نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
ممنون ، من راستش برای فوق لیسانس اقدام کردم و در واقع این کاری هم که شما گفتید دارم انجام میدهم (مطالعه ی منابع) ، اما واقعیت اینه که با وجود این همه منبع من حداکثر میتونم این کار رو برای یک یا دو درس انجام بدهم ، بقیه درس ها چی میشه ؟
اگه بریم اونجا بگیم رفرنس ها اینها بوده اما بهمون همش رو درس ندادند بهمون میخندند ، یا اگه به رفرنس ها مسلط نباشیم اتفاق خاصی میافته ؟ خواهشا کمک کنید چون بدجوری گیر افتادم
نه عزیز دلم، اتفاق بد چیه. اگر برایارشد دارید اقدام میکنید که دیگه هیچ هیچ مشکلی ندارید واز شما تقریبا توی هیچ درسی توقع ندارند تا همه رفرنسو بلد باشید. جالبه که این مطلب 120% هم برای دانشجویان خودشون برقراره من برای اکثر درسهای لیسانس و همه درهای ارشدم میگشتم تا سیلابس درهای مشابه را توی دانشگاه های خفن پیدا کنم قبل از شروع ترم تا مثلا به روز باشم و جالبه که میدیدم استاده برای هر رفرنسی گفته مثلا این فصل ها و در این روزها مرور میکنیم ( نه همه فصلها را ). بعدش هم ترم اول همه در یک حد هستند باید یکسری درهای مشخص را پاس کنید که براتون مشکلی پیش نمیاد ولی برای دکتری یک ذره موضوع سخت تره.
برید تو سایت دپارتمان مربوطه و ببنید کهبرای ترم اول و دوم معمولا چه درسهایی را ارائه میکنند. من خودم همیشه این کار را کردم حتی با سیلابس چک کردم چون بارهاشده دیدم که خیلی از اون درس ها را بلدم. پس فقط برای اون درس ها تمرکز کنید الان و برای درسهای دیگه رفرنس های خوب بیارید که در آینده در خارج اگر خواستید یک نگاهی روشون داشته باشید مشکلی نباشه.