نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
درود، راستش ببینید اگر قسمت بشه و از جایی برای دکتری پذیرش بگیرید اونوقت احتمال زیاد برای credit هایی که برداشتید تا یک اندازهای بستگی به دانشگاه و دانشکده تا 32 credit میان از شما واحدهایی که پاس کردید را قبول میکنند که این هم از روی همین course description معلوم میشه.
یک کار دیگه ای که شما و دوستان دیگر میتونند انجام بدند و قانونیه اینه که بیاید یک کتابی که تاحدی برای اوندرس بهش اشراف دارید حتی اگر شده نصفش را در نظر بگیرید ( این مورد را برای درسهای ارشد یا کلا دروسی که به تازگی پاس کردید میگم). بعدش اون کتاب یا مقاله را به عنوان رفرنس بیارید و بعد از دفاع و فرستادن مدارک، شروع کنید روی اون کتابها مطالعه کنیدتا دیگه خیالتون راحت بشه البته میدونم در عمل سخته ولی بنظر من راه حل دیگری ندارید.
ممنون ، من راستش برای فوق لیسانس اقدام کردم و در واقع این کاری هم که شما گفتید دارم انجام میدهم (مطالعه ی منابع) ، اما واقعیت اینه که با وجود این همه منبع من حداکثر میتونم این کار رو برای یک یا دو درس انجام بدهم ، بقیه درس ها چی میشه ؟
اگه بریم اونجا بگیم رفرنس ها اینها بوده اما بهمون همش رو درس ندادند بهمون میخندند ، یا اگه به رفرنس ها مسلط نباشیم اتفاق خاصی میافته ؟ خواهشا کمک کنید چون بدجوری گیر افتادم