صفحه 53 از 63 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سلام،فرق می کنه،مثلا پلی تکنیک میلان تو سایت نوشته اگه دانشگاه نداره خودتون تهیه کنید و به امضای مدیر گروه برسونید قبوله

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

detailed course descriptions, incl. ECTS
    برای مکانیک سیالات میخواستم. اگه لطف کنید یک دنیا ممنون میشم. (البته از فایل های دوستان اتسفاده کردم اما اکثرا جامداتی بودن)
    ویرایش توسط Araz.Darbandi : December 9th, 2016 در ساعت 04:51 PM
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

دوستان برای مهندسی مکانیک جامدات کی course description سراغ داره خیلی ضروریه . برای سازمان نظام مهندسی تورنتو میخوام .
    ممنون میشم از دوستان
    5 روز وقت دارم
    ویرایش توسط PILAPILA : December 24th, 2016 در ساعت 10:31 PM دلیل: ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/ دانشگاه خواحه نصیر

سلام دوستان. با دشواری و پیگیری تونستم سرفصل دروس رشته مکانیک - گرایش ساخت و تولید رو از وزارت علوم تهیه کنم. حدود 80 صفحه است. اگه بخوام بدم ترجمه صفحه ای 25 الی 30 تومن میگیرن که خیلی میشه! در نهایت یه دارالترجمه پیدا کردم میدون انقلاب میگه صفحه ای 15 تومن که بازم هزینه اش سنگینه. آیا کسی هست که ترجمه رسمی شدشو داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد شیمی دارویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سلام دوستان، دانشگاهی که من میخوام برم برای ریزنمرات و کورس دیسکریپشن این شرایط رو گذاشته:

Q: What do I need to upload in the marking scale section?
    A: You should upload the credit- and marking scale (an official version) that is used by your home university (i.e. how much does your Bachelor's degree in full time studies, comprise in points/units/credits? And what is the official marking scale of your home university?).
    Q: The Online Application Portal asks for course descriptions, should I enclose descriptions of all the courses that I have completed in my Bachelor’s programme
    A: No, you do not have to enclose descriptions of all the courses that you have completed in your Bachelor’s programme. In your application, it is important that you provide documentation on how you live up to the admission criteria for the MSc in Pharmaceutical Sciences. Students thus often copy-paste specific course descriptions (including the official course number that will be visible on their Bachelor transcript as well) from their home university website, to highlight how the courses make them qualified for the programme. You may also, in this connection, choose to upload the bibliography for this particular course or courses. The information forwarded must be in English.

حالا این نوشته ها کمی برای من ابهام داره، 1.یعنی من باید ریز نمراتم و به همراه سرفصل دروس مرتبطی رو که گذروندم بفرستم؟
    2.مدرک مربوط به پاسخ سوال اول چی هست دقیقا؟باید دانشگاه بنویسه و امضا کنه؟ من رشته شیمی دانشگاه پیام نور بودم
    3.آیا course descriptions به معنی سرفصل و شرح دروس ، و Bachelor transcript به معنی ریزنمرات لیسانسه؟
    4.از طرفی من توی ریز نمراتم دروس افتاده هم دارم که متاسفانه طبق قانون اون سال ورودی های ما، دروس افتاده هم در کارنامه نوشته میشه و هم در معدل کل تاثیر میذاره. اما دانشگاه مقصدم گفته فقط دروس مربوط به رشته ای که میخوای بخونی رو باید ترجمه رسمی کنی اما متاسفانه دارالترجمه ها قبول نمیکنن و میگن باید بدون کم و کاست کارنامه ترجمه بشه ( یعنی هم دروس نامربوط و هم دروس افتاده) تا مهر رسمی دادگستری بخوره. حالا تکلیف چیه؟

ببخشید که سوالاتم زیاد شد، ممنون میشم اگر کسی اطلاعات مفیدی داره به من هم کمک کنه

Junior Member

سلام کورس دیسکریپشن رشته ریاضی کاربردی کسی داره

سلام کورس دیسکریپشن رشته مهندسی صنایع کسی داره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adelgharechahi نمایش پست ها
    سلام کورس دیسکریپشن رشته مهندسی صنایع کسی داره؟؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D9%88%D8%B3
    اینجا هست. فقط باید بگردین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at petroleum university of technology

با سلام...
    course description مهندسی محیط زیست رو کسی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من نیاز پیدا کردم که برای چند تا از دانشگاه ها Course Description رشته ی مدیریت صنعتی رو آماده کنم و بیشتر روی درس های ریاضی و اقتصاد محور مانور بدم. یه فایل خیلی جالب که مال خود وزارت علوم هست پیدا کردم که شرح دروس رشته مدیریت بیمه رو به زبان انگلیسی نوشته و ممکنه به درد بچه های رشته ی مدیریتی بخوره. خودم هم یه فایل ۴ صفحه ای اماده کردم و درس های ریاضی و اقتصادی محور رشته ی مدیریت صنعتی رو با توضیحاتی نوشتم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)