شه کلا از همون استفاده کرد؟؟
    Arta

سلام به همه

1)اون چیزی که من از Course Description فهمیدم اینه که باید دروسی که خوندیم ، به همراه سیلابس درسی و منابعی که از روی اونها خوندیم رو ترجمه کنیم، درسته؟

البته اگه چیزی غیر این باشه ، نشون میده که فرمالیته س ، چون خیلی بعیده که بیان و مثلا 40 صفحه مطالبی که ارزش نداره رو بخونن

2)نکته دیگه اینه که این مطالب باید برای چه دروسی باید باشه؟
    یعنی دروس عمومی هم باید...؟!

در ضمن، کسی از بچه های مهندسی شیمی هست که در حال تهیه Course.. باشه که بهش کمک کنم یا اینکه آماده داشته باشه؟

ممنون
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ossi نمایش پست ها
    سلام به همه

1)اون چیزی که من از Course Description فهمیدم اینه که باید دروسی که خوندیم ، به همراه سیلابس درسی و منابعی که از روی اونها خوندیم رو ترجمه کنیم، درسته؟

البته اگه چیزی غیر این باشه ، نشون میده که فرمالیته س ، چون خیلی بعیده که بیان و مثلا 40 صفحه مطالبی که ارزش نداره رو بخونن

2)نکته دیگه اینه که این مطالب باید برای چه دروسی باید باشه؟
    یعنی دروس عمومی هم باید...؟!

در ضمن، کسی از بچه های مهندسی شیمی هست که در حال تهیه Course.. باشه که بهش کمک کنم یا اینکه آماده داشته باشه؟

ممنون
    من خودم کلیه درسهایی رو که داشتم به صورت خلاصه در 2 یا 3 خط توضیحاتش رو نوشتم بدون اینکه به صورت ریز سیلابس و یا رفرنسهای درس رو ذکر کنم نوشتم. یعنی یه توضیح به صورت کلی برای هر درس و نتایجی که با استفاده از اون درس و خوندن اون درس بدست میاد.
    این تجریبه شخصی من بود و نظر شخصی منو نمیدونم که درسته یا نه.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)