صفحه 4 از 63 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

Course description مربوط به مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار... فقط این با توجه به درس هایی که خودم پاس کردم هست. ممکنه مجبور باشید دروس اختیاری رو تغییر بدید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 7th, 2014 در ساعت 09:39 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    Course description مربوط به مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار... فقط این با توجه به درس هایی که خودم پاس کردم هست. ممکنه مجبور باشید دروس اختیاری رو تغییر بدید.
    این ترجمه سرفصل های وزارت علوم هست. برای تکمیلش از فایل هایی که دوستان اینجا گذاشتن کمک گرفتم (واسه رعایت کپی رایت)

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

من بالاخره امروز از دانشگاهم گرفتم, اگه کسی واسه مکانیک پایه هستش بگه که همکاری کنیم توی ترجمش...زیاده!

ApplyAbroad Hero

با تشکر ویژه از مهسا خانم

یه سئوال داشتم :
    مراحل تائید course description در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد چی هست؟ یعنی من الان که ترجمه ی course description رو آماده دارم چطوری تائیدش رو از دانشگاه آزاد بگیرم؟من هر چی به این سازمان مرکزی زنگ میزنم جواب نمیدهند ، اگی کسی شماره تلفنی از اونجا داره که جواب میده ،لطف کنه برای من بفرستتش.
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran

Smile پاسخ : سوال در مورد Course Description

درود....
    مراحل گرفتن Course Description برای دانشگاه های سراسری چجوریه؟

از طریق سایت وزارت علومه یا اینکه باید مستقیم بریم اونجا یا اینکه از دانشگاه-دانشکده خودمون می تونیم بگیریم؟

در ضمن من اصلا نتونستم فایل مهسا خانم رو بگیرم...اصلا صفحه ی ذخیره کردن نمیاد!

با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود....
    مراحل گرفتن Course Description برای دانشگاه های سراسری چجوریه؟

از طریق سایت وزارت علومه یا اینکه باید مستقیم بریم اونجا یا اینکه از دانشگاه-دانشکده خودمون می تونیم بگیریم؟

در ضمن من اصلا نتونستم فایل مهسا خانم رو بگیرم...اصلا صفحه ی ذخیره کردن نمیاد!

با سپاس
    دانشگاه من ازم یه کارت شناسایی گرفت و بهم داد تا ببرم کپی کنم, اگه تهران باشی می تونی از وزارت علومم بگیری, ضمنن اینجور که پیداس ترجمه رسمی امکان نداره و دانشگاه هم تائیدش نمی کنه چون خیلی مفصله و هیچ دانشگاهی همه مطالبی که تو سر فصل ها ارائه شده رو درس نمیده و بهتره خودت ترجمه کنی و امضای مدیر گروهم پاش بندازی.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    دانشگاه من ازم یه کارت شناسایی گرفت و بهم داد تا ببرم کپی کنم, اگه تهران باشی می تونی از وزارت علومم بگیری, ضمنن اینجور که پیداس ترجمه رسمی امکان نداره و دانشگاه هم تائیدش نمی کنه چون خیلی مفصله و هیچ دانشگاهی همه مطالبی که تو سر فصل ها ارائه شده رو درس نمیده و بهتره خودت ترجمه کنی و امضای مدیر گروهم پاش بندازی.
    ببخشید دوست عزیز
    آیا می دانید از کدام قسمت وزارت علوم باید گرفت؟
    من سایتشو زیر و رو کردم...چیزی پیدا نکردم...
    پس با این حساب تهیه این مدرک کلی زبان میبره
    اگر دانشگاهی درس نداده و اون سرفصل رو ارائه نکرده باشه پس لزومی نداره ما هم ترجمه کنیم....درست میگم؟نهایت دیگه باید 4صفحه بشه...بیشتر که نمیشه؟
    اینکه شما برای خودتون گرفتید و میگید زیاده چند صفحه است؟

شب خوش

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز
    آیا می دانید از کدام قسمت وزارت علوم باید گرفت؟
    من سایتشو زیر و رو کردم...چیزی پیدا نکردم...
    پس با این حساب تهیه این مدرک کلی زبان میبره
    اگر دانشگاهی درس نداده و اون سرفصل رو ارائه نکرده باشه پس لزومی نداره ما هم ترجمه کنیم....درست میگم؟نهایت دیگه باید 4صفحه بشه...بیشتر که نمیشه؟
    اینکه شما برای خودتون گرفتید و میگید زیاده چند صفحه است؟

شب خوش
    از شورای عالی برنامه ریزی, نه من هم تو سایتش ندیدم باید حضوری برین بپرسین. آره متاسفانه خیلی زمان می بره اگه بخوای واقعا ترجمه کنی.اره دیگه اونایی که بهت درس ندادن رو ترجمه نکن.نه بابا 4 صفحه بود که خوب بود نزدیکه 40 50 صفحه است اینجوری هستش که هر درس تو یه صفحه A4 تقریبا!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    مراحل تائید course description در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد چی هست؟ یعنی من الان که ترجمه ی course description رو آماده دارم چطوری تائیدش رو از دانشگاه آزاد بگیرم؟من هر چی به این سازمان مرکزی زنگ میزنم جواب نمیدهند ، اگی کسی شماره تلفنی از اونجا داره که جواب میده ،لطف کنه برای من بفرستتش.
    کسی از این به اصطلاح دانشگاه آزاد نمیتونه بپرسه ؟ خراب بمونه این مدرسه ای که اسمش رو گذاشتند دانشگاه ...
    ویرایش توسط rm_cpu : December 25th, 2009 در ساعت 01:11 AM
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    از شورای عالی برنامه ریزی, نه من هم تو سایتش ندیدم باید حضوری برین بپرسین. آره متاسفانه خیلی زمان می بره اگه بخوای واقعا ترجمه کنی.اره دیگه اونایی که بهت درس ندادن رو ترجمه نکن.نه بابا 4 صفحه بود که خوب بود نزدیکه 40 50 صفحه است اینجوری هستش که هر درس تو یه صفحه A4 تقریبا!
    درود دوست عزیز....
    پس از شورای عالی برنامه ریزی باید پیگیر شیم...ممنون از این نظر

ولی واقعا 40 صفحه است؟یعنی همه ی این 40 رو باید ترجمه کرد؟نصف هم بشه باز زیاده

ولی من نمونه های دوستان رو دیدم اونایی که فقط واحدها رو ترجمه کرده بودن 2 صفحه شده بود و یه دوستی هم واحدهاشو ترجمه کرده بود و کتابهای مرجع رو آورده بود و بعد هم به طور موردی گفته بود چی داشتن این دروس اونم 10 صفحه شده بود...
    تو خارج هم نگاه کردم نهایت 5 صفحه بود...
    بعد چجوریه که اونم واسه ی سیستم دانشگاهی ایران 50 صفحه است؟
    ببینم دوستان پلی تکنیک میلان به جز این مورد دیگه ی سختیکه نداره که؟

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)