صفحه 11 از 63 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 624

موضوع: سوال در مورد Course Description

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Course Description

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    امیدوارم الان شده باشه!!!
    بازم میگم، کار اصلی این مال آقای کریمی هستش

دمشون گرم ؛)
    چیزی که من نوشته بودم خیلی خلاصه بود و نمی دونم که spt عزیز بهترش کرده یا نه ولی اونو باید حسابی روش کار کنید چون من اونو یه روزه نوشتم چون عجله داشتم
    فکر کنم فایل word بذاری بهتر باشه!
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    چیزی که من نوشته بودم خیلی خلاصه بود و نمی دونم که spt عزیز بهترش کرده یا نه ولی اونو باید حسابی روش کار کنید چون من اونو یه روزه نوشتم چون عجله داشتم
    فکر کنم فایل word بذاری بهتر باشه!
    سلام!!
    آقا چاکریم
    البته درست هست که خیلی خلاصه هست، ما فک نکنم مشکلی داشته باشه، چون تو اینترنت گشتم تقریبا همه ی دانشگاه های که تو سایتشون گذاشتن در همین حد توضیح دادن، یا یکم بیشتر، من به دو تا از استادام هم نشون دادم گفتن خوبه، در ضمن اگه کسی برای پلی تکنیک میلان بخاد (مثل من) فک کنم این کافی باشه، چون در همون حدیه که تو فروم پلیتکنیک یکی گذاشته بود و از اونا پرسید گفتن خوبه، به مال منم تا حالا گیر ندادن.
    در کل فک کنم course description مقطع لیسانس و مخصوصا مهندسی نباید سخت باشه چون همه جا یه جور هست،
    حالا هرکی خاست بیشترش کنه
    اینو یه جور pdf کردم میشه کپیش کرد توی ورد
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

دوستان کسی course description مهندسی صنایع نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    امیدوارم الان شده باشه!!!
    بازم میگم، کار اصلی این مال آقای کریمی هستش

دمشون گرم ؛)
    course description معمولا ترجمه سرفصل های وزارت علوم هست. البته بستگی داره به اینکه دانشگاه به چه منظور لازمش داشته باشه. برای مثال دانشگاه پلی تکنیک میلان از این برای مشخص کردن اینکه چه درسهایی رو باید پاس کنید ازش استفاده می کنه و براش خیلی مهم هست... برای مثال در هر رشته خاص بررسی می کنه که پیش نیاز اون درس رو پاس کردین یا نه و اگه پاس نکرده باشین براتون اضافه می کنه که پاس کنید. یک صفحه از course description که سفارت ایتالیا در اختیار یکی از دوستانم گداشته بود رو برای نمونه اینجا می ذارم. البته به ایتالیایی هست ولی می تونید فرمتش رو ببینید...
    Picture 011..jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    بچه ها من 2 تا سوال دارم

1.آیا باید همه صفحات course description مهر و امضا بشن؟

2.آیا وقتی course description را آنلاین می فرستیم بازم باید تایید شده باشه؟اگه آره چجوری؟یعنی باید پرینت کنیم بدیم مدیر گروه تایید کنه بعد اسکن کنیم بعد تبدبل به PDF بعد آپلود کنیم؟

لطفا راهنمایی کنید
    ترجیحا بهتره که با سربرگ باشه. برای من فقط با سربرگ دانشگاه و بدون امضا قبول کردن... اگه امکانش هست که تائیدش کنید فقط صفحه آخر امضا بشه کافیه اگه هم تونستید واسه همش امضا بگیرید که چه بهتر... مطمئن ترین روش هم اینه که بدید دارالترجمه و تائید قوه قضائیه بگیرید...

بعد اینکه تائیدش کردید اسکن کنید و بفرستین...

اگز بخواهیم course description رو آپلود کنیم، آیا باید امضا شدش رو اسکن کنیم یا نه؟ یکی گفته بود همینطوری اسکن کنید بعدا نمونه امضا بفرستین؟ یعنی چی" میشه توضیح بدین؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

بچه های دانشگاه جامع علمی کاربردی می تونن سرفصل دروس مربوط به رشته خودشون رو از سایت زیر دریافت کنند. توسط خود دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه شده
    http://curriculums.uast.ac.ir/

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidar نمایش پست ها
    اگز بخواهیم course description رو آپلود کنیم، آیا باید امضا شدش رو اسکن کنیم یا نه؟ یکی گفته بود همینطوری اسکن کنید بعدا نمونه امضا بفرستین؟ یعنی چی" میشه توضیح بدین؟
    یعنی امضا نشده اش (اگه نسخه الکترونیکی مثل word یا pdf هست.) رو آپلود کنید بعد همراه بقیه مدارکتون که قراره پست بشه تائید شده اش رو بفرستین. جتی اگه آپلود هم نکنید مشکلی پیش نمیاد. با خیال راحت تائیدش کنید و پست کنید.

ببخشید من تازه فهمیدم که باید course description بفرستم ،من از تو اینترنت واسه رشته خودمو پیدا کردم ,
    1- حالا باید خودم ترجمه کنم( یعنی هر چی دستگیرم شد بنویسم) یا اینکه دانشگاه ترجمه شده داره؟
    2- و بعد از ترجمه به تایید کجاها باید برسته ، یعنی اینکه بدم دارالترجمه که برام مهرها رو بگیره یا اینکه بدم دانشگاه ؟
    3- دروس عمومی هم باید ترجمه بشن یا اینکه احتیاجی نداره؟
    ویرایش توسط ramila : February 24th, 2010 در ساعت 12:02 AM

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    ببخشید من تازه فهمیدم که باید course description بفرستم ،من از تو اینترنت واسه رشته خودمو پیدا کردم ,
    1- حالا باید خودم ترجمه کنم( یعنی هر چی دستگیرم شد بنویسم) یا اینکه دانشگاه ترجمه شده داره؟
    2- و بعد از ترجمه به تایید کجاها باید برسته ، یعنی اینکه بدم دارالترجمه که برام مهرها رو بگیره یا اینکه بدم دانشگاه ؟
    3- دروس عمومی هم باید ترجمه بشن یا اینکه احتیاجی نداره؟
    1 و 3 -اینکه دانشگاه ترجمه شده اش رو داشته باشه باید از خود دانشگاه بپرسید، البته احتمالش کمه. سعی کنید از ترجمه درس های مشترک با سایر رشته ها نیز استفاده کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.
    2-در مورد تایید، معمولا به تایید جایی نیاز ندارد مگر اینکه دانشگاه مقصد صراحتا در این مورد توصیح داده باشد ! من شخصا فایلی را که خود تهیه کردم پرینت کردم و بدون هیچ تاییدی برای دانشگاه ها فرستادم، و هیچ مشکلی از این جهت پیش نیامد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)