صفحه 10 از 63 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

سوالی راجع به کرس دیسکریپشن دارم.
    من توی سایتهای دانشگاه های مختلف که سرچ کردم فقط درس های اصلی رو توی کرس دیسکربپشن آورده بود. یعنی دیگه ریاضی 1 2 و فیزیک 1 2 اینهارو نیاورده بود. حالا تو سیلابس وزارت علوم همه این درس ها هست. حالا ما همرو ترجمه کنیم یا فقط درس های اصلی هر رشته رو ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2 نمایش پست ها
    سوالی راجع به کرس دیسکریپشن دارم.
    من توی سایتهای دانشگاه های مختلف که سرچ کردم فقط درس های اصلی رو توی کرس دیسکربپشن آورده بود. یعنی دیگه ریاضی 1 2 و فیزیک 1 2 اینهارو نیاورده بود. حالا تو سیلابس وزارت علوم همه این درس ها هست. حالا ما همرو ترجمه کنیم یا فقط درس های اصلی هر رشته رو ؟
    با تشکر
    درود، به نظر من بهتره درسهای اصلی را اشاره کنید. دیگه ریاضی 1و2 ... اکثر دانشگاه های معتبر شبیه هم هستند. البته وزارت علوم چون مرجع هست ناگزیر باید به همه اشاره میکرد. ولی این هم در نظر بگیرید که به احتمال زیاد دیگه به درسهای پایه ای مثل اینا توی این لیست خیلی خیلی کم دقت میکنند.
    I am back to AA.

سلام.....کسی ترجمه خلاصه دروس معماری رو نداره؟
    من deadlineم داره میگذره و تازه فهمیدم اینو هم باید بفرستم

Junior Member

سلام.بچه ها من رشتم مکانیکه و می خوام واسیه پلی تکنیک مبلان اقدام کنم،تا 15 مارچ وقت دارم ولی از مدارک،کرس دسکریپشنو ندارم،ممنون می شم اگه لطف کنید و کسایی که همرشته من هستند که این مدرکو دارند ،این مدرکو به منم بدهند تمام عمرمو دعاشون می کنم،اگه هم کسی هست که اونم این مدرکو احتیاج داره و پایست که بشینیم خودمون ترجمش کنیم پیغام بذاره که توی ترجمش همکاری کنیم.خواهشا کمکم کنیددد.

Senior Member

بابا بیخیال ، اینقدم سخت نیست که اینقد دعا میکنی!!!!! نترس،
    اولا همین فروم رو کامل بخون که متوجه بشی نیازی به ترجمه ی کامل نیست، دوما اگه برای پلی تکنیک میخای برو فروم اون رو هم بخون،
    میتونی بری اینترنت سرچ کنی کلی پیدا کنی، فقط زحمت ترتیبش میوفته با خودت که اونم یکی دو روزه حل میشه، و البته ترجمه درسهای عمومی که اونم اگه خاستی پیام خصوصی بده چون رشته هامون شبیهه یکم میتونم کمکت کنم،
    محکم باااااااااااااااااااااااا اااششششش
    فقط یادت نره نوشتی اول بدی مدیر گروهت امضا کنه که اگه ایرادی گرفت حلش کنی بعد بفرست
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

در مورد Course Description اگر دوستانی که این کار رو انجام دادند، نسخه آماده خودشون رو در همین تاپیک در اختیار مابقی دوستان بزارن خیلی خوب میشه و اینجا یه database از Course Description خواهیم داشت. باور کنید جای دوری نمیره
    ماها اینجا جمع شدیم و با هم در ارتباط هستیم تا به همدیگه کمک کنیم. من خودم اگر آماده کنم حتما اینکار رو خواهم کرد. امیدوارم مابقی دوستان هم دریغ نداشته باشند ( که حتما ندارند)

بامید موفقیت همه

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

Question پاسخ : سوال در مورد Course Description

بچه ها من 2 تا سوال دارم

1.آیا باید همه صفحات course description مهر و امضا بشن؟

2.آیا وقتی course description را آنلاین می فرستیم بازم باید تایید شده باشه؟اگه آره چجوری؟یعنی باید پرینت کنیم بدیم مدیر گروه تایید کنه بعد اسکن کنیم بعد تبدبل به PDF بعد آپلود کنیم؟

لطفا راهنمایی کنید
    Tomorrow Never Dies

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    در مورد Course Description اگر دوستانی که این کار رو انجام دادند، نسخه آماده خودشون رو در همین تاپیک در اختیار مابقی دوستان بزارن خیلی خوب میشه و اینجا یه database از Course Description خواهیم داشت. باور کنید جای دوری نمیره
    ماها اینجا جمع شدیم و با هم در ارتباط هستیم تا به همدیگه کمک کنیم. من خودم اگر آماده کنم حتما اینکار رو خواهم کرد. امیدوارم مابقی دوستان هم دریغ نداشته باشند ( که حتما ندارند)

بامید موفقیت همه
    محسن جان اول تبریک میگم به خاطر نوع درجه ی بین المللیت ایشالا همیشه موفق باشی
    در مورد این که بزاریم اینجا منم موافقم، اخه ما که سوادمون نمیکشه که!!! چطوری باید گذاشت اینجا؟؟
    من تا حالا هم جواب ندادم میخاستم استادم ببینه بگهه نظرش چیه که گفت خیلی خلاصه نوشتی اما خوبه، و البته امضا کرد
    البته باید بگم اینی که من نوشتم رو تقریبا 80 درصدشو از i_karimi گرفتم
    حالا نمیدونم میخای میلتو بده برات بفرستم تا خودت بزاری یا میخای بهم بگو چطوری!!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    بچه ها من 2 تا سوال دارم

1.آیا باید همه صفحات course description مهر و امضا بشن؟

2.آیا وقتی course description را آنلاین می فرستیم بازم باید تایید شده باشه؟اگه آره چجوری؟یعنی باید پرینت کنیم بدیم مدیر گروه تایید کنه بعد اسکن کنیم بعد تبدبل به PDF بعد آپلود کنیم؟

لطفا راهنمایی کنید

سلام به روی ماهت

اینا نظر منه
    1. نه ، فقط صفحه آخر کافیه و اصلا مثل مدارکی که میفرستی (مثل ریز نمره) سفت و سخت نیست، حالا میخای بده همه ی صفحه ها رو هم امضا کنن، زیاد سخت نگیر ، مخصوصا اگه لیسانسی و میخای واسه فوق اقدام کنی.
    2. نمیخاد امضا شده رو بفرستی ، فایل pdf خوبه ولی بعدش نمونه ی امضا و مهر شده اش رو بفرست
    موفق باشی

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    محسن جان اول تبریک میگم به خاطر نوع درجه ی بین المللیت ایشالا همیشه موفق باشی
    در مورد این که بزاریم اینجا منم موافقم، اخه ما که سوادمون نمیکشه که!!! چطوری باید گذاشت اینجا؟؟
    من تا حالا هم جواب ندادم میخاستم استادم ببینه بگهه نظرش چیه که گفت خیلی خلاصه نوشتی اما خوبه، و البته امضا کرد
    البته باید بگم اینی که من نوشتم رو تقریبا 80 درصدشو از i_karimi گرفتم
    حالا نمیدونم میخای میلتو بده برات بفرستم تا خودت بزاری یا میخای بهم بگو چطوری!!!!!
    ممنونم ازت spt عزیز،
    مگه نمیتونین اینجا آپلودش کنید ؟؟!! منظور من این هست که کلا در دسترس همه کاربران باشه
    شما وقتی وارد "صفحه پیشرفته" میشید یه قسمت واسه attach داره

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)